Primat

Frysta måltider på Coop Vindeln

235 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dagens · 380 g

Coop Vindeln

jämförpris 101 kr/kg pris 39 kr
Angusbiff

Angusbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Vindeln

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Baconburgare 4-pack

Baconburgare 4-pack

Scan · 600 g

Coop Vindeln

jämförpris 210 kr/kg pris 126 kr
Black & White

Black & White

Dagens · 380 g

Coop Vindeln

jämförpris 101 kr/kg pris 39 kr
Buffalo Wings

Buffalo Wings

Guldfågeln · 500 g

Coop Vindeln

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Burger Crispy Chicken

Burger Crispy Chicken

Kronfågel · 525 g

Coop Vindeln

jämförpris 146 kr/kg pris 77 kr
Burgers Chicken 2-pack

Burgers Chicken 2-pack

FINDUS · 227 g

Coop Vindeln

jämförpris 161 kr/kg pris 36 kr
Burgers Chili Cheese

Burgers Chili Cheese

Lindströms · 300 g

Coop Vindeln

jämförpris 202 kr/kg pris 61 kr
Burgers Mozzarella

Burgers Mozzarella

Lindströms · 340 g

Coop Vindeln

jämförpris 178 kr/kg pris 61 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds

Coop Vindeln

pris 25 kr Extrapris
Chicken Crispy 2-pack

Chicken Crispy 2-pack

Findus · 170 g

Coop Vindeln

jämförpris 214 kr/kg pris 36 kr
Chicken Drumstick Grillkrydda

Chicken Drumstick Grillkrydda

Guldfågeln · 500 g

Coop Vindeln

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Chicken Drumsticks Barbecue

Chicken Drumsticks Barbecue

Guldfågeln · 500 g

Coop Vindeln

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Chicken nuggets

Chicken nuggets

COOP · 500 g

Coop Vindeln

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Sverige/Guldfågeln · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chicken Nuggets Crispy

Chicken Nuggets Crispy

Guldfågeln · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Chili cheese pops

Chili cheese pops

Coop · 250 g

Coop Vindeln

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Crispy Supreme

Crispy Supreme

MAX · 360 g

Coop Vindeln

jämförpris 162 kr/kg pris 58 kr
Pasta chipotle

Pasta chipotle

Dagens · 390 g

Coop Vindeln

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Dansk Sjömansbiff

Dansk Sjömansbiff

Dafgårds · 420 g

Coop Vindeln

jämförpris 110 kr/kg pris 46 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Scan · 450 g

Coop Vindeln

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Felix · 600 g

Coop Vindeln

jämförpris 147 kr/kg pris 88 kr
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Dafgårds · 500 g

Coop Vindeln

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Familjelasagne

Familjelasagne

Dafgårds · 1400 g

Coop Vindeln

jämförpris 70 kr/kg pris 98 kr
Farfars Delikatessköttbullar

Farfars Delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Fish & Chips

Fish & Chips

Dagens · 340 g

Coop Vindeln

jämförpris 113 kr/kg pris 39 kr
Fisk nuggets

Fisk nuggets

Coop · 220 g

Coop Vindeln

jämförpris 137 kr/kg pris 30 kr
Fiskgratäng Dillsås

Fiskgratäng Dillsås

Coop · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Fiskgratäng Räksås

Fiskgratäng Räksås

Coop · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Vindeln

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Friterad Kyckling Southern

Friterad Kyckling Southern

FINDUS · 180 g

Coop Vindeln

jämförpris 202 kr/kg pris 36 kr
Glutenfri Laktosfri Pizza Ham & Mozzarella

Glutenfri Laktosfri Pizza Ham & Mozzarella

Fria · 420 g

Coop Vindeln

jämförpris 131 kr/kg pris 55 kr
Glutenfri Lasagne Bolognese

Glutenfri Lasagne Bolognese

Schär · 300 g

Coop Vindeln

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Glutenfri Mandeltårta

Glutenfri Mandeltårta

ALMONDY · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 163 kr/kg pris 65 kr
Glutenfri Pinsabotten

Glutenfri Pinsabotten

Zeta · 180 g

Coop Vindeln

jämförpris 252 kr/kg pris 45 kr
Glutenfri Pizza Ristorante Prosciutto

Glutenfri Pizza Ristorante Prosciutto

Dr. Oetker · 345 g

Coop Vindeln

jämförpris 149 kr/kg pris 51 kr
Glutenfritt Wienerbröd 2-pack

Glutenfritt Wienerbröd 2-pack

Hans & Greta · 140 g

Coop Vindeln

jämförpris 230 kr/kg pris 32 kr
Green Cube Panang Curry

Green Cube Panang Curry

Kitchen Joy · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Vindeln

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Gyoza Dumplings Kimchi & pork

Gyoza Dumplings Kimchi & pork

Coop · 320 g

Coop Vindeln

jämförpris 92 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Gyoza Dumplings Vegetable

Gyoza Dumplings Vegetable

Coop · 320 g

Coop Vindeln

jämförpris 92 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Gyoza Dumplings Vegetable & chicken

Gyoza Dumplings Vegetable & chicken

Coop · 320 g

Coop Vindeln

jämförpris 92 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Gyroskyckling

Gyroskyckling

Guldfågeln · 600 g

Coop Vindeln

jämförpris 170 kr/kg pris 102 kr
Halloumi Hotpot

Halloumi Hotpot

Felix · 370 g

Coop Vindeln

jämförpris 135 kr/kg pris 50 kr
Hamburgare 16-pack

Hamburgare 16-pack

Coop · 1440 g

Coop Vindeln

jämförpris 110 kr/kg pris 159 kr
Hamburgare 4-pack Eko

Hamburgare 4-pack Eko

Änglamark · 360 g

Coop Vindeln

jämförpris 168 kr/kg pris 61 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Coop · 540 g

Coop Vindeln

jämförpris 118 kr/kg pris 64 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Scan · 540 g

Coop Vindeln

jämförpris 127 kr/kg pris 69 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Sibylla · 540 g

Coop Vindeln

jämförpris 150 kr/kg pris 81 kr
Hamburgare Hot Pork

Hamburgare Hot Pork

Sibylla · 540 g

Coop Vindeln

jämförpris 111 kr/kg pris 60 kr
Hamburgare Högrev 4-pack

Hamburgare Högrev 4-pack

Scan · 600 g

Coop Vindeln

jämförpris 210 kr/kg pris 126 kr
Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Coop · 454 g

Coop Vindeln

jämförpris 162 kr/kg pris 74 kr
Italienska Kalvfärsbiffar

Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Janssons Frestelse

Janssons Frestelse

Familjen Dafgård · 600 g

Coop Vindeln

jämförpris 84 kr/kg pris 50 kr
Jennys Kåldolme

Jennys Kåldolme

Dafgårds · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Jordgubbstårta

Jordgubbstårta

FRÖDINGE · 500 g

Coop Vindeln

jämförpris 144 kr/kg pris 72 kr
Kalkonköttbullar

Kalkonköttbullar

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 176 kr/kg pris 71 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Vindeln

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebab

Kebab

Görans · 1000 g

Coop Vindeln

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Kebab

Kebab

Görans · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Kebab nöt

Kebab nöt

Coop · 275 g

Coop Vindeln

jämförpris 164 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kebab Strimlor

Kebab Strimlor

Järvsö Kebab · 300 g

Coop Vindeln

jämförpris 199 kr/kg pris 60 kr
Kebab Strimlor

Kebab Strimlor

Järvsö Kebab · 700 g

Coop Vindeln

jämförpris 147 kr/kg pris 103 kr
Kebabkött Mild sås

Kebabkött Mild sås

Järvsö Kebab · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 170 kr/kg pris 60 kr
Kebabkött Stark sås

Kebabkött Stark sås

Järvsö Kebab · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 170 kr/kg pris 60 kr
Kebabpaj med vitlökssås

Kebabpaj med vitlökssås

Felix · 210 g

Coop Vindeln

jämförpris 167 kr/kg pris 35 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

FRÖDINGE · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Coop · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Kladdkaka Mjölkchoklad

Kladdkaka Mjölkchoklad

ALMONDY · 420 g

Coop Vindeln

jämförpris 106 kr/kg pris 44 kr
Korv Stroganoff

Korv Stroganoff

Dafgårds · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Korvpytt

Korvpytt

FINDUS · 850 g

Coop Vindeln

jämförpris 78 kr/kg pris 66 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/kg pris 62 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 1500 g

Coop Vindeln

jämförpris 72 kr/kg pris 108 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

Coop Vindeln

jämförpris 60 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Xtra · 1100 g

Coop Vindeln

jämförpris 51 kr/kg pris 56 kr
Kyckling Teriyaki

Kyckling Teriyaki

Dafgårds · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Kyckling Thaikryddad

Kyckling Thaikryddad

Guldfågeln · 600 g

Coop Vindeln

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kycklingburgare Crispy

Kycklingburgare Crispy

Kronfågel · 440 g

Coop Vindeln

jämförpris 167 kr/kg pris 74 kr
Kycklingburgare Friterade

Kycklingburgare Friterade

Guldfågeln · 760 g

Coop Vindeln

jämförpris 141 kr/kg pris 107 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Coop · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Kronfågel · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 184 kr/kg pris 74 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Sverige/Guldfågeln · 500 g

Coop Vindeln

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

Coop Vindeln

jämförpris 220 kr/kg pris 61 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 600 g

Coop Vindeln

jämförpris 103 kr/kg pris 62 kr
Kycklinglasagne

Kycklinglasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Vindeln

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Xtra · 1000 g

Coop Vindeln

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Kronfågel · 800 g

Coop Vindeln

jämförpris 102 kr/kg pris 82 kr
Kycklingpaj

Kycklingpaj

Dafgårds · 240 g

Coop Vindeln

jämförpris 164 kr/kg pris 39 kr
Kycklingpinnar

Kycklingpinnar

Kronfågel · 500 g

Coop Vindeln

jämförpris 147 kr/kg pris 74 kr
Kycklingschnitzel

Kycklingschnitzel

Dafgårds · 380 g

Coop Vindeln

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kåldolmar I Sås

Kåldolmar I Sås

Dafgårds · 540 g

Coop Vindeln

jämförpris 103 kr/kg pris 56 kr
Kålpudding

Kålpudding

Dafgårds · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 350 g

Coop Vindeln

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr
Köttbullar med mos

Köttbullar med mos

Dagens · 400 g

Coop Vindeln

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Felix · 215 g

Coop Vindeln

jämförpris 163 kr/kg pris 35 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

Coop Vindeln

jämförpris 164 kr/kg pris 39 kr
Köttfärspaj XL

Köttfärspaj XL

Felix · 300 g

Coop Vindeln

jämförpris 164 kr/kg pris 49 kr
Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Kungsörnen · 360 g

Coop Vindeln

jämförpris 89 kr/kg pris 32 kr
Lasagne

Lasagne

Dafgårds · 1000 g

Coop Vindeln

jämförpris 64 kr/kg pris 64 kr
Tyck till