Primat

Glass på Coop Vindeln

169 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Glasspinne Double gold Caramel Billionaire

Glasspinne Double gold Caramel Billionaire

Magnum · 85 ml

Coop Vindeln

jämförpris 341 kr/l pris 29 kr
Calippo Super mix 5-pack

Calippo Super mix 5-pack

GB Glace · 5 st

Coop Vindeln

jämförpris 7 kr/st pris 33 kr Extrapris
Cookie Dough

Cookie Dough

Ben & Jerry's · 120 ml

Coop Vindeln

jämförpris 258 kr/l pris 31 kr
Efterrättsglass vanilj

Efterrättsglass vanilj

GB Gräddglass · 1800 ml

Coop Vindeln

jämförpris 27 kr/l pris 49 kr
Familjemix 15-pack

Familjemix 15-pack

SIA Glass · 1515 ml

Coop Vindeln

jämförpris 93 kr/l pris 141 kr
Gammaldags gräddglass Chokladkross

Gammaldags gräddglass Chokladkross

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Vindeln

jämförpris 29 kr/l pris 51 kr
Gammaldags gräddglass Smultron

Gammaldags gräddglass Smultron

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Vindeln

jämförpris 29 kr/l pris 51 kr
Gammaldags Gräddglass Vanilj

Gammaldags Gräddglass Vanilj

GB Glace · 500 ml

Coop Vindeln

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr Extrapris
Gammaldags gräddglass Äkta vanilj

Gammaldags gräddglass Äkta vanilj

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Vindeln

jämförpris 29 kr/l pris 50 kr
Gammeldags gräddglass Mandelkrokant

Gammeldags gräddglass Mandelkrokant

Triumf Glass · 1750 ml

Coop Vindeln

jämförpris 29 kr/l pris 51 kr
Glass After dinner Classic 8-pack

Glass After dinner Classic 8-pack

Magnum · 280 ml

Coop Vindeln

jämförpris 118 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glass Ananas Split

Glass Ananas Split

Triumf Glass · 84 ml

Coop Vindeln

jämförpris 214 kr/l pris 18 kr
Glass Belgian Chocolate

Glass Belgian Chocolate

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Vindeln

jämförpris 142 kr/l pris 65 kr
Glass Bonbon Gold caramel billionaire 12-pack

Glass Bonbon Gold caramel billionaire 12-pack

Magnum · 204 ml

Coop Vindeln

jämförpris 162 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glass Bonbon Salted caramel & almond 12-pack

Glass Bonbon Salted caramel & almond 12-pack

Magnum · 204 ml

Coop Vindeln

jämförpris 162 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glass Bonbon White chocolate & cookies 12-pack

Glass Bonbon White chocolate & cookies 12-pack

Magnum · 204 ml

Coop Vindeln

jämförpris 162 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glass Brookieees & Cream

Glass Brookieees & Cream

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Brownie cookie dough

Glass Brownie cookie dough

NICKS · 473 ml

Coop Vindeln

jämförpris 124 kr/l pris 59 kr
Glass Caramel Brownie Party

Glass Caramel Brownie Party

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Caramel Collection 4-pack

Glass Caramel Collection 4-pack

Häagen-Dazs · 380 ml

Coop Vindeln

jämförpris 158 kr/l pris 60 kr
Glass Choco

Glass Choco

Coop · 900 ml

Coop Vindeln

jämförpris 42 kr/l pris 38 kr
Glass Chocolate Brownie

Glass Chocolate Brownie

NICKS · 473 ml

Coop Vindeln

jämförpris 124 kr/l pris 59 kr
Glass Chocolate Fudge Brownie

Glass Chocolate Fudge Brownie

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Chunky Monkey

Glass Chunky Monkey

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Churrifically Churros-y

Glass Churrifically Churros-y

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Cookie Dough Vaniljglass

Glass Cookie Dough Vaniljglass

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Core Karamel Sutra

Glass Core Karamel Sutra

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Crackables Almond

Glass Crackables Almond

Magnum · 440 ml

Coop Vindeln

jämförpris 143 kr/l pris 63 kr
Glass Crackables Pistage

Glass Crackables Pistage

Magnum · 440 ml

Coop Vindeln

jämförpris 146 kr/l pris 64 kr
Glass Crackables Salted caramel

Glass Crackables Salted caramel

Magnum · 440 ml

Coop Vindeln

jämförpris 146 kr/l pris 64 kr
Glass Daimstrut Mini 6-pack

Glass Daimstrut Mini 6-pack

Daim · 6 st

Coop Vindeln

jämförpris 11 kr/st pris 65 kr
Glass Dulce de leche

Glass Dulce de leche

Nick´s · 473 ml

Coop Vindeln

jämförpris 124 kr/l pris 59 kr
Glass Favorites Solero

Glass Favorites Solero

GB Favorites · 825 ml

Coop Vindeln

jämförpris 54 kr/l pris 45 kr
Glass Fruit Collection 4-pack

Glass Fruit Collection 4-pack

Häagen-Dazs · 380 ml

Coop Vindeln

jämförpris 158 kr/l pris 60 kr
Glass Gräddkola

Glass Gräddkola

NICKS · 850 ml

Coop Vindeln

jämförpris 62 kr/l pris 53 kr
Glass Half Baked

Glass Half Baked

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Hallon & saltlakrits

Glass Hallon & saltlakrits

Triumf Glass · 500 ml

Coop Vindeln

jämförpris 42 kr/l pris 21 kr
Glass Klassiker 18-pack

Glass Klassiker 18-pack

GB Glace · 1413 ml

Coop Vindeln

jämförpris 102 kr/l pris 145 kr
Glass Lemon meringue

Glass Lemon meringue

Coop · 900 ml

Coop Vindeln

jämförpris 40 kr/l pris 36 kr
Glass Leos Djungelmix 15-pack

Glass Leos Djungelmix 15-pack

Triumf Glass · 15 st

Coop Vindeln

jämförpris 7 kr/st pris 99 kr
Glass Mango & hallon

Glass Mango & hallon

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Vindeln

jämförpris 142 kr/l pris 65 kr
Glass 6-pack

Glass 6-pack

MARS · 240 g

Coop Vindeln

jämförpris 165 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Glass Marshmallow & S'more

Glass Marshmallow & S'more

Ben & Jerry's · 427 ml

Coop Vindeln

jämförpris 93 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Marängswiss

Glass Marängswiss

SIA Glass · 750 ml

Coop Vindeln

jämförpris 68 kr/l pris 51 kr
Glass Minecraft Big block

Glass Minecraft Big block

GB Glace · 500 ml

Coop Vindeln

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr Extrapris
Glass

Glass

Oreo · 850 ml

Coop Vindeln

jämförpris 55 kr/l pris 47 kr
Glass Sandwich

Glass Sandwich

Oreo · 110 ml

Coop Vindeln

jämförpris 218 kr/l pris 24 kr
Glass Sandwich Mini 6-pack

Glass Sandwich Mini 6-pack

Oreo · 6 st

Coop Vindeln

jämförpris 11 kr/st pris 65 kr
Glass Peanut Butter Cup

Glass Peanut Butter Cup

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Peanuts & caramel 4-pack

Glass Peanuts & caramel 4-pack

NICKS · 196 g

Coop Vindeln

jämförpris 315 kr/kg pris 62 kr
Glass Piggelin 10-pack

Glass Piggelin 10-pack

GB Glace · 550 ml

Coop Vindeln

jämförpris 60 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glass Pistage

Glass Pistage

SIA Glass · 500 ml

Coop Vindeln

jämförpris 108 kr/l pris 54 kr
Glass Salmiakki 4-pack

Glass Salmiakki 4-pack

Fazer · 288 g

Coop Vindeln

jämförpris 189 kr/kg pris 54 kr
Glass Salted Caramel

Glass Salted Caramel

Häagen-Dazs · 460 ml

Coop Vindeln

jämförpris 142 kr/l pris 65 kr
Glass Sandwich

Glass Sandwich

GB Glace · 100 ml

Coop Vindeln

jämförpris 190 kr/l pris 19 kr
Glass Sandwich 6-pack

Glass Sandwich 6-pack

GB Glace · 6 st

Coop Vindeln

jämförpris 6 kr/st pris 33 kr Extrapris
Glass Sitting Bull 8-pack

Glass Sitting Bull 8-pack

Triumf Glass · 8 st

Coop Vindeln

jämförpris 6 kr/st pris 47 kr
Glass Snickers

Glass Snickers

Mars · 66 g

Coop Vindeln

jämförpris 409 kr/kg pris 27 kr
Glass 6-pack

Glass 6-pack

SNICKERS · 273,6 g

Coop Vindeln

jämförpris 144 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Glass Spectacu-love

Glass Spectacu-love

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Stracciatella

Glass Stracciatella

Coop · 900 ml

Coop Vindeln

jämförpris 42 kr/l pris 38 kr
Glass Strawberry Cheesecake

Glass Strawberry Cheesecake

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Strawberry white chocolate

Glass Strawberry white chocolate

Nick's · 473 ml

Coop Vindeln

jämförpris 124 kr/l pris 59 kr
Glass Sundae Banoffee Pie

Glass Sundae Banoffee Pie

Ben & Jerry's

Coop Vindeln

pris 40 kr Extrapris
Glass Sundae Cookie Vermont-ster

Glass Sundae Cookie Vermont-ster

Ben & Jerry's · 427 ml

Coop Vindeln

jämförpris 93 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glass Texas Pecan

Glass Texas Pecan

GB Favorites · 825 ml

Coop Vindeln

jämförpris 54 kr/l pris 45 kr
Glass Tresmak

Glass Tresmak

GB Glace · 2000 ml

Coop Vindeln

jämförpris 18 kr/l pris 35 kr
Glass Vanilj

Glass Vanilj

NICKS · 850 ml

Coop Vindeln

jämförpris 62 kr/l pris 53 kr
Glass Vanilj

Glass Vanilj

GB Glace · 2000 ml

Coop Vindeln

jämförpris 18 kr/l pris 35 kr
Glass Vanilj & jordgubbssås

Glass Vanilj & jordgubbssås

Heartbrand · 500 ml

Coop Vindeln

jämförpris 26 kr/l pris 13 kr Extrapris
Glass Vanilla Pecan

Glass Vanilla Pecan

Ben & Jerry's · 465 ml

Coop Vindeln

jämförpris 85 kr/l pris 40 kr Extrapris
Glassbåt Hallon 6-pack

Glassbåt Hallon 6-pack

SIA Glass · 840 ml

Coop Vindeln

jämförpris 61 kr/l pris 51 kr
Glassbåtar 6-pack

Glassbåtar 6-pack

SIA Glass · 840 ml

Coop Vindeln

jämförpris 61 kr/l pris 51 kr
Glasspinnar Ananas Split 8-pack

Glasspinnar Ananas Split 8-pack

Triumf Glass · 8 st

Coop Vindeln

jämförpris 6 kr/st pris 47 kr
Glasspinnar Chunky Salted Caramel 3-pack

Glasspinnar Chunky Salted Caramel 3-pack

Häagen-Dazs · 240 ml

Coop Vindeln

jämförpris 250 kr/l pris 60 kr
Glasspinnar Dulce de leche 4-pack

Glasspinnar Dulce de leche 4-pack

Nick´s · 204 g

Coop Vindeln

jämförpris 303 kr/kg pris 62 kr
Glasspinnar Finaste pistage 4-pack

Glasspinnar Finaste pistage 4-pack

SIA Glass · 192 g

Coop Vindeln

jämförpris 268 kr/kg pris 52 kr
Glasspinnar Finaste rostad karamell 4-pack

Glasspinnar Finaste rostad karamell 4-pack

SIA Glass · 192 g

Coop Vindeln

jämförpris 268 kr/kg pris 52 kr
Glasspinnar Kalas Cola & hallon 21-pack

Glasspinnar Kalas Cola & hallon 21-pack

Triumf Glass · 21 st

Coop Vindeln

jämförpris 2,03 kr/st pris 43 kr
Glasspinnar Mini Almond 6-pack

Glasspinnar Mini Almond 6-pack

Magnum · 330 ml

Coop Vindeln

jämförpris 100 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glasspinnar Mini Classic 6-pack

Glasspinnar Mini Classic 6-pack

Magnum · 330 ml

Coop Vindeln

jämförpris 179 kr/l pris 59 kr
Glasspinnar Mini Classic, almond & white chocolate 6-pack

Glasspinnar Mini Classic, almond & white chocolate 6-pack

GB Glace · 330 ml

Coop Vindeln

jämförpris 100 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glasspinnar Mini Double caramel 6-pack

Glasspinnar Mini Double caramel 6-pack

Magnum · 330 ml

Coop Vindeln

jämförpris 100 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glasspinnar Mini Pink Lemonade 6-pack

Glasspinnar Mini Pink Lemonade 6-pack

GB Glace · 330 ml

Coop Vindeln

jämförpris 100 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glasspinnar Nogger 6-pack

Glasspinnar Nogger 6-pack

GB Glace · 522 ml

Coop Vindeln

jämförpris 63 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glasspinnar Päron Split 10-pack

Glasspinnar Päron Split 10-pack

GB Glace · 540 ml

Coop Vindeln

jämförpris 61 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glasspinnar Summer sprinkles 6-pack

Glasspinnar Summer sprinkles 6-pack

Coop · 6 st

Coop Vindeln

jämförpris 7 kr/st pris 40 kr
Glasspinnar Vanilj & jordgubb 8-pack

Glasspinnar Vanilj & jordgubb 8-pack

Triumf Glass · 8 st

Coop Vindeln

jämförpris 6 kr/st pris 46 kr
Glasspinnar White chocolate strawberry 6-pack

Glasspinnar White chocolate strawberry 6-pack

Magnum · 330 ml

Coop Vindeln

jämförpris 100 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glasspinne 88:an

Glasspinne 88:an

Heartbrand · 95 ml

Coop Vindeln

jämförpris 200 kr/l pris 19 kr
Glasspinne 6-pack

Glasspinne 6-pack

88:an · 570 ml

Coop Vindeln

jämförpris 58 kr/l pris 33 kr Extrapris
Glasspinne Almond

Glasspinne Almond

Magnum · 100 ml

Coop Vindeln

jämförpris 280 kr/l pris 28 kr
Glasspinne Classic Choco 4-pack

Glasspinne Classic Choco 4-pack

Coop · 400 ml

Coop Vindeln

jämförpris 92 kr/l pris 37 kr
Glasspinne Euphoria

Glasspinne Euphoria

Magnum · 90 ml

Coop Vindeln

jämförpris 322 kr/l pris 29 kr
Glasspinne Lemon curd

Glasspinne Lemon curd

Triumf Glass · 100 ml

Coop Vindeln

jämförpris 310 kr/l pris 31 kr
Glasspinne Classic

Glasspinne Classic

Magnum · 110 ml

Coop Vindeln

jämförpris 255 kr/l pris 28 kr
Glasspinne Salmiakki

Glasspinne Salmiakki

Fazer · 72 g

Coop Vindeln

jämförpris 403 kr/kg pris 29 kr
Glasspinne Saltlakrits 4-pack

Glasspinne Saltlakrits 4-pack

Triumf Glass · 4 st

Coop Vindeln

jämförpris 17 kr/st pris 70 kr
Glasspinne Sitting Bull

Glasspinne Sitting Bull

Triumf Glass · 94 ml

Coop Vindeln

jämförpris 191 kr/l pris 18 kr
Glasspinne Twister mini 8-pack

Glasspinne Twister mini 8-pack

GB Glace · 400 ml

Coop Vindeln

jämförpris 83 kr/l pris 33 kr Extrapris
Tyck till