Primat

Hygien & skönhet på Coop Bollstabruk

136 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Balsam

Balsam

Änglamark · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 155 kr/l pris 31 kr
Balsam Color Vive

Balsam Color Vive

L'Oréal Paris · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 210 kr/l pris 42 kr
Balsam Dream Lengths

Balsam Dream Lengths

L'Oréal Paris · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 210 kr/l pris 42 kr
Balsam Glans

Balsam Glans

Barnängen · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 100 kr/l pris 25 kr
Balsam Hyaluron Plump

Balsam Hyaluron Plump

L'Oréal Paris · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 210 kr/l pris 42 kr
Balsam Miracle Moist

Balsam Miracle Moist

AUSSIE · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 345 kr/l pris 69 kr
Balsam Normal

Balsam Normal

Barnängen · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 100 kr/l pris 25 kr
Balsam Petal soft

Balsam Petal soft

HERBAL ESSENCES · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 230 kr/l pris 58 kr
Balsam Split Hair Miracle

Balsam Split Hair Miracle

Schwarzkopf · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 185 kr/l pris 37 kr
Balsam Total Repair

Balsam Total Repair

Schwarzkopf · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 185 kr/l pris 37 kr
Binda Normal

Binda Normal

Xtra · 20 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 0,73 kr/st pris 15 kr
Bindor Maxi Goodnight

Bindor Maxi Goodnight

LIBRESSE · 10 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 3,20 kr/st pris 32 kr
Bindor Night Ultra Thin Wings

Bindor Night Ultra Thin Wings

Coop · 10 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,69 kr/st pris 17 kr
Bindor Normal Premium

Bindor Normal Premium

Coop · 32 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 0,45 kr/st pris 15 kr Extrapris
Bindor Normal Ultra Thin

Bindor Normal Ultra Thin

Coop · 14 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,21 kr/st pris 17 kr
Bindor Super Ultra Thin

Bindor Super Ultra Thin

Coop · 12 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,41 kr/st pris 17 kr
Bindor Ultra Goodnight

Bindor Ultra Goodnight

LIBRESSE · 10 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 3,20 kr/st pris 32 kr
Bindor Ultra Normal Wing

Bindor Ultra Normal Wing

LIBRESSE · 14 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 2,28 kr/st pris 32 kr
Body Spray Black

Body Spray Black

Axe · 150 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 326 kr/l pris 49 kr
Body Spray Dark Temptation

Body Spray Dark Temptation

Axe · 150 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 326 kr/l pris 49 kr
Bomullspinnar

Bomullspinnar

Coop · 200 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 0,05 kr/st pris 10 kr Extrapris
Bomullsrondeller

Bomullsrondeller

Xtra · 120 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 0,10 kr/st pris 13 kr
Cerat Lip Balm Original

Cerat Lip Balm Original

LABELLO · 4,8 g

Coop Bollstabruk

jämförpris 4990 kr/kg pris 24 kr
Cerat Original 2-pack

Cerat Original 2-pack

Lypsyl · 2 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 18 kr/st pris 37 kr
Cotton pads

Cotton pads

Änglamark · 60 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 0,26 kr/st pris 16 kr
Deo Roll On Aloe Vera

Deo Roll On Aloe Vera

Rexona · 50 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 739 kr/l pris 37 kr
Deo Roll On Biorythm

Deo Roll On Biorythm

Rexona · 50 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 739 kr/l pris 37 kr
Deo Roll On Citrus Essens

Deo Roll On Citrus Essens

LdB · 60 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 433 kr/l pris 26 kr
Deo Roll on Dry comfort

Deo Roll on Dry comfort

NIVEA · 50 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 719 kr/l pris 36 kr
Deo Roll On Invisible

Deo Roll On Invisible

Rexona · 50 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 739 kr/l pris 37 kr
Deo Roll On Vitalizing Sweet Pea

Deo Roll On Vitalizing Sweet Pea

LdB · 60 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 433 kr/l pris 26 kr
Deo Spray Black & white fresh

Deo Spray Black & white fresh

NIVEA MEN · 150 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 320 kr/l pris 48 kr
Energy rush

Energy rush

Dubbeldusch · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 92 kr/l pris 23 kr
Fresh

Fresh

Dubbeldusch · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 92 kr/l pris 23 kr
Sport

Sport

Dubbeldusch · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 92 kr/l pris 23 kr
Duschcreme So Soft

Duschcreme So Soft

Family Fresh · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr Extrapris
Duschgel Hydrate

Duschgel Hydrate

Dove · 450 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 83 kr/l pris 38 kr
Duschtvål Energy

Duschtvål Energy

NIVEA MEN · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 120 kr/l pris 30 kr
Duschtvål Honey Rich

Duschtvål Honey Rich

Family Fresh · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr Extrapris
Duschtvål Mango Sensation

Duschtvål Mango Sensation

Family fresh · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr Extrapris
Fickkam

Fickkam

BaByliss · 2 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 18 kr/st pris 35 kr
Flytande Handtvål Refill

Flytande Handtvål Refill

Änglamark · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 41 kr/l pris 21 kr
Flytande Tvål Blåbär

Flytande Tvål Blåbär

Bliw · 300 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 77 kr/l pris 23 kr
Flytande Tvål Grön Lilja

Flytande Tvål Grön Lilja

Coop · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Flytande tvål Milk & Olive

Flytande tvål Milk & Olive

Palmolive · 300 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 87 kr/l pris 26 kr
Handkräm Intensive Protection

Handkräm Intensive Protection

Atrix · 100 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 370 kr/l pris 37 kr
Handtvål Blå Jasmin

Handtvål Blå Jasmin

Coop · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Handtvål Cedarwood & Citrus

Handtvål Cedarwood & Citrus

GUNRY · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Handtvål Cream Wash Refill

Handtvål Cream Wash Refill

Dove · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 57 kr/l pris 29 kr
Handtvål Doft Blå Refill

Handtvål Doft Blå Refill

Coop · 1000 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Handtvål Doft Rosa Refill

Handtvål Doft Rosa Refill

Coop · 1000 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Handtvål Green Apple

Handtvål Green Apple

Gunry · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Handtvål Smultrondröm

Handtvål Smultrondröm

Bliw · 300 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 77 kr/l pris 23 kr
Handtvål Vitsippa

Handtvål Vitsippa

Bliw · 300 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 77 kr/l pris 23 kr
Hudsalva

Hudsalva

Idomin · 100 g

Coop Bollstabruk

jämförpris 390 kr/kg pris 39 kr
Hårfärg 3 Dark Brown

Hårfärg 3 Dark Brown

L'Oréal Paris · 1 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Hårfärg 5 Natural Light Brown

Hårfärg 5 Natural Light Brown

L'Oréal Paris · 1 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Hårfärg 6 Dark Blonde

Hårfärg 6 Dark Blonde

L'Oréal Paris · 1 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Hårmousse Maximum Strong

Hårmousse Maximum Strong

Proffs · 300 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 150 kr/l pris 45 kr
Hårspray Super strong

Hårspray Super strong

Proffs · 400 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 112 kr/l pris 45 kr
Hårspray Volym

Hårspray Volym

Schwarzkopf · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 200 kr/l pris 50 kr
Long Plus VP

Long Plus VP

Always · 44 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,42 kr/st pris 63 kr
Micellärt vatten Sensitive Skin

Micellärt vatten Sensitive Skin

NIVEA · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 235 kr/l pris 47 kr
Munskölj Soft Mint

Munskölj Soft Mint

Coop · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 82 kr/l pris 41 kr
Munskölj Teeth & Gum Defence 20.9%

Munskölj Teeth & Gum Defence 20.9%

LISTERINE® · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 70 kr/l pris 35 kr Extrapris
Nagellacksborttagning

Nagellacksborttagning

Coop · 175 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 148 kr/l pris 26 kr
Näsdukar 10-pack

Näsdukar 10-pack

Xtra · 10 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,80 kr/st pris 18 kr
Nässpray Menthol

Nässpray Menthol

Otrivin · 10 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 7895 kr/l pris 79 kr
Twin Mint

Twin Mint

Plackers · 33 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,63 kr/st pris 54 kr
Plåster Aqua Resist

Plåster Aqua Resist

Salvequick · 20 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,40 kr/st pris 28 kr
Plåster Textile Elastic

Plåster Textile Elastic

Salvequick · 0,75 m

Coop Bollstabruk

jämförpris 50 kr/m pris 38 kr
Plåster Textile Elastic

Plåster Textile Elastic

Salvequick · 20 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,45 kr/st pris 29 kr
Pumphandtvål Rosa Ros

Pumphandtvål Rosa Ros

Coop · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Rakgel

Rakgel

Coop · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 173 kr/l pris 35 kr
Rakgel Series För Känslig Hud

Rakgel Series För Känslig Hud

GILLETTE · 200 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 325 kr/l pris 65 kr
Rakhyvel Comfort 2

Rakhyvel Comfort 2

BIC · 10 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 6 kr/st pris 59 kr
Rakhyvlar Twin Lady 10-pack

Rakhyvlar Twin Lady 10-pack

BIC · 10 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 4 kr/st pris 40 kr
Schampo

Schampo

Xtra · 500 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Schampo Classic clean

Schampo Classic clean

HEAD & SHOULDERS · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 180 kr/l pris 45 kr
Schampo Classic clean 2 in 1

Schampo Classic clean 2 in 1

Head & Shoulders · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 190 kr/l pris 48 kr
Schampo Dream Lengths

Schampo Dream Lengths

Elvital · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 168 kr/l pris 42 kr
Schampo Dry Scalp

Schampo Dry Scalp

HEAD & SHOULDERS · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 180 kr/l pris 45 kr
Schampo Glans

Schampo Glans

Barnängen · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 100 kr/l pris 25 kr
Schampo Hyaluron Plump

Schampo Hyaluron Plump

L'Oréal Paris · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 168 kr/l pris 42 kr
Schampo Normal

Schampo Normal

Barnängen · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 100 kr/l pris 25 kr
Schampo Petal soft

Schampo Petal soft

HERBAL ESSENCES · 350 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 150 kr/l pris 53 kr
Schampo Split Hair Miracle

Schampo Split Hair Miracle

Schwarzkopf · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 148 kr/l pris 37 kr
Schampo Total Repair

Schampo Total Repair

Schwarzkopf · 250 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 148 kr/l pris 37 kr
Skavsårsplåster Medium

Skavsårsplåster Medium

Salvequick · 6 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 8 kr/st pris 50 kr
Soft sticks 2 in 1 30-pack

Soft sticks 2 in 1 30-pack

Coop · 30 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,03 kr/st pris 31 kr
Styling wax Power

Styling wax Power

Schwarzkopf · 75 ml

Coop Bollstabruk

jämförpris 746 kr/l pris 56 kr
Tampong Normal

Tampong Normal

Coop · 16 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,37 kr/st pris 22 kr
Tampong ProComfort Mini

Tampong ProComfort Mini

o.b.® · 16 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 2,12 kr/st pris 34 kr
Tampong ProComfort Normal

Tampong ProComfort Normal

o.b.® · 16 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 2,12 kr/st pris 34 kr
Tampong ProComfort Super

Tampong ProComfort Super

o.b.® · 16 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 2,12 kr/st pris 34 kr
Tampong ProComfort Super Plus

Tampong ProComfort Super Plus

o.b.® · 16 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 2,12 kr/st pris 34 kr
Tampong Super Plus

Tampong Super Plus

Coop · 16 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,37 kr/st pris 22 kr
Tamponger Super 16-pack

Tamponger Super 16-pack

Coop · 16 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,37 kr/st pris 22 kr
Tamponger Super 32-pack

Tamponger Super 32-pack

Coop · 32 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 1,02 kr/st pris 33 kr
Tandborstar Select Soft 6-pack

Tandborstar Select Soft 6-pack

TePe · 6 st

Coop Bollstabruk

jämförpris 11 kr/st pris 69 kr
Tyck till