Primat

Chips på Coop Lycksele

153 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Chips Brynt smör & chili

Chips Brynt smör & chili

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Brynt smör & havssalt

Chips Brynt smör & havssalt

Gårdschips · 150 g

Coop Lycksele

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Chips Brynt smör & ramslök

Chips Brynt smör & ramslök

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Brynt smör & rödlök

Chips Brynt smör & rödlök

Gårdschips · 150 g

Coop Lycksele

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Chips Brynt smör vitlök & havssalt

Chips Brynt smör vitlök & havssalt

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Cheese & mild jalapeño

Chips Cheese & mild jalapeño

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Cheese & onion

Chips Cheese & onion

Pringles · 165 g

Coop Lycksele

jämförpris 229 kr/kg pris 38 kr
Chips Chili Cheese

Chips Chili Cheese

Gårdschips · 150 g

Coop Lycksele

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Chips Cream Cheese

Chips Cream Cheese

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Cream cheese & onion

Chips Cream cheese & onion

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Dill

Chips Dill

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Dill & Gräslök

Chips Dill & Gräslök

OLW · 40 g

Coop Lycksele

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Chips Dill & Gräslök

Chips Dill & Gräslök

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Grill

Chips Grill

Estrella · 40 g

Coop Lycksele

jämförpris 272 kr/kg pris 11 kr
Chips Grill

Chips Grill

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Grill

Chips Grill

Estrella · 160 g

Coop Lycksele

jämförpris 156 kr/kg pris 25 kr
Chips Grill

Chips Grill

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Gräddfil

Chips Gräddfil

Sv. LantChips · 200 g

Coop Lycksele

jämförpris 136 kr/kg pris 27 kr
Chips Holiday

Chips Holiday

Estrella · 250 g

Coop Lycksele

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Hot honey

Chips Hot honey

Estrella · 160 g

Coop Lycksele

jämförpris 156 kr/kg pris 25 kr
Chips Jalapeño

Chips Jalapeño

Gårdschips · 150 g

Coop Lycksele

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Chips Lagrad ost & havssalt

Chips Lagrad ost & havssalt

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Lättsaltade

Chips Lättsaltade

OLW · 40 g

Coop Lycksele

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Chips Lättsaltade

Chips Lättsaltade

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Lättsaltade

Chips Lättsaltade

Sv. LantChips · 200 g

Coop Lycksele

jämförpris 136 kr/kg pris 27 kr
Chips Mystery Flavour Fallout 76

Chips Mystery Flavour Fallout 76

Pringles · 165 g

Coop Lycksele

jämförpris 229 kr/kg pris 38 kr
Chips Original

Chips Original

Pringles · 40 g

Coop Lycksele

jämförpris 401 kr/kg pris 16 kr
Chips Original

Chips Original

Pringles · 165 g

Coop Lycksele

jämförpris 182 kr/kg pris 30 kr
Chips Original

Chips Original

Estrella · 40 g

Coop Lycksele

jämförpris 272 kr/kg pris 11 kr
Chips Paprika

Chips Paprika

Pringles · 165 g

Coop Lycksele

jämförpris 229 kr/kg pris 38 kr
Chips Paprika & havssalt

Chips Paprika & havssalt

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Paprika & havssalt

Chips Paprika & havssalt

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Chips Parmesan

Chips Parmesan

Gårdschips · 150 g

Coop Lycksele

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Chips Peppar

Chips Peppar

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Ranch

Chips Ranch

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Ranch & sourcream

Chips Ranch & sourcream

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Ranch & Sourcream

Chips Ranch & Sourcream

Estrella · 160 g

Coop Lycksele

jämförpris 156 kr/kg pris 25 kr
Chips Ranchers cut Persilja & parmesan

Chips Ranchers cut Persilja & parmesan

Coop · 175 g

Coop Lycksele

jämförpris 162 kr/kg pris 28 kr
Chips Ranchers cut Ranch

Chips Ranchers cut Ranch

Coop · 175 g

Coop Lycksele

jämförpris 162 kr/kg pris 28 kr
Chips Ranchers cut Sea salt

Chips Ranchers cut Sea salt

Coop · 175 g

Coop Lycksele

jämförpris 162 kr/kg pris 28 kr
Chips Ranchers cut Sour cream & chili

Chips Ranchers cut Sour cream & chili

Coop · 175 g

Coop Lycksele

jämförpris 162 kr/kg pris 28 kr
Chips Ranchers cut Sourcream & onion

Chips Ranchers cut Sourcream & onion

Coop · 175 g

Coop Lycksele

jämförpris 162 kr/kg pris 28 kr
Chips Rödlök & Gräddfil

Chips Rödlök & Gräddfil

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Salt

Chips Salt

Xtra · 250 g

Coop Lycksele

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Chips Salt & vinäger

Chips Salt & vinäger

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Saltade

Chips Saltade

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Saltade

Chips Saltade

Estrella · 160 g

Coop Lycksele

jämförpris 156 kr/kg pris 25 kr
Chips Smör & havssalt

Chips Smör & havssalt

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Sour Cream & Onion

Chips Sour Cream & Onion

Pringles · 40 g

Coop Lycksele

jämförpris 401 kr/kg pris 16 kr
Chips Sour Cream & Onion

Chips Sour Cream & Onion

Pringles · 165 g

Coop Lycksele

jämförpris 229 kr/kg pris 38 kr
Chips Sourcream & onion

Chips Sourcream & onion

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Chips Sourcream & Onion

Chips Sourcream & Onion

Estrella · 160 g

Coop Lycksele

jämförpris 156 kr/kg pris 25 kr
Chips Sourcream & Onion

Chips Sourcream & Onion

OLW · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 96 kr/kg pris 27 kr
Chips Sourcream & onion

Chips Sourcream & onion

Xtra · 250 g

Coop Lycksele

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Chips Sourcream & Onion

Chips Sourcream & Onion

Estrella · 40 g

Coop Lycksele

jämförpris 272 kr/kg pris 11 kr
Chips Stack & snack Paprika

Chips Stack & snack Paprika

Coop · 170 g

Coop Lycksele

jämförpris 118 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Chips Stack & snack Sour cream & onion

Chips Stack & snack Sour cream & onion

Coop · 170 g

Coop Lycksele

jämförpris 118 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Chips Tryffel

Chips Tryffel

Gårdschips · 150 g

Coop Lycksele

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Chips Tzatziki

Chips Tzatziki

Redhead · 150 g

Coop Lycksele

jämförpris 130 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Chips Vickning

Chips Vickning

Estrella · 275 g

Coop Lycksele

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Corn Cakes Cheese

Corn Cakes Cheese

Coop · 125 g

Coop Lycksele

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Dillskruvar

Dillskruvar

Estrella · 80 g

Coop Lycksele

jämförpris 295 kr/kg pris 24 kr
Dipmix Ranch

Dipmix Ranch

Coop · 20 g

Coop Lycksele

jämförpris 317 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Dipmix Tomat & lök

Dipmix Tomat & lök

Coop · 20 g

Coop Lycksele

jämförpris 317 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Dipmix Weekend

Dipmix Weekend

Coop · 22 g

Coop Lycksele

jämförpris 288 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Dippmix Dill & Gräslök

Dippmix Dill & Gräslök

OLW · 24 g

Coop Lycksele

jämförpris 511 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Fresh Island

Dippmix Fresh Island

OLW · 24 g

Coop Lycksele

jämförpris 511 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Holiday

Dippmix Holiday

Estrella · 26 g

Coop Lycksele

jämförpris 472 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Lök

Dippmix Lök

Estrella · 22 g

Coop Lycksele

jämförpris 557 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Ranch

Dippmix Ranch

Estrella · 24 g

Coop Lycksele

jämförpris 511 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Ranch

Dippmix Ranch

OLW · 24 g

Coop Lycksele

jämförpris 511 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Sourcream & Onion

Dippmix Sourcream & Onion

Estrella · 24 g

Coop Lycksele

jämförpris 511 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Sweet Chili

Dippmix Sweet Chili

OLW · 26 g

Coop Lycksele

jämförpris 472 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Tortilla

Dippmix Tortilla

Estrella · 28 g

Coop Lycksele

jämförpris 438 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Vitlök

Dippmix Vitlök

OLW · 21 g

Coop Lycksele

jämförpris 584 kr/kg pris 12 kr
Havrekuddar Jordgubb

Havrekuddar Jordgubb

Coop · 350 g

Coop Lycksele

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Jordnötsbågar

Jordnötsbågar

Coop · 200 g

Coop Lycksele

jämförpris 111 kr/kg pris 22 kr
Jordnötsringar

Jordnötsringar

Estrella · 250 g

Coop Lycksele

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Kalaspuffar

Kalaspuffar

KALAS PUFFAR · 450 g

Coop Lycksele

jämförpris 77 kr/kg pris 35 kr
Krustader Mini

Krustader Mini

Rahms Krustad · 24 st

Coop Lycksele

jämförpris 1,97 kr/st pris 47 kr
Krustader Stora

Krustader Stora

Rahms Krustad · 6 st

Coop Lycksele

jämförpris 6 kr/st pris 33 kr
Linschips Ranch & Sourcream

Linschips Ranch & Sourcream

Estrella · 90 g

Coop Lycksele

jämförpris 220 kr/kg pris 20 kr
Linschips Sourcream & Onion

Linschips Sourcream & Onion

Estrella · 90 g

Coop Lycksele

jämförpris 177 kr/kg pris 16 kr
Lökringar

Lökringar

Estrella · 200 g

Coop Lycksele

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Majskakor Dill & gräslök

Majskakor Dill & gräslök

Friggs · 125 g

Coop Lycksele

jämförpris 100 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Majskakor Ost

Majskakor Ost

Friggs · 125 g

Coop Lycksele

jämförpris 100 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

Coop Lycksele

jämförpris 100 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

Friggs · 125 g

Coop Lycksele

jämförpris 100 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Majskakor Sour Cream & Onion

Majskakor Sour Cream & Onion

Coop · 125 g

Coop Lycksele

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Sourcream & Onion

Majskakor Sourcream & Onion

Friggs · 125 g

Coop Lycksele

jämförpris 100 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Majskakor Taco

Majskakor Taco

Friggs · 125 g

Coop Lycksele

jämförpris 100 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Majskrokar Eko

Majskrokar Eko

Änglamark · 30 g

Coop Lycksele

jämförpris 233 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Micro Popcorn Butter 3-pack

Micro Popcorn Butter 3-pack

Coop · 270 g

Coop Lycksele

jämförpris 87 kr/kg pris 24 kr
Micro Popcorn Salt 3-pack

Micro Popcorn Salt 3-pack

Coop · 270 g

Coop Lycksele

jämförpris 87 kr/kg pris 24 kr
Micropopcorn Salt

Micropopcorn Salt

OLW · 240 g

Coop Lycksele

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Nachochips

Nachochips

Santa Maria · 185 g

Coop Lycksele

jämförpris 70 kr/kg pris 13 kr
Nachochips

Nachochips

Santa Maria · 475 g

Coop Lycksele

jämförpris 64 kr/kg pris 30 kr
Nachoschips Salt

Nachoschips Salt

Coop · 200 g

Coop Lycksele

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr
Ostbollar Chili Cheez

Ostbollar Chili Cheez

OLW · 200 g

Coop Lycksele

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Ostbågar

Ostbågar

Coop · 250 g

Coop Lycksele

jämförpris 119 kr/kg pris 30 kr
Tyck till