Primat

Fläskkött på Coop Kramfors

33 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bogfläsk Skivat

Bogfläsk Skivat

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 113 kr/kg pris 56 kr
Butiksmald Blandfärs

Butiksmald Blandfärs

Coop Kramfors · 800 g

Coop Kramfors

jämförpris 151 kr/kg pris 121 kr
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Kramfors

jämförpris 203 kr/kg pris 81 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Kramfors

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläskfilé

Fläskfilé

Coop Kramfors · 800 g

Coop Kramfors

jämförpris 236 kr/kg pris 189 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Kramfors

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskgrytbitar Av Bog

Fläskgrytbitar Av Bog

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 113 kr/kg pris 56 kr
Fläskkarré Skivad

Fläskkarré Skivad

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 141 kr/kg pris 71 kr
Fläsklägg Rim

Fläsklägg Rim

Nyhléns Hugosons · 1750 g

Coop Kramfors

jämförpris 59 kr/kg pris 103 kr
Fläsksida

Fläsksida

Scan · 1500 g

Coop Kramfors

jämförpris 89 kr/kg pris 134 kr Extrapris
Fläskstek Av Picnikbog

Fläskstek Av Picnikbog

Coop Kramfors · 1000 g

Coop Kramfors

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Fläskytterfile Mörad

Fläskytterfile Mörad

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Kramfors

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Coop Kramfors · 800 g

Coop Kramfors

jämförpris 137 kr/kg pris 110 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Kramfors

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Karre Benfri I Bit

Karre Benfri I Bit

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 136 kr/kg pris 68 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan

Coop Kramfors

pris 40 kr Extrapris
Kotlett Skivad Benfri

Kotlett Skivad Benfri

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 141 kr/kg pris 71 kr
Kotlett Tunnskivad Benfri

Kotlett Tunnskivad Benfri

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Märgben

Märgben

Scan · 550 g

Coop Kramfors

jämförpris 33 kr/kg pris 18 kr
Pancetta Lufttorkat & tärnat

Pancetta Lufttorkat & tärnat

Zeta · 160 g

Coop Kramfors

jämförpris 281 kr/kg pris 45 kr
Revbenspjäll

Revbenspjäll

Coop Kramfors · 1000 g

Coop Kramfors

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Kramfors

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Schnitzel Krispy Tunnskivad

Schnitzel Krispy Tunnskivad

Kronfågel · 450 g

Coop Kramfors

jämförpris 183 kr/kg pris 83 kr
Sidfläsk I Bit

Sidfläsk I Bit

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 113 kr/kg pris 56 kr
Sidfläsk I Skivor

Sidfläsk I Skivor

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr
Skinka Strimlad

Skinka Strimlad

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Skinkschnitzel

Skinkschnitzel

Coop Kramfors · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 141 kr/kg pris 71 kr
Skinkstek

Skinkstek

Coop Kramfors · 1000 g

Coop Kramfors

jämförpris 132 kr/kg pris 132 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Tulip · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Stekfläsk Bit

Stekfläsk Bit

Coop · 1000 g

Coop Kramfors

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Vardagsschnitzel

Vardagsschnitzel

vardagsschnitzel · 500 g

Coop Kramfors

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Tyck till