Primat

Skinka på Coop Sollefteå

51 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Sollefteå

jämförpris 250 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bokspånsrökt Skinka Skivad

Bokspånsrökt Skinka Skivad

Nyhléns Hugosons · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Bresaola

Bresaola

Coop · 70 g

Coop Sollefteå

jämförpris 785 kr/kg pris 55 kr
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Sollefteå

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Sollefteå

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Herrgårdsskinka Kokt

Herrgårdsskinka Kokt

Nyhléns Hugosons · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Herrgårdsskinka Rökt

Herrgårdsskinka Rökt

Nyhléns Hugosons · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Sollefteå

jämförpris 397 kr/kg pris 28 kr
Kalkon Gourmet

Kalkon Gourmet

BRÖDERNAS · 90 g

Coop Sollefteå

jämförpris 420 kr/kg pris 38 kr
Kalkon med paprika

Kalkon med paprika

Pärsons · 150 g

Coop Sollefteå

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Sollefteå

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Coop · 180 g

Coop Sollefteå

jämförpris 222 kr/kg pris 40 kr
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

Coop Sollefteå

jämförpris 425 kr/kg pris 43 kr
Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Coop · 250 g

Coop Sollefteå

jämförpris 405 kr/kg pris 101 kr
Patronkarré Rökt

Patronkarré Rökt

Piteortens Chark · 110 g

Coop Sollefteå

jämförpris 301 kr/kg pris 33 kr
Patronskinka Kokt

Patronskinka Kokt

Piteortens Chark · 200 g

Coop Sollefteå

jämförpris 260 kr/kg pris 52 kr
Patronskinka Rökt

Patronskinka Rökt

Piteortens Chark · 200 g

Coop Sollefteå

jämförpris 260 kr/kg pris 52 kr
Prosciutto

Prosciutto

Coop · 80 g

Coop Sollefteå

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Sollefteå

jämförpris 550 kr/kg pris 44 kr
Prosciutto Crudo Rollitos

Prosciutto Crudo Rollitos

PAUL och THOM · 80 g

Coop Sollefteå

jämförpris 579 kr/kg pris 46 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Coop · 70 g

Coop Sollefteå

jämförpris 720 kr/kg pris 50 kr
Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Paul och Thom · 70 g

Coop Sollefteå

jämförpris 919 kr/kg pris 64 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Sollefteå

jämförpris 90 kr/kg pris 27 kr
Rökt Skinka Strimlad

Rökt Skinka Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Sollefteå

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Sollefteå

jämförpris 139 kr/kg pris 25 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Sollefteå

jämförpris 119 kr/kg pris 54 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Sollefteå

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

SVEA · 100 g

Coop Sollefteå

jämförpris 217 kr/kg pris 22 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Coop · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 193 kr/kg pris 23 kr
Skinka Björkrökt

Skinka Björkrökt

Nyhléns Hugosons · 110 g

Coop Sollefteå

jämförpris 268 kr/kg pris 29 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Sollefteå

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skinka Färdigskivad

Skinka Färdigskivad

Vindelns Rökeri · 100 g

Coop Sollefteå

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Coop · 110 g

Coop Sollefteå

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Sollefteå

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Sollefteå

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Xtra · 300 g

Coop Sollefteå

jämförpris 92 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Sverige/Lönneberga · 105 g

Coop Sollefteå

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skinka Kokt Strimlad

Skinka Kokt Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Sollefteå

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 150 g

Coop Sollefteå

jämförpris 199 kr/kg pris 30 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 100 g

Coop Sollefteå

jämförpris 217 kr/kg pris 22 kr
Skinka Rökigaste

Skinka Rökigaste

Lönneberga · 105 g

Coop Sollefteå

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Sollefteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Sollefteå

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 150 g

Coop Sollefteå

jämförpris 199 kr/kg pris 30 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Sollefteå

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Skinka Rökt I Bit

Skinka Rökt I Bit

Coop · 350 g

Coop Sollefteå

jämförpris 153 kr/kg pris 54 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Sverige/Lönneberga · 105 g

Coop Sollefteå

jämförpris 214 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Tyck till