Primat

Bröd på Coop Vilhelmina

208 varor · sida 2 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Knäckebröd Mini Rut Brungräddat

Knäckebröd Mini Rut Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Knäckebröd Mini Rut Normalgräddat

Knäckebröd Mini Rut Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Knäckebröd Normalgräddat

Knäckebröd Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 830 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 49 kr/kg pris 41 kr
Knäckebröd Runda Björn

Knäckebröd Runda Björn

Fazer · 240 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 131 kr/kg pris 32 kr
Knäckebröd Runda Kanel

Knäckebröd Runda Kanel

Wasa · 330 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 82 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Runda Sesam & havssalt

Knäckebröd Runda Sesam & havssalt

Wasa · 290 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 93 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Rundrut Brungräddat

Knäckebröd Rundrut Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 700 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 57 kr/kg pris 40 kr
Knäckebröd Rundrut Normalgräddat

Knäckebröd Rundrut Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 700 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 57 kr/kg pris 40 kr
Knäckebröd Råg

Knäckebröd Råg

Ryvita · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 79 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Rågi

Knäckebröd Rågi

Wasa · 550 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 52 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd Sesam

Knäckebröd Sesam

Coop · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Spisbröd

Knäckebröd Spisbröd

Pyramidbageriet · 550 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 107 kr/kg pris 59 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 275 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 72 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 550 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 40 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd Sport+

Knäckebröd Sport+

Wasa · 420 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 82 kr/kg pris 35 kr
Knäckebröd Sur Rut

Knäckebröd Sur Rut

Leksands Knäckebröd · 450 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 97 kr/kg pris 43 kr
Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Pyramidbageriet · 135 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 203 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 275 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 93 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd Tunn Havre

Knäckebröd Tunn Havre

Wasa · 265 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 107 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd Tunna Råg

Knäckebröd Tunna Råg

Coop · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 68 kr/kg pris 17 kr
Knäckebröd Tunt Sesam

Knäckebröd Tunt Sesam

Coop · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Korntunnbröd

Korntunnbröd

Stödebröd · 370 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 42 kr
Korntunnbröd Eko

Korntunnbröd Eko

Erikssons · 425 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 118 kr/kg pris 50 kr
Korntunnbröd Härnö

Korntunnbröd Härnö

Lindroos Hälsa · 425 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 86 kr/kg pris 36 kr
Korvbröd 10-pack

Korvbröd 10-pack

Korvbrödsbagarn · 270 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 74 kr/kg pris 20 kr
Korvbröd 16-pack

Korvbröd 16-pack

Korvbrödsbagarn · 432 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 52 kr/kg pris 23 kr
Korvbröd 8-pack

Korvbröd 8-pack

Pågen · 8 st

Coop Vilhelmina

jämförpris 4,08 kr/st pris 33 kr
Korvbröd Brioche 6-pack

Korvbröd Brioche 6-pack

Coop · 270 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 123 kr/kg pris 33 kr
Korvbröd Durum 8-pack

Korvbröd Durum 8-pack

Korvbrödsbagarn · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 84 kr/kg pris 34 kr
Korvbröd Fiber & Fullkorn 10-pack

Korvbröd Fiber & Fullkorn 10-pack

Korvbrödsbagarn · 300 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 93 kr/kg pris 28 kr
Korvbröd French Hot Dog 3-pack

Korvbröd French Hot Dog 3-pack

Korvbrödsbagarn · 180 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 119 kr/kg pris 22 kr
Korvbröd Potato 6-pack

Korvbröd Potato 6-pack

Korvbrödsbagarn · 270 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 104 kr/kg pris 28 kr
Korvbröd Större 8-pack

Korvbröd Större 8-pack

Korvbrödsbagarn · 320 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 81 kr/kg pris 26 kr
Levain

Levain

Pågen · 650 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 65 kr/kg pris 43 kr
Liba Original

Liba Original

Liba Bröd · 340 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 36 kr/kg pris 12 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Malaxlimpan Skivad

Malaxlimpan Skivad

Malax Limpan · 325 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 113 kr/kg pris 37 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 60 kr/kg pris 39 kr
Norrbrödet

Norrbrödet

Norrbröd · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Norrlands-Leväjn

Norrlands-Leväjn

Polarbröd · 440 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 73 kr/kg pris 32 kr
Pinsa

Pinsa

Coop · 230 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 123 kr/kg pris 28 kr
Pinsa

Pinsa

Zeta · 230 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Pita Large

Pita Large

Coop · 450 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 38 kr/kg pris 17 kr
Pitabröd 5-pack

Pitabröd 5-pack

Schysst käk · 350 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 51 kr/kg pris 18 kr
Pitabröd 6-pack

Pitabröd 6-pack

Hatting · 480 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Pizzabotten 2-pack

Pizzabotten 2-pack

Fontana · 360 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 122 kr/kg pris 44 kr
Polarkaka

Polarkaka

POLARBRÖD · 350 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 59 kr/kg pris 21 kr
Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 88 kr/kg pris 25 kr
Polarpärlan Fullkorn

Polarpärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Proteinbröd

Proteinbröd

Brödverket · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Proteintoast

Proteintoast

Brödverket · 260 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 127 kr/kg pris 33 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 39 kr/kg pris 35 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 31 kr/kg pris 34 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 45 kr/kg pris 36 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 65 kr/kg pris 43 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 73 kr/kg pris 24 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 61 kr/kg pris 22 kr
Rågkaka

Rågkaka

Polarbröd · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 79 kr/kg pris 20 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 65 kr/kg pris 36 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 36 kr/kg pris 28 kr
Solrosbröd Eko

Solrosbröd Eko

Kung Markatta · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 65 kr/kg pris 33 kr
Solrosrågbröd

Solrosrågbröd

Coop · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 56 kr/kg pris 22 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 53 kr/kg pris 37 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 57 kr/kg pris 37 kr
Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Polarbröd · 360 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 71 kr/kg pris 26 kr
Taco Shells 12-pack

Taco Shells 12-pack

Coop · 135 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 154 kr/kg pris 21 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 137 kr/kg pris 26 kr
Tacobåt Mini 12-pack

Tacobåt Mini 12-pack

Old El Paso · 145 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 241 kr/kg pris 35 kr
Thekakor 10-pack

Thekakor 10-pack

Päras Hembageri · 425 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 85 kr/kg pris 36 kr
Toast original

Toast original

Coop · 1000 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 67 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Large Protein 6-pack

Tortilla Large Protein 6-pack

Coop · 370 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 51 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Vilhelmina

jämförpris 3,19 kr/st pris 26 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 54 kr/kg pris 26 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 50 kr/kg pris 16 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Old El Paso · 326 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 52 kr/kg pris 17 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 103 kr/kg pris 21 kr
Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Tortilla Vete Extra Thin Medium 8-pack

Santa Maria · 244 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 101 kr/kg pris 25 kr
Tortilla White corn Small 8-pack

Tortilla White corn Small 8-pack

Santa Maria · 208 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 137 kr/kg pris 29 kr
Tortillabröd L 6-pack

Tortillabröd L 6-pack

Coop · 370 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 58 kr/kg pris 21 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 44 kr/kg pris 14 kr
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Havre

Trekantsknäcke Havre

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Trekantsknäcke Surdeg

Trekantsknäcke Surdeg

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Tunnbröd

Tunnbröd

Coop · 375 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 61 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 103 kr/kg pris 33 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 83 kr/kg pris 27 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 83 kr/kg pris 27 kr
Tunnbröd Havre

Tunnbröd Havre

Mjälloms · 120 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 189 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 79 kr/kg pris 20 kr
Tunnbröd Palt

Tunnbröd Palt

Mjälloms · 300 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Tunnbröd Runes Sprödbakade

Tunnbröd Runes Sprödbakade

Stödebröd · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Tyck till