Primat

Inlagd fisk på Coop Vilhelmina

50 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis Filéer

Ansjovis Filéer

Grebbestads · 125 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 302 kr/kg pris 38 kr
Ansjovisfiléer

Ansjovisfiléer

Coop · 100 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Gravad Lax Skivad

Gravad Lax Skivad

Coop · 100 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 494 kr/kg pris 49 kr
Gravad Lax Skivad

Gravad Lax Skivad

Coop · 150 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 352 kr/kg pris 53 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Coop · 550 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 69 kr/kg pris 38 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar

Kaviar

Änglamark · 190 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 154 kr/kg pris 29 kr
Kaviar

Kaviar

Xtra · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Kaviar

Kaviar

Coop · 300 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 99 kr/kg pris 30 kr
Kaviar Dill

Kaviar Dill

Änglamark · 190 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 154 kr/kg pris 29 kr
Kaviar Extra Mild

Kaviar Extra Mild

Svennes · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Kaviar Extra Mild Dill

Kaviar Extra Mild Dill

Svennes · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Klädesholmen · 300 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar Randig Ägg

Kaviar Randig Ägg

Kalles Kaviar · 285 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 126 kr/kg pris 36 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Coop · 150 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 352 kr/kg pris 53 kr
Löksill

Löksill

Coop · 220 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 107 kr/kg pris 24 kr
Löksill

Löksill

Coop · 550 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 69 kr/kg pris 38 kr
Löksill

Löksill

Klädesholmen · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Löksill

Löksill

Abba · 240 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Löksill Fransk

Löksill Fransk

Abba · 240 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Matjessill Bohus

Matjessill Bohus

Abba · 215 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 24 kr
Matjessill i bitar

Matjessill i bitar

Coop · 200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 102 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk

Matjessill Klassisk

Abba · 215 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 24 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Royal Greenland · 180 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 183 kr/kg pris 33 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Coop · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 177 kr/kg pris 71 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Coop · 350 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 154 kr/kg pris 54 kr
Räkor i lake L

Räkor i lake L

Coop · 350 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salladsräkor i lake

Salladsräkor i lake

Royal Greenland · 180 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 139 kr/kg pris 25 kr
Senapssill

Senapssill

Coop · 550 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 69 kr/kg pris 38 kr
Senapssill

Senapssill

Abba · 230 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 119 kr/kg pris 27 kr
Sill Ansjoviskryddad

Sill Ansjoviskryddad

Abba · 245 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Sill Brantevik

Sill Brantevik

Abba · 245 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Sill Dijonsenap

Sill Dijonsenap

Abba · 225 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 122 kr/kg pris 27 kr
Sill i dillsås

Sill i dillsås

Lucullus · 100 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 317 kr/kg pris 32 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Abba · 240 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Sill Ramslök & Citron

Sill Ramslök & Citron

Abba · 220 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 125 kr/kg pris 27 kr
Sill Senap & maltwhisky

Sill Senap & maltwhisky

Klädesholmen · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Sillfiléer Inläggning

Sillfiléer Inläggning

Coop · 420 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 94 kr/kg pris 39 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Coop · 215 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 110 kr/kg pris 24 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Coop · 550 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 69 kr/kg pris 38 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Abba · 220 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 125 kr/kg pris 27 kr
Steksill

Steksill

Coop · 420 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 86 kr/kg pris 36 kr
Steksill

Steksill

Abba · 395 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 44 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Abba · 80 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Coop · 75 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 548 kr/kg pris 41 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Oskars Surströmming · 440 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 224 kr/kg pris 98 kr
Svartvinbärssill

Svartvinbärssill

Klädesholmen · 250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

Coop · 85 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 317 kr/kg pris 27 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

Coop · 70 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 207 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Tångcaviar Svart

Tångcaviar Svart

Coop · 70 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 207 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Tyck till