Primat

Fläskkött på Coop Vilhelmina

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs 15%

Blandfärs 15%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 140 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs 50/50

Blandfärs 50/50

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 131 kr/kg pris 105 kr
Burgare av fläsk

Burgare av fläsk

Scan · 452 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 81 kr/kg pris 37 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr
Fläskfärs 20%

Fläskfärs 20%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Nyhléns Hugosons · 1250 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 105 kr/kg pris 131 kr
Fläskkotlett Bit

Fläskkotlett Bit

Sverige/Nyhléns Hugosons · 900 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 111 kr/kg pris 100 kr
Fläsklägg Rim

Fläsklägg Rim

Nyhléns Hugosons · 1750 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 59 kr/kg pris 103 kr
Fläsksida

Fläsksida

Scan · 1500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 89 kr/kg pris 134 kr Extrapris
Fläskytterfile Mörad

Fläskytterfile Mörad

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 116 kr/kg pris 110 kr
Grytbitar Fläsk

Grytbitar Fläsk

Coop · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 206 kr/kg pris 57 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Kotlett Benfri Skivor

Kotlett Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 129 kr/kg pris 52 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 136 kr/kg pris 68 kr
Revbensspjäll Knäckta

Revbensspjäll Knäckta

Nyhléns Hugosons · 1200 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 86 kr/kg pris 103 kr
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Ryggspäck med svål

Ryggspäck med svål

Nyhléns Hugosons · 1100 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 47 kr/kg pris 52 kr
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 129 kr/kg pris 36 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Vilhelmina

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Tyck till