Primat

Fläskkött på Coop Strömsund

37 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs 15%

Blandfärs 15%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Strömsund

jämförpris 140 kr/kg pris 56 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Strömsund

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fjällsida Med Svål Rimmad

Fjällsida Med Svål Rimmad

Fiskhallen Sorunda · 1500 g

Coop Strömsund

jämförpris 75 kr/kg pris 112 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Strömsund

jämförpris 187 kr/kg pris 103 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 590 g

Coop Strömsund

jämförpris 88 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Nyhléns Hugosons · 600 g

Coop Strömsund

jämförpris 170 kr/kg pris 102 kr
Fläskfärs 20%

Fläskfärs 20%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Strömsund

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Nyhléns Hugosons · 1250 g

Coop Strömsund

jämförpris 105 kr/kg pris 131 kr
Fläsklägg Benfri Rimmat

Fläsklägg Benfri Rimmat

Nyhléns Hugosons · 1000 g

Coop Strömsund

jämförpris 78 kr/kg pris 78 kr
Fläsklägg Rim

Fläsklägg Rim

Nyhléns Hugosons · 1750 g

Coop Strömsund

jämförpris 59 kr/kg pris 103 kr
Fläsksida

Fläsksida

Scan · 1500 g

Coop Strömsund

jämförpris 89 kr/kg pris 134 kr Extrapris
Fläsksida skivad

Fläsksida skivad

Scan · 420 g

Coop Strömsund

jämförpris 103 kr/kg pris 43 kr
Fläskytterfile Mörad

Fläskytterfile Mörad

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Strömsund

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Strömsund

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Grytbitar Skinka

Grytbitar Skinka

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Strömsund

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Strömsund

jämförpris 206 kr/kg pris 57 kr
Karre Skivor

Karre Skivor

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Strömsund

jämförpris 145 kr/kg pris 51 kr
Karré Rapsgris

Karré Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Strömsund

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Kotlett Benfri Skivor

Kotlett Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Strömsund

jämförpris 129 kr/kg pris 52 kr
Kotlett Rapsgris

Kotlett Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Strömsund

jämförpris 173 kr/kg pris 52 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Strömsund

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Pancetta Lufttorkat & tärnat

Pancetta Lufttorkat & tärnat

Zeta · 160 g

Coop Strömsund

jämförpris 287 kr/kg pris 46 kr
Revbenspjäll Tjocka Knäckta

Revbenspjäll Tjocka Knäckta

Scan · 825 g

Coop Strömsund

jämförpris 70 kr/kg pris 58 kr
Revbensspjäll Knäckta

Revbensspjäll Knäckta

Nyhléns Hugosons · 1200 g

Coop Strömsund

jämförpris 86 kr/kg pris 103 kr
Rimmat Sidfläsk

Rimmat Sidfläsk

Änge Chark · 500 g

Coop Strömsund

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Strömsund

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Schnitzel fläskbog

Schnitzel fläskbog

Scan · 1000 g

Coop Strömsund

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Sidfläsk Bit

Sidfläsk Bit

Nyhléns Hugosons · 500 g

Coop Strömsund

jämförpris 88 kr/kg pris 44 kr
Sidfläsk Varmrökt

Sidfläsk Varmrökt

Änge Chark · 500 g

Coop Strömsund

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Skinkschnitzel

Skinkschnitzel

Nyhléns Hugosons · 300 g

Coop Strömsund

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Skinkstek Bit

Skinkstek Bit

Nyhléns Hugosons · 1100 g

Coop Strömsund

jämförpris 109 kr/kg pris 120 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Strömsund

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Strömsund

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Stekfläsk Bit

Stekfläsk Bit

Coop · 1000 g

Coop Strömsund

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Coop · 1000 g

Coop Strömsund

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Strimlad Skinka

Strimlad Skinka

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Strömsund

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Tacofärs Färdigstekt

Tacofärs Färdigstekt

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Strömsund

jämförpris 123 kr/kg pris 49 kr
Tyck till