Primat

Snacks på Coop Strömsund

49 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Choklad

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

Coop Strömsund

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Strömsund

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Bar Mjölk- & vit choklad nötter

Bar Mjölk- & vit choklad nötter

BE-KIND · 40 g

Coop Strömsund

jämförpris 590 kr/kg pris 24 kr
Bar Nesquik

Bar Nesquik

NESTLÉ · 25 g

Coop Strömsund

jämförpris 377 kr/kg pris 9 kr
Bar Nesquik Maxi Choco

Bar Nesquik Maxi Choco

NESTLÉ · 25 g

Coop Strömsund

jämförpris 377 kr/kg pris 9 kr
Bar Pistage

Bar Pistage

Flapjack · 80 g

Coop Strömsund

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Bar Sommarbär

Bar Sommarbär

Flapjack · 80 g

Coop Strömsund

jämförpris 207 kr/kg pris 17 kr
Crisp corn

Crisp corn

Exotic Snacks · 200 g

Coop Strömsund

jämförpris 168 kr/kg pris 34 kr
Fem bästisar

Fem bästisar

Exotic Snacks · 170 g

Coop Strömsund

jämförpris 264 kr/kg pris 45 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

BEAR · 100 g

Coop Strömsund

jämförpris 139 kr/kg pris 14 kr
Fruktsnacks Banan

Fruktsnacks Banan

Castus · 55 g

Coop Strömsund

jämförpris 361 kr/kg pris 20 kr
Fruktstång Blåbär 12 Mån

Fruktstång Blåbär 12 Mån

NESTLÉ · 25 g

Coop Strömsund

jämförpris 435 kr/kg pris 11 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Strömsund

jämförpris 5 kr/st pris 25 kr
Frystorkad jordgubb Vit choklad

Frystorkad jordgubb Vit choklad

Exotic Snacks · 125 g

Coop Strömsund

jämförpris 360 kr/kg pris 45 kr
Fullkornsbars Original

Fullkornsbars Original

Weetabix · 430 g

Coop Strömsund

jämförpris 121 kr/kg pris 52 kr
Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Strömsund

jämförpris 590 kr/kg pris 24 kr
Hot Crackers

Hot Crackers

Exotic Snacks · 120 g

Coop Strömsund

jämförpris 291 kr/kg pris 35 kr
Japansk Mix

Japansk Mix

Exotic Snacks · 175 g

Coop Strömsund

jämförpris 232 kr/kg pris 41 kr
Jordgubbspuffar 1-3 år Eko

Jordgubbspuffar 1-3 år Eko

SEMPER · 18 g

Coop Strömsund

jämförpris 815 kr/kg pris 15 kr
Multigrain puffs mango & banan 1-3 år Eko

Multigrain puffs mango & banan 1-3 år Eko

SEMPER · 18 g

Coop Strömsund

jämförpris 815 kr/kg pris 15 kr
Müslibar Brownie

Müslibar Brownie

Corny · 50 g

Coop Strömsund

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad

Müslibar Choklad

CORNY · 50 g

Coop Strömsund

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad & banan

Müslibar Choklad & banan

Corny · 50 g

Coop Strömsund

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Müslibar Choklad, kex & marshmallow

Corny · 40 g

Coop Strömsund

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Coconut

Müslibar Coconut

Coop · 45 g

Coop Strömsund

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Strömsund

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Strömsund

jämförpris 237 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Milk

Müslibar Milk

CORNY · 40 g

Coop Strömsund

jämförpris 320 kr/kg pris 13 kr
Müslibar Mjölkchoklad

Müslibar Mjölkchoklad

Coop · 45 g

Coop Strömsund

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Müslibar Mjölkchoklad & jordnötter

Coop · 45 g

Coop Strömsund

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Müslibar Mjölkchoklad & nötter 6-pack

Xtra · 126 g

Coop Strömsund

jämförpris 147 kr/kg pris 19 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

CORNY · 40 g

Coop Strömsund

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Strawberry White Chocolate

Müslibar Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

Coop Strömsund

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Strömsund

jämförpris 296 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Müslibar Yoghurt & jordgubb 6-pack

Xtra · 150 g

Coop Strömsund

jämförpris 123 kr/kg pris 19 kr
Nöt & frukt Mix

Nöt & frukt Mix

Coop · 200 g

Coop Strömsund

jämförpris 184 kr/kg pris 37 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Strömsund

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Pommes Pinnes Original

Pommes Pinnes Original

OLW · 150 g

Coop Strömsund

jämförpris 221 kr/kg pris 33 kr
Raw Bite Kakao Eko

Raw Bite Kakao Eko

Rawbite · 50 g

Coop Strömsund

jämförpris 539 kr/kg pris 27 kr
Raw Bite Kokos Eko

Raw Bite Kokos Eko

Rawbite · 50 g

Coop Strömsund

jämförpris 539 kr/kg pris 27 kr
Salty twirls

Salty twirls

Coop · 150 g

Coop Strömsund

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Snacksoliver Olivmix Naturella

Snacksoliver Olivmix Naturella

Fontana · 70 g

Coop Strömsund

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Snacksoliver Vitlök Fyllda

Snacksoliver Vitlök Fyllda

Fontana · 70 g

Coop Strömsund

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Coop Strömsund

jämförpris 172 kr/kg pris 25 kr
Taco Tubs Kit

Taco Tubs Kit

Santa Maria · 298 g

Coop Strömsund

jämförpris 168 kr/kg pris 50 kr
Taco Tubs Mini 10-pack

Taco Tubs Mini 10-pack

Santa Maria · 10 st

Coop Strömsund

jämförpris 2,50 kr/st pris 25 kr
Tacoskal 12-pack

Tacoskal 12-pack

Santa Maria · 135 g

Coop Strömsund

jämförpris 182 kr/kg pris 25 kr
Trippelnöt

Trippelnöt

Exotic Snacks · 125 g

Coop Strömsund

jämförpris 360 kr/kg pris 45 kr
Tvillingtoppar

Tvillingtoppar

Exotic Snacks · 150 g

Coop Strömsund

jämförpris 300 kr/kg pris 45 kr
Tyck till