Primat

Frysta måltider på Coop Hammarstrand

149 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dagens · 380 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 101 kr/kg pris 39 kr
Angusbiff

Angusbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Black & White

Black & White

Dagens · 380 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 101 kr/kg pris 39 kr
Burger Crispy Chicken

Burger Crispy Chicken

Kronfågel · 525 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 146 kr/kg pris 77 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds · 380 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Chicken Crispy 2-pack

Chicken Crispy 2-pack

FINDUS · 170 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 214 kr/kg pris 36 kr
Chicken Drumstick Grillkrydda

Chicken Drumstick Grillkrydda

Guldfågeln · 500 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

FINDUS · 250 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 146 kr/kg pris 36 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Guldfågeln · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 126 kr/kg pris 44 kr
Chicken Nuggets Crispy

Chicken Nuggets Crispy

Guldfågeln · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 126 kr/kg pris 44 kr
Crispy Supreme

Crispy Supreme

MAX · 360 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 162 kr/kg pris 58 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Coop · 600 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 109 kr/kg pris 66 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Scan · 450 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Dafgårds · 500 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Farfars Delikatessköttbullar

Farfars Delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Fish & Chips

Fish & Chips

Dagens · 340 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 113 kr/kg pris 39 kr
Fiskgratäng Dillsås

Fiskgratäng Dillsås

Coop · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Fiskgratäng Räksås

Fiskgratäng Räksås

Coop · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Fusilli Lax & spenat

Fusilli Lax & spenat

Coop · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Färsbiffar med kryddsmör

Färsbiffar med kryddsmör

Dagens · 340 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 113 kr/kg pris 39 kr
Glutenfri Pizza Ristorante Mozzarella

Glutenfri Pizza Ristorante Mozzarella

Dr. Oetker · 370 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 139 kr/kg pris 51 kr
Glutenfri Pizza Ristorante Prosciutto

Glutenfri Pizza Ristorante Prosciutto

Dr. Oetker · 345 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 149 kr/kg pris 51 kr
Halloumi Hotpot

Halloumi Hotpot

Felix · 370 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 135 kr/kg pris 50 kr
Hamburgare 10-pack

Hamburgare 10-pack

Julles · 900 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 136 kr/kg pris 122 kr
Hamburgare 16-pack

Hamburgare 16-pack

Coop · 1440 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 110 kr/kg pris 159 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Scan · 540 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 127 kr/kg pris 69 kr
Hamburgare Hot Pork

Hamburgare Hot Pork

Sibylla · 540 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 111 kr/kg pris 60 kr
Hamburgare Högrev 4-pack

Hamburgare Högrev 4-pack

Scan · 600 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 210 kr/kg pris 126 kr
Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Hamburgare Quarter Pounder 4-pack

Coop · 454 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 162 kr/kg pris 74 kr
Indian Cube Butter Chicken

Indian Cube Butter Chicken

Kitchen Joy · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Italienska Kalvfärsbiffar

Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Janssons Frestelse

Janssons Frestelse

Familjen Dafgård · 600 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 84 kr/kg pris 50 kr
Jennys Kåldolme

Jennys Kåldolme

Dafgårds · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Jordgubbstårta

Jordgubbstårta

FRÖDINGE · 500 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 144 kr/kg pris 72 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebab

Kebab

Görans · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 161 kr/kg pris 64 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

FRÖDINGE · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Coop · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 85 kr/kg pris 62 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 1500 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 72 kr/kg pris 108 kr
Kyckling curry

Kyckling curry

FINDUS · 1000 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 73 kr/kg pris 73 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 60 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Xtra · 1100 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 51 kr/kg pris 56 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Kronfågel · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 184 kr/kg pris 74 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 220 kr/kg pris 61 kr
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Xtra · 1000 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Kycklingpaj

Kycklingpaj

Dafgårds · 240 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Kåldolmar I Sås

Kåldolmar I Sås

Dafgårds · 540 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 103 kr/kg pris 56 kr
Kålpudding

Kålpudding

Dafgårds · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Felix · 215 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 163 kr/kg pris 35 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Köttfärspaj XL

Köttfärspaj XL

Felix · 300 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 164 kr/kg pris 49 kr
Lasagne

Lasagne

Familjen Dafgård · 1000 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 64 kr/kg pris 64 kr
Lyxlasagne

Lyxlasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 119 kr/kg pris 46 kr
Lökringar

Lökringar

Lindströms Bites · 450 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 76 kr/kg pris 34 kr
Marry Me Chicken

Marry Me Chicken

Dafgårds · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Mozzarella sticks

Mozzarella sticks

Coop · 250 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Nuggets Crispy green

Nuggets Crispy green

MAX · 360 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 162 kr/kg pris 58 kr
Ostpaj med Västerbottensost®

Ostpaj med Västerbottensost®

Felix · 210 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 167 kr/kg pris 35 kr
Ostschnitzel

Ostschnitzel

Dagens · 390 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Ostschnitzel 6-pack

Ostschnitzel 6-pack

Scan · 600 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 120 kr/kg pris 72 kr
Oxpytt

Oxpytt

Coop · 1000 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Oxpytt Gräddstuvad

Oxpytt Gräddstuvad

Findus · 1000 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr
Paj Bacon & broccoli

Paj Bacon & broccoli

Felix · 220 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Paj Kyckling & Bacon

Paj Kyckling & Bacon

Coop · 220 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Kyckling & Broccoli

Paj Kyckling & Broccoli

Coop · 220 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Lax & räkor

Paj Lax & räkor

Dafgårds · 240 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Paj Ost & Broccoli

Paj Ost & Broccoli

Coop · 220 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Felix · 220 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Dafgårds · 240 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Pan Pizza Chili Cheese

Pan Pizza Chili Cheese

Billys · 170 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Classic

Pan Pizza Classic

Grandiosa · 575 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 70 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Pan Pizza Classic

Pan Pizza Classic

Grandiosa · 190 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 92 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pan Pizza Hawaii

Pan Pizza Hawaii

Billys · 170 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Original

Pan Pizza Original

Billys · 170 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Original 9-pack

Pan Pizza Original 9-pack

Billys · 1530 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 68 kr/kg pris 104 kr
Pan Pizza Peperoni

Pan Pizza Peperoni

Billys · 170 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Vego Vesuvio

Pan Pizza Vego Vesuvio

Anamma · 190 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 139 kr/kg pris 26 kr
Pannbiffar

Pannbiffar

Scan · 300 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 158 kr/kg pris 47 kr
Pannkakor Gräddade 14-pack

Pannkakor Gräddade 14-pack

Coop · 800 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 66 kr/kg pris 53 kr
Pasta Alfredo

Pasta Alfredo

Dagens · 400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Pasta Carbonara

Pasta Carbonara

Findus · 1100 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 83 kr/kg pris 91 kr
Pasta Chorizo picante

Pasta Chorizo picante

Coop · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Pasta Mozzarella & körsbärstomat

Pasta Mozzarella & körsbärstomat

Coop · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Pasta Penne Mozzarella

Pasta Penne Mozzarella

Felix · 380 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 131 kr/kg pris 50 kr
Pirog Original

Pirog Original

Gorby´s · 140 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 101 kr/kg pris 14 kr
Pirog Original 10-pack

Pirog Original 10-pack

Gorby´s · 1400 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 68 kr/kg pris 95 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

Coop · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

Coop · 370 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 89 kr/kg pris 33 kr
Pizza Kebab

Pizza Kebab

Tony's Pizza · 500 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Pizza Magiska Maggan

Pizza Magiska Maggan

Grandiosa

Coop Hammarstrand

pris 33 kr Extrapris
Pizza Mozzarella

Pizza Mozzarella

Coop · 350 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Pizza Ost & Skinka

Pizza Ost & Skinka

Coop · 340 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 97 kr/kg pris 33 kr
Pizza Pepperoni

Pizza Pepperoni

Tony's Pizza · 500 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Pizza pockets Ham & cheese

Pizza pockets Ham & cheese

Findus · 250 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Pizza Pockets Pepperoni

Pizza Pockets Pepperoni

Findus · 250 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Pizza Pockets Tre Ostar

Pizza Pockets Tre Ostar

Findus · 250 g

Coop Hammarstrand

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Tyck till