Primat

Läsk på Coop Vemdalen

185 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

7up

7up

7UP · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 7 kr/l pris 11 kr Extrapris
Pink Lemonade sockerfri

Pink Lemonade sockerfri

7UP · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
7up Zero

7up Zero

Pepsi/Zingo/7Up/Pommac/Mountain Dew · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 30 kr/l pris 10 kr
Zero

Zero

7UP · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
7up Zero

7up Zero

Pepsi/7UP/Zingo/Pommac/Mountain Dew · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 7 kr/l pris 11 kr Extrapris
7up Zero Pink Lemonade Zero

7up Zero Pink Lemonade Zero

Pommac · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 7 kr/l pris 11 kr Extrapris
Alkoholfri cider Fläder 0,5%

Alkoholfri cider Fläder 0,5%

Briska · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Alkoholfri cider Hallon & vinbär 0,5%

Alkoholfri cider Hallon & vinbär 0,5%

Briska · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 42 kr/l pris 14 kr
Alkoholfri cider Päron

Alkoholfri cider Päron

Somersby · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr Extrapris
Alkoholfri ginger beer

Alkoholfri ginger beer

Ginger Joe · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 57 kr/l pris 19 kr
Alkoholfri ginger beer Premium

Alkoholfri ginger beer Premium

Fever Tree · 200 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 90 kr/l pris 18 kr
Alkoholfri stout

Alkoholfri stout

Guinness · 440 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 46 kr/l pris 20 kr
Alkoholfri veteöl

Alkoholfri veteöl

Kronenbourg · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Alkoholfri Öl & citron 0.0%

Alkoholfri Öl & citron 0.0%

Pripps Radler · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 44 kr/l pris 15 kr
Alkoholfri Öl & grapefrukt 0.0%

Alkoholfri Öl & grapefrukt 0.0%

Pripps Radler · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 44 kr/l pris 15 kr
Alkoholfri Öl 6-pack 0.5%

Alkoholfri Öl 6-pack 0.5%

Norrlands Guld · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 22 kr/l pris 43 kr
Alkoholfri öl 0,0%

Alkoholfri öl 0,0%

Eriksberg · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 49 kr/l pris 16 kr
Alkoholfri öl 0.0% 6-pack

Alkoholfri öl 0.0% 6-pack

Pripps Blå · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 21 kr/l pris 42 kr
Alkoholfri öl Eko 0,5%

Alkoholfri öl Eko 0,5%

Norrlands Guld · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 17 kr/l pris 6 kr Extrapris
Alkoholfri öl Hoppy lager

Alkoholfri öl Hoppy lager

Carlsberg · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 44 kr/l pris 15 kr
Alkoholfri öl Lager

Alkoholfri öl Lager

Stella Artois · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Alkoholfri öl Lager 0.5%

Alkoholfri öl Lager 0.5%

Mariestads · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 39 kr/l pris 13 kr
Alkoholfri öl Lager 0.5% 6-pack

Alkoholfri öl Lager 0.5% 6-pack

Mariestads · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 24 kr/l pris 47 kr
Alkoholfri öl Nastro Azzurro

Alkoholfri öl Nastro Azzurro

Peroni Nastro Azzurro · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Alkoholfri öl Pilsner 0,5% 6-pack Eko

Alkoholfri öl Pilsner 0,5% 6-pack Eko

Carlsberg · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 53 kr
Alkoholfri öl Pilsner 0,5% Eko

Alkoholfri öl Pilsner 0,5% Eko

Carlsberg · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 29 kr/l pris 9 kr
Alkoholfri öl Pilsner 0.5% Eko

Alkoholfri öl Pilsner 0.5% Eko

Carlsberg · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Alkoholfri öl Ship Full Of Ipa

Alkoholfri öl Ship Full Of Ipa

Brutal Brewing · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Alkoholfri öl Ship full of IPA 6-pack

Alkoholfri öl Ship full of IPA 6-pack

Brutal Brewing · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 32 kr/l pris 63 kr
Alkoholfri öl Smakfull 0.5% 6-pack

Alkoholfri öl Smakfull 0.5% 6-pack

Falcon · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 21 kr/l pris 43 kr
Alkoholfri öl Vete 0.4%

Alkoholfri öl Vete 0.4%

Erdinger · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 39 kr/l pris 13 kr
Alkoholfri öl Wisby lager 0.5%

Alkoholfri öl Wisby lager 0.5%

Gotlands Bryggeri · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 60 kr/l pris 20 kr
Alkoholfritt mousserande vin 0.5%

Alkoholfritt mousserande vin 0.5%

Chapel Hill · 750 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 83 kr/l pris 62 kr
Alkoholfritt rött vin Cabernet Sauvignon 0.5%

Alkoholfritt rött vin Cabernet Sauvignon 0.5%

Carl Jung · 750 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 76 kr/l pris 57 kr
Alkoholfritt vitt vin Chardonnay

Alkoholfritt vitt vin Chardonnay

Carl Jung · 750 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 76 kr/l pris 57 kr
Alkoholfritt öl Pilsner 0.5%

Alkoholfritt öl Pilsner 0.5%

Staropramen · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 9 kr Extrapris
Champis

Champis

Champis · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 23 kr/l pris 8 kr
Chokladdryck

Chokladdryck

O'boy · 700 g

Coop Vemdalen

jämförpris 65 kr/kg pris 45 kr
Chokladdryck

Chokladdryck

O'boy · 1100 g

Coop Vemdalen

jämförpris 59 kr/kg pris 65 kr
Chokladdryck Vattenlöslig 10-pack

Chokladdryck Vattenlöslig 10-pack

O'boy · 280 g

Coop Vemdalen

jämförpris 155 kr/kg pris 43 kr
Citronsoda Sockerfri

Citronsoda Sockerfri

Coop · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 10 kr/l pris 15 kr
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola/Fanta/Sprite · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 33 kr/l pris 11 kr
Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
10-pack

10-pack

Coca-Cola · 3300 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 23 kr/l pris 76 kr
6-pack

6-pack

Coca-Cola · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 24 kr/l pris 48 kr
Cherry

Cherry

Coca-Cola

Coop Vemdalen

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Holiday Creamy Vanilla Zero

Coca-Cola Holiday Creamy Vanilla Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Coca-Cola Holiday Creamy Vanilla Zero

Coca-Cola Holiday Creamy Vanilla Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 15 kr/l pris 22 kr
Mini 6-pack

Mini 6-pack

Coca-Cola · 1200 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 41 kr/l pris 49 kr
Vanilla

Vanilla

Coca-Cola

Coop Vemdalen

pris 6 kr Extrapris
Vanilla

Vanilla

Coca-Cola · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola/Fanta/Sprite · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero Sugar · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 33 kr/l pris 11 kr
Coca-Cola Zero

Coca-Cola Zero

Coca-Cola zero · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
10-pack

10-pack

Coca-Cola zero · 3300 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 23 kr/l pris 76 kr
Coca-Cola Zero 10-pack

Coca-Cola Zero 10-pack

Coca-Cola Zero Sugar · 3300 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 23 kr/l pris 76 kr
Coca-Cola Zero 6-pack

Coca-Cola Zero 6-pack

Coca-Cola Zero Sugar · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 24 kr/l pris 48 kr
Cherry

Cherry

Coca-Cola zero

Coop Vemdalen

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Cherry

Coca-Cola Zero Cherry

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Cherry

Coca-Cola Zero Cherry

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Coca-Cola Zero Koffeinfri

Coca-Cola Zero Koffeinfri

Coca-Cola/Fanta/Sprite · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Sugar · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Sugar · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Lemon

Coca-Cola Zero Sugar

Coop Vemdalen

pris 6 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Vanilj

Coca-Cola Zero Vanilj

Coca-Cola Zero Sugar · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Coca-Cola Zero Vanilla

Coca-Cola Zero Vanilla

Coca-Cola/Fanta/Sprite · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 6 kr Extrapris
Vanilla

Vanilla

Coca-Cola zero · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Dr Pepper

Dr Pepper

Dr Pepper · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 9 kr Extrapris
Zero

Zero

Dr Pepper · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 9 kr Extrapris
Drinkmix Citrusfizz Jordgubb

Drinkmix Citrusfizz Jordgubb

Åhus Tonics & Dryck AB · 200 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 94 kr/l pris 19 kr
Drinkmix Gula Skatten

Drinkmix Gula Skatten

Wildmix · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 72 kr/l pris 24 kr
Drinkmix Mojito Alkoholfri

Drinkmix Mojito Alkoholfri

Åhus Tonics & Dryck AB · 200 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 137 kr/l pris 27 kr
Drinkmix Orange Sunset

Drinkmix Orange Sunset

Wildmix · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 72 kr/l pris 24 kr
Drinkmix Röda Remmar

Drinkmix Röda Remmar

Wildmix · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 72 kr/l pris 24 kr
Fanta Exotic

Fanta Exotic

Coca-Cola/Fanta/Sprite · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 6 kr Extrapris
Exotic

Exotic

Fanta · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Exotic

Exotic

Fanta · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Fanta Exotic Zero

Fanta Exotic Zero

Fanta zero · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Forest Berries Zero

Forest Berries Zero

Fanta · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Orange

Orange

Fanta · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Fanta Orange

Fanta Orange

Coca-Cola/Fanta/Sprite · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 6 kr Extrapris
Orange

Orange

Fanta · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Orange 6-pack

Orange 6-pack

Fanta · 1980 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 24 kr/l pris 48 kr
Fanta Orange Zero

Fanta Orange Zero

Coca-Cola/Fanta/Sprite · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 6 kr Extrapris
Fanta Orange Zero

Fanta Orange Zero

Fanta zero · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Strawberry & Kiwi

Strawberry & Kiwi

Fanta

Coop Vemdalen

pris 6 kr Extrapris
Exotic

Exotic

Fanta zero

Coop Vemdalen

pris 6 kr Extrapris
Zero Exotic

Zero Exotic

Fanta · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Lemon

Lemon

Fanta zero · 330 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 18 kr/l pris 6 kr Extrapris
Zero Lemon

Zero Lemon

Fanta · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Lemon

Lemon

Fanta zero · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Zero Orange

Zero Orange

Fanta · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Raspberry

Raspberry

Fanta zero · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr Extrapris
Zero Raspberry

Zero Raspberry

Fanta · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr Extrapris
Cactus & lime

Cactus & lime

Festis · 500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 12 kr/l pris 6 kr Extrapris
Fruktsoda

Fruktsoda

Coop · 1500 ml

Coop Vemdalen

jämförpris 10 kr/l pris 15 kr
Tyck till