Primat

Kyckling på Coop Vemdalen

21 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Vemdalen

jämförpris 225 kr/kg pris 45 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop Vemdalen

jämförpris 126 kr/kg pris 63 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Sverige/Guldfågeln · 900 g

Coop Vemdalen

jämförpris 99 kr/kg pris 89 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Vemdalen

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Vemdalen

jämförpris 225 kr/kg pris 45 kr
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop Vemdalen

jämförpris 225 kr/kg pris 45 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Vemdalen

jämförpris 96 kr/kg pris 96 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Vemdalen

jämförpris 111 kr/kg pris 111 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Vemdalen

jämförpris 81 kr/kg pris 73 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Vemdalen

jämförpris 72 kr/kg pris 143 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop Vemdalen

jämförpris 158 kr/kg pris 95 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Guldfågeln · 600 g

Coop Vemdalen

jämförpris 158 kr/kg pris 95 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Familjefågel · 450 g

Coop Vemdalen

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Vemdalen

jämförpris 121 kr/kg pris 55 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Vemdalen

jämförpris 76 kr/kg pris 53 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Vemdalen

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Vemdalen

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Sverige/Guldfågeln · 900 g

Coop Vemdalen

jämförpris 99 kr/kg pris 89 kr Extrapris
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop Vemdalen

jämförpris 183 kr/kg pris 82 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Vemdalen

jämförpris 103 kr/kg pris 72 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Kronfågel · 1000 g

Coop Vemdalen

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Tyck till