Primat

Fläskkött på Coop Järpen

19 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs 50/50

Blandfärs 50/50

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Järpen

jämförpris 131 kr/kg pris 105 kr
Burgare av fläsk

Burgare av fläsk

Scan · 452 g

Coop Järpen

jämförpris 81 kr/kg pris 37 kr
Fjällsida Med Svål Rimmad

Fjällsida Med Svål Rimmad

Fiskhallen Sorunda · 1500 g

Coop Järpen

jämförpris 75 kr/kg pris 112 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Järpen

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskfärs 20%

Fläskfärs 20%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Fläsksida

Fläsksida

Scan · 1500 g

Coop Järpen

jämförpris 89 kr/kg pris 134 kr Extrapris
Fläskytterfile Mörad

Fläskytterfile Mörad

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Järpen

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Järpen

jämförpris 206 kr/kg pris 57 kr
Karre Skivor

Karre Skivor

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Järpen

jämförpris 145 kr/kg pris 51 kr
Karré Grillkryddad

Karré Grillkryddad

Scan · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 139 kr/kg pris 70 kr
Kotlett Benfri Skivor

Kotlett Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 129 kr/kg pris 52 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Järpen

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Rimmat Sidfläsk

Rimmat Sidfläsk

Änge Chark · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Sidfläsk Varmrökt

Sidfläsk Varmrökt

Änge Chark · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Tacofärs Färdigstekt

Tacofärs Färdigstekt

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 123 kr/kg pris 49 kr
Tyck till