Primat

Färdigmat på Coop Järpen

131 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Amerikanska Pannkakor 6-pack

Amerikanska Pannkakor 6-pack

Pop Bakery · 240 g

Coop Järpen

jämförpris 137 kr/kg pris 33 kr
Baguetteröra Kyckling

Baguetteröra Kyckling

Coop · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 133 kr/kg pris 27 kr
Biff Med Bambuskott & Champinjoner

Biff Med Bambuskott & Champinjoner

Kalasmat · 480 g

Coop Järpen

jämförpris 138 kr/kg pris 66 kr
Biff Stroganoff

Biff Stroganoff

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Blåbärssoppa

Blåbärssoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Järpen

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Bruna Bönor

Bruna Bönor

Felix · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 23 kr/kg pris 12 kr
Caesarsallad med kyckling

Caesarsallad med kyckling

Vidinge · 285 g

Coop Järpen

jämförpris 299 kr/kg pris 85 kr
Carbonara Tagliatelle

Carbonara Tagliatelle

COOP · 380 g

Coop Järpen

jämförpris 154 kr/kg pris 59 kr
Ceasarsallad

Ceasarsallad

Kalasmat · 330 g

Coop Järpen

jämförpris 226 kr/kg pris 75 kr
Champinjonsoppa

Champinjonsoppa

Blå Band · 107 g

Coop Järpen

jämförpris 208 kr/kg pris 22 kr
Chili Con Carne

Chili Con Carne

Felix · 560 g

Coop Järpen

jämförpris 106 kr/kg pris 60 kr
Coleslaw

Coleslaw

Coop · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 101 kr/kg pris 20 kr
Bistro Kyckling Röd Curry

Bistro Kyckling Röd Curry

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 147 kr/kg pris 59 kr
Currykyckling med Ris

Currykyckling med Ris

Nyhléns Hugosons · 420 g

Coop Järpen

jämförpris 159 kr/kg pris 67 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Fläskfilépasta

Fläskfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Fransk Fisksoppa

Fransk Fisksoppa

Felix · 470 g

Coop Järpen

jämförpris 116 kr/kg pris 54 kr
Fransk Löksoppa

Fransk Löksoppa

Blå Band · 77 g

Coop Järpen

jämförpris 294 kr/kg pris 23 kr
Frikadeller i krämig tomatsås

Frikadeller i krämig tomatsås

Gooh · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 185 kr/kg pris 74 kr
Fruktsoppa

Fruktsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Järpen

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Grönsakssoppa

Grönsakssoppa

Findus · 490 g

Coop Järpen

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Gulaschsoppa Österrisisk

Gulaschsoppa Österrisisk

Felix · 560 g

Coop Järpen

jämförpris 89 kr/kg pris 50 kr
Gurksallad

Gurksallad

Rydbergs · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Italiensk Tomatsoppa

Italiensk Tomatsoppa

Felix · 475 g

Coop Järpen

jämförpris 115 kr/kg pris 54 kr
Kantarellsoppa

Kantarellsoppa

Blå Band · 69 g

Coop Järpen

jämförpris 322 kr/kg pris 22 kr
Klassisk kebab

Klassisk kebab

Schysst käk · 275 g

Coop Järpen

jämförpris 206 kr/kg pris 57 kr
Korv stroganoff med ris

Korv stroganoff med ris

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr
Korv Stroganoff med vildris

Korv Stroganoff med vildris

Gooh · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 185 kr/kg pris 74 kr
Kroppkakor

Kroppkakor

Nyhléns Hugosons · 330 g

Coop Järpen

jämförpris 83 kr/kg pris 27 kr
Kvargplättar Banan

Kvargplättar Banan

Gooh · 380 g

Coop Järpen

jämförpris 108 kr/kg pris 41 kr
Kvargplättar Äpple & Kanel

Kvargplättar Äpple & Kanel

Gooh · 380 g

Coop Järpen

jämförpris 108 kr/kg pris 41 kr
Kyckling & currygryta med ris

Kyckling & currygryta med ris

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr
Kyckling Gul Curry

Kyckling Gul Curry

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 147 kr/kg pris 59 kr
Kyckling i röd currysås med ris

Kyckling i röd currysås med ris

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Kyckling Tikka Masala

Kyckling Tikka Masala

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Kycklingfilépasta

Kycklingfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo

Coop Järpen

pris 60 kr Extrapris
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Coop · 300 g

Coop Järpen

jämförpris 90 kr/kg pris 27 kr
Köttbullar

Köttbullar

Xtra · 1000 g

Coop Järpen

jämförpris 60 kr/kg pris 60 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 1000 g

Coop Järpen

jämförpris 70 kr/kg pris 70 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 350 g

Coop Järpen

jämförpris 77 kr/kg pris 27 kr
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 1000 g

Coop Järpen

jämförpris 82 kr/kg pris 82 kr
Köttbullar med potatismos

Köttbullar med potatismos

COOP · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 147 kr/kg pris 59 kr
Köttbullar med potatismos & gräddsås

Köttbullar med potatismos & gräddsås

Gooh · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 185 kr/kg pris 74 kr
Köttbullar med stuvade makaroner

Köttbullar med stuvade makaroner

Kalasmat · 480 g

Coop Järpen

jämförpris 150 kr/kg pris 72 kr
Köttbullar med Stuvade Makaroner

Köttbullar med Stuvade Makaroner

Nyhléns Hugosons · 440 g

Coop Järpen

jämförpris 152 kr/kg pris 67 kr
Köttsoppa

Köttsoppa

Knorr · 540 g

Coop Järpen

jämförpris 66 kr/kg pris 36 kr
Lasagne Bolognese

Lasagne Bolognese

Rana · 350 g

Coop Järpen

jämförpris 186 kr/kg pris 65 kr
Lasagne Tomat & linser

Lasagne Tomat & linser

COOP · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 128 kr/kg pris 51 kr
Lasagnette bolognese med mozzarella

Lasagnette bolognese med mozzarella

Gooh · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 185 kr/kg pris 74 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 4 st

Coop Järpen

jämförpris 9 kr/st pris 36 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Coop · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Heinz · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Minestronesoppa Varma Koppen

Minestronesoppa Varma Koppen

Blå Band · 63 g

Coop Järpen

jämförpris 285 kr/kg pris 18 kr
Mustig tomatsoppa

Mustig tomatsoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Järpen

jämförpris 64 kr/l pris 32 kr
Nudelsoppa Het

Nudelsoppa Het

Weight Watchers · 395 ml

Coop Järpen

jämförpris 60 kr/l pris 24 kr
Nudelwok med kyckling & lime

Nudelwok med kyckling & lime

Kalasmat · 480 g

Coop Järpen

jämförpris 138 kr/kg pris 66 kr
Nyponsoppa Originalet

Nyponsoppa Originalet

Ekströms · 1000 ml

Coop Järpen

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Blå Band · 69 g

Coop Järpen

jämförpris 260 kr/kg pris 18 kr
Oxfilépasta

Oxfilépasta

Carolines kök · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Oxpytt

Oxpytt

Findus · 750 g

Coop Järpen

jämförpris 78 kr/kg pris 59 kr
Paj Ost & Skinka

Paj Ost & Skinka

Coop · 220 g

Coop Järpen

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Panerad spätta med remouladsås & potatis

Panerad spätta med remouladsås & potatis

Kalasmat · 480 g

Coop Järpen

jämförpris 158 kr/kg pris 76 kr
Pannbiff

Pannbiff

Coop · 300 g

Coop Järpen

jämförpris 122 kr/kg pris 37 kr
Pastasallad Ost & skinka

Pastasallad Ost & skinka

Kalasmat · 440 g

Coop Järpen

jämförpris 146 kr/kg pris 64 kr
Pizzakit

Pizzakit

Coop · 560 g

Coop Järpen

jämförpris 51 kr/kg pris 28 kr
Pizzakit Original

Pizzakit Original

Pop Bakery · 600 g

Coop Järpen

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Potatis- & purjolöksoppa

Potatis- & purjolöksoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Järpen

jämförpris 64 kr/l pris 32 kr
Potatisgnocchi

Potatisgnocchi

Rana · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 76 kr/kg pris 38 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

Coop Järpen

jämförpris 38 kr/kg pris 31 kr
Potatisgratäng mandel

Potatisgratäng mandel

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Järpen

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 444 g

Coop Järpen

jämförpris 92 kr/kg pris 41 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 1243 g

Coop Järpen

jämförpris 67 kr/kg pris 84 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 220 g

Coop Järpen

jämförpris 129 kr/kg pris 28 kr
Potatispalt

Potatispalt

Nyhléns Hugosons · 330 g

Coop Järpen

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 44 kr/kg pris 18 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 800 g

Coop Järpen

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
Potatissallad

Potatissallad

RYDBERGS · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

RYDBERGS · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Potatissallad vegansk

Potatissallad vegansk

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 53 kr/kg pris 21 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

COOP · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 113 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Ravioli Köttfärssås

Ravioli Köttfärssås

Felix · 560 g

Coop Järpen

jämförpris 100 kr/kg pris 56 kr
Ravioli Pesto Genovese

Ravioli Pesto Genovese

Rana · 250 g

Coop Järpen

jämförpris 206 kr/kg pris 52 kr
Redd Grönsakssoppa

Redd Grönsakssoppa

Blå Band · 100 g

Coop Järpen

jämförpris 222 kr/kg pris 22 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

Felix · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 29 kr/kg pris 15 kr
Risgrynsgröt Eko

Risgrynsgröt Eko

Änglamark · 500 g

Coop Järpen

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

Coop Järpen

jämförpris 38 kr/kg pris 30 kr
Räksallad

Räksallad

Coop · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Räksallad

Räksallad

Xtra · 350 g

Coop Järpen

jämförpris 79 kr/kg pris 28 kr
Räksallad

Räksallad

RYDBERGS · 175 g

Coop Järpen

jämförpris 170 kr/kg pris 30 kr
Räksallad

Räksallad

Vidinge · 370 g

Coop Järpen

jämförpris 230 kr/kg pris 85 kr
Räksallad med Bulgur

Räksallad med Bulgur

Kalasmat · 440 g

Coop Järpen

jämförpris 163 kr/kg pris 72 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 51 kr/kg pris 20 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Coop · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

RYDBERGS · 200 g

Coop Järpen

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Rödbetssallad vegansk

Rödbetssallad vegansk

Coop · 400 g

Coop Järpen

jämförpris 61 kr/kg pris 25 kr
Saftsoppa

Saftsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Järpen

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Sandwich Chives

Sandwich Chives

Wasa · 37 g

Coop Järpen

jämförpris 243 kr/kg pris 9 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

Coop Järpen

jämförpris 300 kr/kg pris 9 kr
Sandwich Paprika

Sandwich Paprika

Wasa · 37 g

Coop Järpen

jämförpris 243 kr/kg pris 9 kr
Tyck till