Primat

Färdigmat på Coop Bräcke

104 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Amerikanska Pannkakor 6-pack

Amerikanska Pannkakor 6-pack

Pop Bakery · 240 g

Coop Bräcke

jämförpris 137 kr/kg pris 33 kr
Baguetteröra Kyckling

Baguetteröra Kyckling

Coop · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Biff Med Bambuskott & Champinjoner

Biff Med Bambuskott & Champinjoner

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 138 kr/kg pris 66 kr
Biff Stroganoff

Biff Stroganoff

Carolines Saltsjö-Boo

Coop Bräcke

pris 60 kr Extrapris
Blåbärssoppa

Blåbärssoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Bräcke

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Bruna Bönor

Bruna Bönor

Felix · 500 g

Coop Bräcke

jämförpris 25 kr/kg pris 12 kr
Champinjonsoppa

Champinjonsoppa

Blå Band · 107 g

Coop Bräcke

jämförpris 208 kr/kg pris 22 kr
Chili Con Carne

Chili Con Carne

Felix · 560 g

Coop Bräcke

jämförpris 106 kr/kg pris 60 kr
Coleslaw

Coleslaw

Coop · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 101 kr/kg pris 20 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Fläskfilépasta

Fläskfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo

Coop Bräcke

pris 60 kr Extrapris
Fransk Löksoppa

Fransk Löksoppa

Blå Band · 77 g

Coop Bräcke

jämförpris 294 kr/kg pris 23 kr
Fruktsoppa

Fruktsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Bräcke

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Grönsakssoppa

Grönsakssoppa

Findus · 490 g

Coop Bräcke

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Gulaschsoppa Österrisisk

Gulaschsoppa Österrisisk

Felix · 560 g

Coop Bräcke

jämförpris 89 kr/kg pris 50 kr
Hummus

Hummus

ZEINAS · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Italiensk Kyckling Med Pasta

Italiensk Kyckling Med Pasta

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 138 kr/kg pris 66 kr
Kantarellsoppa

Kantarellsoppa

Blå Band · 69 g

Coop Bräcke

jämförpris 322 kr/kg pris 22 kr
Kebab Asian Chicken

Kebab Asian Chicken

Schysst käk · 275 g

Coop Bräcke

jämförpris 218 kr/kg pris 60 kr
Klassisk kebab

Klassisk kebab

Schysst käk · 275 g

Coop Bräcke

jämförpris 206 kr/kg pris 57 kr
Kroppkakor

Kroppkakor

Nyhléns Hugosons · 330 g

Coop Bräcke

jämförpris 83 kr/kg pris 27 kr
Kroppkakor Med Fläsk 6-Pack

Kroppkakor Med Fläsk 6-Pack

Nyhléns Hugosons · 660 g

Coop Bräcke

jämförpris 79 kr/kg pris 52 kr
Kyckling i Sötsur Sås & Ris

Kyckling i Sötsur Sås & Ris

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 138 kr/kg pris 66 kr
Kycklingfilépasta

Kycklingfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

Coop Bräcke

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Kycklingröra BBQ

Kycklingröra BBQ

Coop · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 1000 g

Coop Bräcke

jämförpris 70 kr/kg pris 70 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 350 g

Coop Bräcke

jämförpris 77 kr/kg pris 27 kr
Köttbullar Gräddsås

Köttbullar Gräddsås

Felix · 560 g

Coop Bräcke

jämförpris 115 kr/kg pris 64 kr
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 1000 g

Coop Bräcke

jämförpris 82 kr/kg pris 82 kr
Köttbullar med stuvade makaroner

Köttbullar med stuvade makaroner

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 150 kr/kg pris 72 kr
Köttsoppa

Köttsoppa

Knorr · 540 g

Coop Bräcke

jämförpris 66 kr/kg pris 36 kr
Lasagne

Lasagne

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 150 kr/kg pris 72 kr
Linssoppa

Linssoppa

Weight Watchers · 400 ml

Coop Bräcke

jämförpris 59 kr/l pris 24 kr
Middagskit Lasagne

Middagskit Lasagne

Knorr · 262 g

Coop Bräcke

jämförpris 135 kr/kg pris 36 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 4 st

Coop Bräcke

jämförpris 9 kr/st pris 36 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Coop · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Heinz · 400 g

Coop Bräcke

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Minestronesoppa Varma Koppen

Minestronesoppa Varma Koppen

Blå Band · 63 g

Coop Bräcke

jämförpris 285 kr/kg pris 18 kr
Mustig tomatsoppa

Mustig tomatsoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Bräcke

jämförpris 64 kr/l pris 32 kr
Nudelwok med kyckling & lime

Nudelwok med kyckling & lime

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 138 kr/kg pris 66 kr
Nyponsoppa Originalet

Nyponsoppa Originalet

Ekströms · 1000 ml

Coop Bräcke

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Blå Band · 69 g

Coop Bräcke

jämförpris 260 kr/kg pris 18 kr
Oxfilépasta

Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

Coop Bräcke

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Panerad spätta med remouladsås & potatis

Panerad spätta med remouladsås & potatis

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 158 kr/kg pris 76 kr
Pannbiff med Lök

Pannbiff med Lök

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 150 kr/kg pris 72 kr
Pasta Carbonara

Pasta Carbonara

Kalasmat · 480 g

Coop Bräcke

jämförpris 150 kr/kg pris 72 kr
Pasta Spenat Spaghetteria

Pasta Spenat Spaghetteria

Knorr · 160 g

Coop Bräcke

jämförpris 243 kr/kg pris 39 kr
Pitepalt med fläsk 6-pack

Pitepalt med fläsk 6-pack

Nyhléns Hugosons · 660 g

Coop Bräcke

jämförpris 75 kr/kg pris 49 kr
Pizzakit

Pizzakit

Coop · 560 g

Coop Bräcke

jämförpris 51 kr/kg pris 28 kr
Potatis- & purjolöksoppa

Potatis- & purjolöksoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Bräcke

jämförpris 64 kr/l pris 32 kr
Potatisgnocchi

Potatisgnocchi

Rana · 500 g

Coop Bräcke

jämförpris 76 kr/kg pris 38 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

Coop Bräcke

jämförpris 38 kr/kg pris 31 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

Coop Bräcke

jämförpris 27 kr/kg pris 55 kr Extrapris
Potatismos

Potatismos

Felix · 444 g

Coop Bräcke

jämförpris 92 kr/kg pris 41 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 1243 g

Coop Bräcke

jämförpris 67 kr/kg pris 84 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 220 g

Coop Bräcke

jämförpris 129 kr/kg pris 28 kr
Potatispalt

Potatispalt

Nyhléns Hugosons · 330 g

Coop Bräcke

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 400 g

Coop Bräcke

jämförpris 44 kr/kg pris 18 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 800 g

Coop Bräcke

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
Potatissallad

Potatissallad

RYDBERGS · 400 g

Coop Bräcke

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

RYDBERGS · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Potatissallad Originalet

Potatissallad Originalet

RYDBERGS · 800 g

Coop Bräcke

jämförpris 47 kr/kg pris 38 kr
Potatissallad Purjolök

Potatissallad Purjolök

RYDBERGS · 750 g

Coop Bräcke

jämförpris 73 kr/kg pris 55 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

Coop · 400 g

Coop Bräcke

jämförpris 113 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Ravioli Köttfärssås

Ravioli Köttfärssås

Felix · 560 g

Coop Bräcke

jämförpris 100 kr/kg pris 56 kr
Redd Grönsakssoppa

Redd Grönsakssoppa

Blå Band · 100 g

Coop Bräcke

jämförpris 222 kr/kg pris 22 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

Felix · 500 g

Coop Bräcke

jämförpris 29 kr/kg pris 15 kr
Risgrynsgröt Eko

Risgrynsgröt Eko

Änglamark · 500 g

Coop Bräcke

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

Coop Bräcke

jämförpris 38 kr/kg pris 30 kr
Rotmos

Rotmos

FELIX · 500 g

Coop Bräcke

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Räksallad

Räksallad

Coop · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Räksallad

Räksallad

Xtra · 350 g

Coop Bräcke

jämförpris 67 kr/kg pris 24 kr
Räksallad

Räksallad

RYDBERGS · 175 g

Coop Bräcke

jämförpris 170 kr/kg pris 30 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Coop · 400 g

Coop Bräcke

jämförpris 51 kr/kg pris 20 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

RYDBERGS · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

Coop Bräcke

jämförpris 300 kr/kg pris 9 kr
Sandwich Fullkorn Kalkon & ost

Sandwich Fullkorn Kalkon & ost

ItalSandwich · 130 g

Coop Bräcke

jämförpris 313 kr/kg pris 41 kr
Sandwich Mozzarella & tomat

Sandwich Mozzarella & tomat

Italsandwich · 140 g

Coop Bräcke

jämförpris 290 kr/kg pris 41 kr
Sandwich Ost & skinka

Sandwich Ost & skinka

Italsandwich · 130 g

Coop Bräcke

jämförpris 313 kr/kg pris 41 kr
Sandwich Sourcream & onion

Sandwich Sourcream & onion

Wasa · 33 g

Coop Bräcke

jämförpris 272 kr/kg pris 9 kr
Sandwich Tomat & basilika

Sandwich Tomat & basilika

Wasa · 40 g

Coop Bräcke

jämförpris 225 kr/kg pris 9 kr
Skagenröra

Skagenröra

Coop · 200 g

Coop Bräcke

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Skagenröra

Skagenröra

Coop · 350 g

Coop Bräcke

jämförpris 112 kr/kg pris 39 kr
Skagenröra

Skagenröra

RYDBERGS · 175 g

Coop Bräcke

jämförpris 170 kr/kg pris 30 kr
Snack Pot Bolognese

Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

Coop Bräcke

jämförpris 183 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Snack Pot Carbonara

Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

Coop Bräcke

jämförpris 175 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Snack Pot Mac & cheese

Snack Pot Mac & cheese

Knorr · 62 g

Coop Bräcke

jämförpris 177 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Soppa Kantarell

Soppa Kantarell

Blå Band · 62 g

Coop Bräcke

jämförpris 289 kr/kg pris 18 kr
Soppa Ost & broccoli

Soppa Ost & broccoli

Blå Band · 73 g

Coop Bräcke

jämförpris 305 kr/kg pris 22 kr
Soppa Potatis & purjolök

Soppa Potatis & purjolök

Blå Band · 60 g

Coop Bräcke

jämförpris 299 kr/kg pris 18 kr
Soppa Redd grönsak

Soppa Redd grönsak

Blå Band · 66 g

Coop Bräcke

jämförpris 272 kr/kg pris 18 kr
Soppa Redd Kyckling Varma Koppen

Soppa Redd Kyckling Varma Koppen

Blå Band · 60 g

Coop Bräcke

jämförpris 299 kr/kg pris 18 kr
Soppa Tomat & basilika

Soppa Tomat & basilika

Blå Band · 61 g

Coop Bräcke

jämförpris 294 kr/kg pris 18 kr
Spaghetti Carbonara

Spaghetti Carbonara

Knorr · 154 g

Coop Bräcke

jämförpris 253 kr/kg pris 39 kr
Sparrissoppa

Sparrissoppa

Blå Band · 95 g

Coop Bräcke

jämförpris 234 kr/kg pris 22 kr
Sparrissoppa Grön

Sparrissoppa Grön

Kelda® · 500 ml

Coop Bräcke

jämförpris 64 kr/l pris 32 kr
Sparrissoppa Varma Koppen

Sparrissoppa Varma Koppen

Blå Band · 72 g

Coop Bräcke

jämförpris 249 kr/kg pris 18 kr
Sushi 8-pack

Sushi 8-pack

Kalasmat · 300 g

Coop Bräcke

jämförpris 314 kr/kg pris 94 kr
Thaisoppa

Thaisoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Bräcke

jämförpris 64 kr/l pris 32 kr
Tyck till