Primat

Färska kryddor på Coop Mariehem

35 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika

Basilika

COOP · 20 g

Coop Mariehem

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Basilika

Basilika

Xtra · 25 g

Coop Mariehem

jämförpris 640 kr/kg pris 16 kr
Basilika Eko

Basilika Eko

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Basilika Eko

Basilika Eko

Hällnäs · 20 g

Coop Mariehem

jämförpris 1181 kr/kg pris 24 kr
Basilika Thai Eko

Basilika Thai Eko

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Basilika, Grön

Basilika, Grön

Nelson Garden · 1 st

Coop Mariehem

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bladpersilja

Bladpersilja

COOP · 50 g

Coop Mariehem

jämförpris 245 kr/kg pris 12 kr
Bladpersilja Eko Kruka

Bladpersilja Eko Kruka

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Citrongräs

Citrongräs

50 g

Coop Mariehem

jämförpris 567 kr/kg pris 28 kr
Citronmeliss Eko

Citronmeliss Eko

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Dill

Dill

Xtra · 35 g

Coop Mariehem

jämförpris 457 kr/kg pris 16 kr
Dill Eko

Dill Eko

25 g

Coop Mariehem

jämförpris 831 kr/kg pris 21 kr
Dill Kruka Eko

Dill Kruka Eko

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Dragon Eko Kruka

Dragon Eko Kruka

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 810 kr/kg pris 28 kr
Fransk Dragon Skuren Eko

Fransk Dragon Skuren Eko

Hällnäs Handelsträdgård · 20 g

Coop Mariehem

jämförpris 1019 kr/kg pris 20 kr
Gräslök Eko

Gräslök Eko

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 711 kr/kg pris 25 kr
Gräslök Skuren Eko

Gräslök Skuren Eko

Hällnäs Handelsträdgård · 20 g

Coop Mariehem

jämförpris 1045 kr/kg pris 21 kr
Gurkmeja Eko

Gurkmeja Eko

50 g

Coop Mariehem

jämförpris 245 kr/kg pris 12 kr
Koriander

Koriander

Xtra · 50 g

Coop Mariehem

jämförpris 320 kr/kg pris 16 kr
Koriander Eko Kruka

Koriander Eko Kruka

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Krasse

Krasse

Svegro · 1 st

Coop Mariehem

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Limeblad

Limeblad

50 g

Coop Mariehem

jämförpris 756 kr/kg pris 38 kr
Mynta Eko

Mynta Eko

Hällnäs Handelsträdgård · 15 g

Coop Mariehem

jämförpris 1385 kr/kg pris 21 kr
Mynta Eko Kruka

Mynta Eko Kruka

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 810 kr/kg pris 28 kr
Oregano Eko

Oregano Eko

20 g

Coop Mariehem

jämförpris 1039 kr/kg pris 21 kr
Oregano Kruka Eko

Oregano Kruka Eko

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Peppar

Peppar

20 g

Coop Mariehem

jämförpris 1995 kr/kg pris 40 kr
Peppar Ancho

Peppar Ancho

20 g

Coop Mariehem

jämförpris 1995 kr/kg pris 40 kr
Persilja Eko

Persilja Eko

25 g

Coop Mariehem

jämförpris 831 kr/kg pris 21 kr
Persilja Eko Kruka

Persilja Eko Kruka

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Rosmarin Eko

Rosmarin Eko

Hällnäs Handelsträdgård · 20 g

Coop Mariehem

jämförpris 1039 kr/kg pris 21 kr
Rosmarin Eko Kruka

Rosmarin Eko Kruka

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 810 kr/kg pris 28 kr
Salvia Eko Krav

Salvia Eko Krav

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Timjan Eko

Timjan Eko

Hällnäs Handelsträdgård · 15 g

Coop Mariehem

jämförpris 1385 kr/kg pris 21 kr
Timjan Eko Kruka

Timjan Eko Kruka

35 g

Coop Mariehem

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Tyck till