Primat

Kaffe på Coop Bjurholm

51 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Gevalia · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 172 kr/kg pris 77 kr
Bryggkaffe Extra Mörk Franskrost

Bryggkaffe Extra Mörk Franskrost

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Bryggkaffe Extra Mörkrost Festivita

Bryggkaffe Extra Mörkrost Festivita

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Bryggkaffe Extra Mörkrost Reko Eko

Bryggkaffe Extra Mörkrost Reko Eko

Arvid Nordquist Selection · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 212 kr/kg pris 96 kr
Bryggkaffe Mellanmörk

Bryggkaffe Mellanmörk

Löfbergs · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Mellanmörk Gran Dia

Bryggkaffe Mellanmörk Gran Dia

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanmörk rost Sommar

Bryggkaffe Mellanmörk rost Sommar

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanmörk Svea

Bryggkaffe Mellanmörk Svea

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Coop · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 131 kr/kg pris 59 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Xtra · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 101 kr/kg pris 51 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr
Bryggkaffe Mellanrost Eko

Bryggkaffe Mellanrost Eko

Coop · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Mellanrost Mezzo

Bryggkaffe Mellanrost Mezzo

ZOÉGAS · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 165 kr/kg pris 83 kr
Bryggkaffe Mörkrost

Bryggkaffe Mörkrost

Coop · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 131 kr/kg pris 59 kr
Bryggkaffe Mörkrost Eko

Bryggkaffe Mörkrost Eko

Coop · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Mörkrost Inenzo

Bryggkaffe Mörkrost Inenzo

ZOÉGAS · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 165 kr/kg pris 83 kr
Bryggkaffe Mörkrost Kharisma

Bryggkaffe Mörkrost Kharisma

Löfbergs · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Mörkrost Mollbergs Blandning

Bryggkaffe Mörkrost Mollbergs Blandning

ZOÉGAS · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 183 kr/kg pris 83 kr
Bryggkaffe Mörkrost Skånerost

Bryggkaffe Mörkrost Skånerost

ZOÉGAS · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 162 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Mörkrost Wanyama

Bryggkaffe Mörkrost Wanyama

Arvid Nordquist

Coop Bjurholm

pris 50 kr Extrapris
Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Löfbergs · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Iskaffe

Iskaffe

Geia Food · 1000 ml

Coop Bjurholm

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Iskaffe Salted Caramel

Iskaffe Salted Caramel

Monday& · 1000 ml

Coop Bjurholm

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Kaffe Presso Mellanrost

Kaffe Presso Mellanrost

Coop · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 131 kr/kg pris 59 kr
Kaffe Presso Mellanrost

Kaffe Presso Mellanrost

Gevalia · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 172 kr/kg pris 77 kr
Kaffebönor Lätt Mellanrost

Kaffebönor Lätt Mellanrost

Löfbergs · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 206 kr/kg pris 83 kr
Kaffebönor Mellanmörk Eko

Kaffebönor Mellanmörk Eko

Arvid Nordquist Selection · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 195 kr/kg pris 88 kr
Kaffebönor Mellanrost

Kaffebönor Mellanrost

GEVALIA · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 198 kr/kg pris 99 kr
Kaffebönor Mörkrost Mollbergs Blandning

Kaffebönor Mörkrost Mollbergs Blandning

ZOÉGAS · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 166 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Kaffedryck Caffe Latte

Kaffedryck Caffe Latte

Starbucks® · 220 ml

Coop Bjurholm

jämförpris 100 kr/l pris 22 kr
Kaffedryck Cappuccino

Kaffedryck Cappuccino

Starbucks® · 220 ml

Coop Bjurholm

jämförpris 100 kr/l pris 22 kr
Kaffedryck Caramel Macchiato

Kaffedryck Caramel Macchiato

Starbucks® · 220 ml

Coop Bjurholm

jämförpris 100 kr/l pris 22 kr
Kaffekapslar Espresso Lungo Profondo 10-pack

Kaffekapslar Espresso Lungo Profondo 10-pack

Gevalia/Lo'r · 52 g

Coop Bjurholm

jämförpris 891 kr/kg pris 46 kr
Kaffekapslar Espresso Ristretto 10-pack

Kaffekapslar Espresso Ristretto 10-pack

Gevalia/Lo'r · 52 g

Coop Bjurholm

jämförpris 891 kr/kg pris 46 kr
Kaffekapslar Mellanrost Original 16-pack

Kaffekapslar Mellanrost Original 16-pack

Tassimo · 16 st

Coop Bjurholm

jämförpris 4,49 kr/st pris 72 kr
Kokkaffe Mellanrost

Kokkaffe Mellanrost

Coop · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 131 kr/kg pris 59 kr
Kokkaffe Mellanrost

Kokkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Kokkaffe Mellanrost

Kokkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Kokkaffe Mellanrost

Kokkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 167 kr/kg pris 75 kr
Lyx Snabbkaffe Mellanrost Refill

Lyx Snabbkaffe Mellanrost Refill

NESCAFÉ · 200 g

Coop Bjurholm

jämförpris 478 kr/kg pris 96 kr
Presskaffe Mörkrost Pressiado

Presskaffe Mörkrost Pressiado

Arvid Nordquist

Coop Bjurholm

pris 50 kr Extrapris
Snabbkaffe

Snabbkaffe

Xtra · 200 g

Coop Bjurholm

jämförpris 274 kr/kg pris 55 kr
Snabbkaffe Cappuccino

Snabbkaffe Cappuccino

Gevalia · 116 g

Coop Bjurholm

jämförpris 244 kr/kg pris 28 kr
Snabbkaffe Eko

Snabbkaffe Eko

Änglamark · 150 g

Coop Bjurholm

jämförpris 517 kr/kg pris 78 kr
Snabbkaffe Gold

Snabbkaffe Gold

NESCAFÉ · 50 g

Coop Bjurholm

jämförpris 1097 kr/kg pris 55 kr
Snabbkaffe Mellanrost

Snabbkaffe Mellanrost

Coop · 200 g

Coop Bjurholm

jämförpris 416 kr/kg pris 83 kr
Snabbkaffe Mellanrost

Snabbkaffe Mellanrost

NESCAFÉ · 200 g

Coop Bjurholm

jämförpris 653 kr/kg pris 131 kr
Snabbkaffe Mellanrost Refill

Snabbkaffe Mellanrost Refill

NESCAFÉ · 100 g

Coop Bjurholm

jämförpris 766 kr/kg pris 77 kr
Snabbkaffe Original Mellanrost refill

Snabbkaffe Original Mellanrost refill

Gevalia · 200 g

Coop Bjurholm

jämförpris 516 kr/kg pris 103 kr
Tyck till