Primat

Frysta måltider på Coop Bjurholm

95 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dagens · 380 g

Coop Bjurholm

jämförpris 101 kr/kg pris 39 kr
Blåbärspaj

Blåbärspaj

FRÖDINGE · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Buffalo Wings

Buffalo Wings

Guldfågeln · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Burgers Chili Cheese

Burgers Chili Cheese

Lindströms · 300 g

Coop Bjurholm

jämförpris 202 kr/kg pris 61 kr
Burgers Mozzarella

Burgers Mozzarella

Lindströms · 340 g

Coop Bjurholm

jämförpris 178 kr/kg pris 61 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Guldfågeln · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Felix · 600 g

Coop Bjurholm

jämförpris 115 kr/kg pris 69 kr Extrapris
Delikatessköttbullar Små

Delikatessköttbullar Små

Dafgårds · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Fiskgratäng Räksås

Fiskgratäng Räksås

Coop · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 100 kr/kg pris 35 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Bjurholm

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Glutenfri Laktosfri Pizza Ham & Mozzarella

Glutenfri Laktosfri Pizza Ham & Mozzarella

Fria · 420 g

Coop Bjurholm

jämförpris 131 kr/kg pris 55 kr
Glutenfri Mandeltårta

Glutenfri Mandeltårta

ALMONDY · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 163 kr/kg pris 65 kr
Halloumi Hotpot

Halloumi Hotpot

Felix · 370 g

Coop Bjurholm

jämförpris 153 kr/kg pris 57 kr
Hamburgare 16-pack

Hamburgare 16-pack

Coop · 1440 g

Coop Bjurholm

jämförpris 110 kr/kg pris 159 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Coop · 540 g

Coop Bjurholm

jämförpris 118 kr/kg pris 64 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Scan · 540 g

Coop Bjurholm

jämförpris 127 kr/kg pris 69 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Sibylla · 540 g

Coop Bjurholm

jämförpris 150 kr/kg pris 81 kr
Hamburgare Hot Pork

Hamburgare Hot Pork

Sibylla · 540 g

Coop Bjurholm

jämförpris 111 kr/kg pris 60 kr
Hamburgare Högrev 4-pack

Hamburgare Högrev 4-pack

Scan · 600 g

Coop Bjurholm

jämförpris 210 kr/kg pris 126 kr
Jennys Kåldolme

Jennys Kåldolme

Dafgårds · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Jordgubbstårta

Jordgubbstårta

FRÖDINGE · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 148 kr/kg pris 74 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Bjurholm

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebab

Kebab

Görans · 1000 g

Coop Bjurholm

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

FRÖDINGE · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Bjurholm

jämförpris 85 kr/kg pris 62 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

Coop Bjurholm

jämförpris 60 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Xtra · 1100 g

Coop Bjurholm

jämförpris 51 kr/kg pris 56 kr
Kycklingburgare Crispy

Kycklingburgare Crispy

Kronfågel · 440 g

Coop Bjurholm

jämförpris 167 kr/kg pris 74 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Guldfågeln · 500 g

Coop Bjurholm

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Xtra · 1000 g

Coop Bjurholm

jämförpris 53 kr/kg pris 53 kr
Köttbullar

Köttbullar

Xtra · 1000 g

Coop Bjurholm

jämförpris 57 kr/kg pris 57 kr
Köttbullar med mos

Köttbullar med mos

Dagens · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Felix · 215 g

Coop Bjurholm

jämförpris 163 kr/kg pris 35 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

Coop Bjurholm

jämförpris 162 kr/kg pris 39 kr
Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Kungsörnen · 360 g

Coop Bjurholm

jämförpris 92 kr/kg pris 33 kr
Mozzarella sticks

Mozzarella sticks

Coop · 250 g

Coop Bjurholm

jämförpris 155 kr/kg pris 39 kr
Ostschnitzel

Ostschnitzel

Dagens · 390 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Ostschnitzel 6-pack

Ostschnitzel 6-pack

Scan · 600 g

Coop Bjurholm

jämförpris 120 kr/kg pris 72 kr
Oxpytt Gräddstuvad

Oxpytt Gräddstuvad

Findus · 1000 g

Coop Bjurholm

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr
Paj Bacon & broccoli

Paj Bacon & broccoli

Felix · 220 g

Coop Bjurholm

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Paj Kyckling & Bacon

Paj Kyckling & Bacon

Coop · 220 g

Coop Bjurholm

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Ost & Broccoli

Paj Ost & Broccoli

Coop · 220 g

Coop Bjurholm

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Felix · 220 g

Coop Bjurholm

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Dafgårds · 240 g

Coop Bjurholm

jämförpris 162 kr/kg pris 39 kr
Paj Taco

Paj Taco

Coop · 220 g

Coop Bjurholm

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Pan Pizza Chili Cheese

Pan Pizza Chili Cheese

Billys · 170 g

Coop Bjurholm

jämförpris 100 kr/kg pris 17 kr
Pan Pizza Classic

Pan Pizza Classic

Grandiosa · 190 g

Coop Bjurholm

jämförpris 92 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pan Pizza Hawaii

Pan Pizza Hawaii

Coop · 150 g

Coop Bjurholm

jämförpris 101 kr/kg pris 15 kr
Pan Pizza Original

Pan Pizza Original

Billys · 170 g

Coop Bjurholm

jämförpris 100 kr/kg pris 17 kr
Pan Pizza Original 9-pack

Pan Pizza Original 9-pack

Billys · 1530 g

Coop Bjurholm

jämförpris 74 kr/kg pris 113 kr
Pan Pizza Veggie

Pan Pizza Veggie

Coop · 150 g

Coop Bjurholm

jämförpris 98 kr/kg pris 15 kr
Pan Pizza Vego Vesuvio

Pan Pizza Vego Vesuvio

Anamma · 190 g

Coop Bjurholm

jämförpris 144 kr/kg pris 27 kr
Pannkakor 6-pack

Pannkakor 6-pack

Coop · 360 g

Coop Bjurholm

jämförpris 68 kr/kg pris 25 kr
Pannkakor Gräddade 14-pack

Pannkakor Gräddade 14-pack

Coop · 800 g

Coop Bjurholm

jämförpris 67 kr/kg pris 54 kr
Pasta Alfredo

Pasta Alfredo

Dagens · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Pasta Carbonara

Pasta Carbonara

Findus · 1100 g

Coop Bjurholm

jämförpris 85 kr/kg pris 94 kr
Pasta fyra ostar & skinka

Pasta fyra ostar & skinka

Dagens · 390 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Pasta Kyckling & champinjoner

Pasta Kyckling & champinjoner

Coop · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Pasta Penne Mozzarella

Pasta Penne Mozzarella

Felix · 380 g

Coop Bjurholm

jämförpris 147 kr/kg pris 56 kr
Pepperonipizza American style

Pepperonipizza American style

Coop · 435 g

Coop Bjurholm

jämförpris 100 kr/kg pris 43 kr
Pirog Original

Pirog Original

Gorby´s · 140 g

Coop Bjurholm

jämförpris 115 kr/kg pris 16 kr
Pizza Magiska Maggan

Pizza Magiska Maggan

Grandiosa

Coop Bjurholm

pris 33 kr Extrapris
Pizza Mozzarella

Pizza Mozzarella

Coop · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Pizza Ost & Skinka

Pizza Ost & Skinka

Coop · 340 g

Coop Bjurholm

jämförpris 100 kr/kg pris 34 kr
Pizza Queen Kantarell

Pizza Queen Kantarell

Grandiosa

Coop Bjurholm

pris 33 kr Extrapris
Pizza Salami

Pizza Salami

Coop · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 97 kr/kg pris 34 kr
Pizza Suprema Salame romana

Pizza Suprema Salame romana

Dr.Oetker · 487 g

Coop Bjurholm

jämförpris 142 kr/kg pris 69 kr
Pizza Suveräna Salami

Pizza Suveräna Salami

Grandiosa

Coop Bjurholm

pris 33 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Calzone

Pizza X-Tra Allt Calzone

Grandiosa · 165 g

Coop Bjurholm

jämförpris 106 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Capricciosa

Pizza X-Tra Allt Capricciosa

Grandiosa · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza X-tra Allt Capricciosa

Pizza X-tra Allt Capricciosa

Grandiosa · 165 g

Coop Bjurholm

jämförpris 106 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Gudfadern

Pizza X-Tra Allt Gudfadern

Grandiosa · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza X-tra Allt Kebab

Pizza X-tra Allt Kebab

Grandiosa · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Mexicana

Pizza X-Tra Allt Mexicana

Grandiosa · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza X-tra Allt Pepperoni

Pizza X-tra Allt Pepperoni

Grandiosa

Coop Bjurholm

pris 33 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Vesuvio

Pizza X-Tra Allt Vesuvio

Grandiosa

Coop Bjurholm

pris 33 kr Extrapris
Pommes frites kryddade & räfflade

Pommes frites kryddade & räfflade

Coop · 600 g

Coop Bjurholm

jämförpris 47 kr/kg pris 28 kr
Pommes frites sötpotatis

Pommes frites sötpotatis

Coop · 450 g

Coop Bjurholm

jämförpris 39 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Potatisbullar

Potatisbullar

Coop · 800 g

Coop Bjurholm

jämförpris 47 kr/kg pris 38 kr
Potatiskroketter

Potatiskroketter

Coop · 600 g

Coop Bjurholm

jämförpris 23 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Prinsesstårta

Prinsesstårta

FRÖDINGE · 480 g

Coop Bjurholm

jämförpris 154 kr/kg pris 74 kr
Pyttipanna

Pyttipanna

Xtra · 1000 g

Coop Bjurholm

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Rostad Kyckling

Rostad Kyckling

Dagens · 390 g

Coop Bjurholm

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Räkcrêpes

Räkcrêpes

FINDUS · 250 g

Coop Bjurholm

jämförpris 208 kr/kg pris 52 kr
Schnitzel 6-pack

Schnitzel 6-pack

Scan · 600 g

Coop Bjurholm

jämförpris 120 kr/kg pris 72 kr
Schwarzwaldtårta

Schwarzwaldtårta

FRÖDINGE · 400 g

Coop Bjurholm

jämförpris 184 kr/kg pris 74 kr
Skaldjurssoppa

Skaldjurssoppa

Felix · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 103 kr/kg pris 36 kr
Soppa Ost & broccoli

Soppa Ost & broccoli

Felix · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 103 kr/kg pris 36 kr
Tacopaj Mexikansk

Tacopaj Mexikansk

Felix · 220 g

Coop Bjurholm

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Tagliatelle Chicken

Tagliatelle Chicken

Findus · 1000 g

Coop Bjurholm

jämförpris 94 kr/kg pris 94 kr
Thai Cube Kyckling Panang Curry

Thai Cube Kyckling Panang Curry

Kitchen Joy · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Thai Cube Kyckling Röd curry

Thai Cube Kyckling Röd curry

Kitchen Joy · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Thai Cube Kyckling Sweet & Sour

Thai Cube Kyckling Sweet & Sour

Kitchen Joy · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Thai Cube Kyckling Teriyaki Sweet Chili

Thai Cube Kyckling Teriyaki Sweet Chili

Kitchen Joy · 350 g

Coop Bjurholm

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Tyck till