Primat

Bröd på Coop Lövånger

144 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Lövånger

jämförpris 91 kr/kg pris 26 kr
Polarpärlan Fullkorn

Polarpärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

Coop Lövånger

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Lövånger

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Lövånger

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Lövånger

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Lövånger

jämförpris 40 kr/kg pris 36 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Lövånger

jämförpris 31 kr/kg pris 34 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Lövånger

jämförpris 45 kr/kg pris 36 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Lövånger

jämförpris 48 kr/kg pris 22 kr
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Lövånger

jämförpris 65 kr/kg pris 43 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Lövånger

jämförpris 74 kr/kg pris 25 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Lövånger

jämförpris 64 kr/kg pris 23 kr
Rågbröd 6-pack

Rågbröd 6-pack

Coop · 360 g

Coop Lövånger

jämförpris 36 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Rågkaka

Rågkaka

Coop · 450 g

Coop Lövånger

jämförpris 44 kr/kg pris 20 kr
Rågkaka

Rågkaka

Polarbröd · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 83 kr/kg pris 21 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Lövånger

jämförpris 40 kr/kg pris 31 kr
Solrosrågbröd

Solrosrågbröd

Coop · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 56 kr/kg pris 22 kr
Ströbröd

Ströbröd

Wasa · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Lövånger

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Lövånger

jämförpris 58 kr/kg pris 38 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Lövånger

jämförpris 137 kr/kg pris 26 kr
Toast original

Toast original

Coop · 1000 g

Coop Lövånger

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Lövånger

jämförpris 67 kr/kg pris 25 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Lövånger

jämförpris 50 kr/kg pris 16 kr
Tortilla Pockets 8-pack

Tortilla Pockets 8-pack

Old El Paso · 223 g

Coop Lövånger

jämförpris 195 kr/kg pris 43 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 103 kr/kg pris 21 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Lövånger

jämförpris 31 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Tunnbröd

Tunnbröd

Coop · 375 g

Coop Lövånger

jämförpris 61 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Lövånger

jämförpris 103 kr/kg pris 33 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Lövånger

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Lövånger

jämförpris 86 kr/kg pris 28 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 83 kr/kg pris 21 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Lövånger

jämförpris 73 kr/kg pris 27 kr
Tunnkrisp Mörk

Tunnkrisp Mörk

COOP · 215 g

Coop Lövånger

jämförpris 61 kr/kg pris 13 kr
Tunnkrisp Råg

Tunnkrisp Råg

COOP · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Vetekaka

Vetekaka

Coop · 450 g

Coop Lövånger

jämförpris 44 kr/kg pris 20 kr
Vilja Fullkorn

Vilja Fullkorn

Coop · 525 g

Coop Lövånger

jämförpris 44 kr/kg pris 23 kr
Vilja Guld

Vilja Guld

Coop · 525 g

Coop Lövånger

jämförpris 44 kr/kg pris 23 kr
Vilja Lingon

Vilja Lingon

Coop · 525 g

Coop Lövånger

jämförpris 44 kr/kg pris 23 kr
Vitlöksbröd

Vitlöksbröd

Bread of the World · 205 g

Coop Lövånger

jämförpris 124 kr/kg pris 26 kr
Tyck till