Primat

Frysta måltider på Coop Lövånger

113 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff

Angusbiff

Dafgårds · 380 g

Coop Lövånger

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Buffalo Wings

Buffalo Wings

Guldfågeln · 500 g

Coop Lövånger

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Burgers Chicken 2-pack

Burgers Chicken 2-pack

FINDUS · 227 g

Coop Lövånger

jämförpris 161 kr/kg pris 36 kr
Cheddar cheese jalapeños

Cheddar cheese jalapeños

Coop · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 151 kr/kg pris 30 kr
Chicken Crispy 2-pack

Chicken Crispy 2-pack

FINDUS · 170 g

Coop Lövånger

jämförpris 214 kr/kg pris 36 kr
Chicken Drumsticks Barbecue

Chicken Drumsticks Barbecue

Guldfågeln · 500 g

Coop Lövånger

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

FINDUS · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 146 kr/kg pris 36 kr
Chili cheese pops

Chili cheese pops

Coop · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Dumplings Kyckling 16-pack

Dumplings Kyckling 16-pack

MenMen · 320 g

Coop Lövånger

jämförpris 175 kr/kg pris 56 kr
Fiskgratäng Dillsås

Fiskgratäng Dillsås

Coop · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Fiskgratäng Räksås

Fiskgratäng Räksås

Coop · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

Coop Lövånger

jämförpris 59 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Friterad Kyckling Southern

Friterad Kyckling Southern

FINDUS · 180 g

Coop Lövånger

jämförpris 202 kr/kg pris 36 kr
Färsbiffar med kryddsmör

Färsbiffar med kryddsmör

Dagens · 340 g

Coop Lövånger

jämförpris 113 kr/kg pris 39 kr
Glutenfri Laktosfri Pizza Ham & Mozzarella

Glutenfri Laktosfri Pizza Ham & Mozzarella

Fria · 420 g

Coop Lövånger

jämförpris 131 kr/kg pris 55 kr
Glutenfri Pinsabotten

Glutenfri Pinsabotten

Zeta · 180 g

Coop Lövånger

jämförpris 252 kr/kg pris 45 kr
Glutenfri Pizza Margherita

Glutenfri Pizza Margherita

Coop · 330 g

Coop Lövånger

jämförpris 129 kr/kg pris 43 kr
Glutenfria Mazariner 2-pack

Glutenfria Mazariner 2-pack

Hans & Greta · 120 g

Coop Lövånger

jämförpris 362 kr/kg pris 43 kr
Glutenfritt Wienerbröd 2-pack

Glutenfritt Wienerbröd 2-pack

Hans & Greta · 140 g

Coop Lövånger

jämförpris 230 kr/kg pris 32 kr
Hamburgare 4-pack Eko

Hamburgare 4-pack Eko

Änglamark · 360 g

Coop Lövånger

jämförpris 168 kr/kg pris 61 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Coop · 540 g

Coop Lövånger

jämförpris 118 kr/kg pris 64 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Scan · 540 g

Coop Lövånger

jämförpris 127 kr/kg pris 69 kr
Hamburgare 6-pack

Hamburgare 6-pack

Sibylla · 540 g

Coop Lövånger

jämförpris 150 kr/kg pris 81 kr
Hamburgare Hot Pork

Hamburgare Hot Pork

Sibylla · 540 g

Coop Lövånger

jämförpris 111 kr/kg pris 60 kr
Italienska Kalvfärsbiffar

Italienska Kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 62 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Janssons Frestelse

Janssons Frestelse

Familjen Dafgård · 600 g

Coop Lövånger

jämförpris 84 kr/kg pris 50 kr
Jordgubbstårta

Jordgubbstårta

FRÖDINGE · 500 g

Coop Lövånger

jämförpris 144 kr/kg pris 72 kr
Karins Lasagne

Karins Lasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Lövånger

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kebab

Kebab

Görans · 1000 g

Coop Lövånger

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Kebab

Kebab

Görans · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 161 kr/kg pris 64 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Coop · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Krögarpytt Klassisk

Krögarpytt Klassisk

Felix · 720 g

Coop Lövånger

jämförpris 85 kr/kg pris 62 kr
Kyckling curry

Kyckling curry

FINDUS · 1000 g

Coop Lövånger

jämförpris 73 kr/kg pris 73 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

Coop Lövånger

jämförpris 60 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Kyckling Marinerad Vitlök & Örter mörad

Xtra · 1100 g

Coop Lövånger

jämförpris 51 kr/kg pris 56 kr
Kyckling Panang

Kyckling Panang

Dafgårds · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Kronfågel · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 184 kr/kg pris 74 kr
Kycklingnuggets

Kycklingnuggets

Xtra · 1000 g

Coop Lövånger

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Kåldolmar I Sås

Kåldolmar I Sås

Dafgårds · 540 g

Coop Lövånger

jämförpris 103 kr/kg pris 56 kr
Köttbullar

Köttbullar

Xtra · 1000 g

Coop Lövånger

jämförpris 57 kr/kg pris 57 kr
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Felix · 215 g

Coop Lövånger

jämförpris 163 kr/kg pris 35 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

Coop Lövånger

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Laktosfria & Glutenfria Pannkakor 6-pack

Kungsörnen · 360 g

Coop Lövånger

jämförpris 89 kr/kg pris 32 kr
Lasagne

Lasagne

Familjen Dafgård · 1000 g

Coop Lövånger

jämförpris 64 kr/kg pris 64 kr
Lasagne Bolognese

Lasagne Bolognese

Coop · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 61 kr/kg pris 25 kr
Linguini bolognese

Linguini bolognese

Coop · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Lyxlasagne

Lyxlasagne

Dafgårds · 390 g

Coop Lövånger

jämförpris 119 kr/kg pris 46 kr
Lökringar

Lökringar

Lindströms Bites · 450 g

Coop Lövånger

jämförpris 76 kr/kg pris 34 kr
Mozzarella sticks

Mozzarella sticks

Coop · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Nötköttbulle Eko

Nötköttbulle Eko

Scan · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 132 kr/kg pris 53 kr
Ostpaj med Västerbottensost®

Ostpaj med Västerbottensost®

Felix · 210 g

Coop Lövånger

jämförpris 167 kr/kg pris 35 kr
Ostschnitzel

Ostschnitzel

Dagens · 390 g

Coop Lövånger

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Oxpytt

Oxpytt

Coop · 1000 g

Coop Lövånger

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Oxpytt Gräddstuvad

Oxpytt Gräddstuvad

Findus · 1000 g

Coop Lövånger

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr
Paj Bacon & broccoli

Paj Bacon & broccoli

Felix · 220 g

Coop Lövånger

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Paj Kyckling & Bacon

Paj Kyckling & Bacon

Coop · 220 g

Coop Lövånger

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Kyckling & Broccoli

Paj Kyckling & Broccoli

Coop · 220 g

Coop Lövånger

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Lax & räkor

Paj Lax & räkor

Dafgårds · 240 g

Coop Lövånger

jämförpris 158 kr/kg pris 38 kr
Paj Ost & Broccoli

Paj Ost & Broccoli

Coop · 220 g

Coop Lövånger

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Paj Ost & skinka

Paj Ost & skinka

Felix · 220 g

Coop Lövånger

jämförpris 159 kr/kg pris 35 kr
Pan Pizza Chili Cheese

Pan Pizza Chili Cheese

Billys · 170 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Hawaii

Pan Pizza Hawaii

Billys · 170 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Original

Pan Pizza Original

Billys · 170 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Original 9-pack

Pan Pizza Original 9-pack

Billys · 1530 g

Coop Lövånger

jämförpris 68 kr/kg pris 104 kr
Pan Pizza Peperoni

Pan Pizza Peperoni

Billys · 170 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Veggie

Pan Pizza Veggie

Billys · 170 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan Pizza Vego Texmex

Pan Pizza Vego Texmex

Anamma · 190 g

Coop Lövånger

jämförpris 139 kr/kg pris 26 kr
Pannbiffar

Pannbiffar

Scan · 300 g

Coop Lövånger

jämförpris 158 kr/kg pris 47 kr
Pannkakor 6-pack

Pannkakor 6-pack

Coop · 360 g

Coop Lövånger

jämförpris 68 kr/kg pris 25 kr
Pasta Alfredo

Pasta Alfredo

Dagens · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 96 kr/kg pris 39 kr
Pasta Penne Mozzarella

Pasta Penne Mozzarella

Felix · 380 g

Coop Lövånger

jämförpris 131 kr/kg pris 50 kr
Pirog Original

Pirog Original

Gorby´s · 140 g

Coop Lövånger

jämförpris 101 kr/kg pris 14 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

Coop · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Pizza Kantarell

Pizza Kantarell

Grandiosa · 310 g

Coop Lövånger

jämförpris 106 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza Kebab

Pizza Kebab

Grandiosa · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza Kebab

Pizza Kebab

Tony's Pizza · 500 g

Coop Lövånger

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Pizza Margherita

Pizza Margherita

Grandiosa

Coop Lövånger

pris 33 kr Extrapris
Pizza Mozzarella

Pizza Mozzarella

Coop · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Pizza Ost & Skinka

Pizza Ost & Skinka

Coop · 340 g

Coop Lövånger

jämförpris 97 kr/kg pris 33 kr
Pizza Salami

Pizza Salami

Grandiosa

Coop Lövånger

pris 33 kr Extrapris
Pizza Salami

Pizza Salami

Coop · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Pizza X-Tra Allt Calzone

Pizza X-Tra Allt Calzone

Grandiosa · 165 g

Coop Lövånger

jämförpris 106 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Capricciosa

Pizza X-Tra Allt Capricciosa

Grandiosa · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Gudfadern

Pizza X-Tra Allt Gudfadern

Grandiosa · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza X-tra Allt Kebab

Pizza X-tra Allt Kebab

Grandiosa · 165 g

Coop Lövånger

jämförpris 106 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Mexicana

Pizza X-Tra Allt Mexicana

Grandiosa · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza X-tra Allt Pepperoni

Pizza X-tra Allt Pepperoni

Grandiosa · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pizza X-Tra Allt Vesuvio

Pizza X-Tra Allt Vesuvio

Grandiosa · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 94 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Plättar 20-pack

Plättar 20-pack

Coop · 300 g

Coop Lövånger

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Pommes Frites Eko

Pommes Frites Eko

Änglamark · 500 g

Coop Lövånger

jämförpris 63 kr/kg pris 32 kr
Pommes frites kryddade & räfflade

Pommes frites kryddade & räfflade

Coop · 600 g

Coop Lövånger

jämförpris 43 kr/kg pris 26 kr
Pommes frites sötpotatis

Pommes frites sötpotatis

Coop · 450 g

Coop Lövånger

jämförpris 39 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Potatisbullar

Potatisbullar

Felix · 1500 g

Coop Lövånger

jämförpris 43 kr/kg pris 64 kr
Potatisbullar

Potatisbullar

Coop · 800 g

Coop Lövånger

jämförpris 46 kr/kg pris 36 kr
Potatiskroketter

Potatiskroketter

Coop · 600 g

Coop Lövånger

jämförpris 23 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Prinsesstårta

Prinsesstårta

FRÖDINGE · 480 g

Coop Lövånger

jämförpris 150 kr/kg pris 72 kr
Ravioli Bolognese

Ravioli Bolognese

Xtra · 800 g

Coop Lövånger

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Rostad Kyckling

Rostad Kyckling

Dagens · 390 g

Coop Lövånger

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Räkcrêpes

Räkcrêpes

FINDUS · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 203 kr/kg pris 51 kr
Tyck till