Primat

Såser & smaksättare på Coop Lövånger

170 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Coop · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Aioli

Aioli

Delikatessfabriken · 240 ml

Coop Lövånger

jämförpris 144 kr/l pris 35 kr
Barbecuesås Hickory & brown sugar

Barbecuesås Hickory & brown sugar

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Lövånger

jämförpris 113 kr/kg pris 58 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Lövånger

jämförpris 115 kr/kg pris 59 kr
Barbecuesås Texas Honey

Barbecuesås Texas Honey

Johnny's · 315 g

Coop Lövånger

jämförpris 117 kr/kg pris 37 kr
Bearnaise

Bearnaise

Delikatessfabriken · 500 ml

Coop Lövånger

jämförpris 121 kr/l pris 61 kr
Bearnaise

Bearnaise

Delikatessfabriken · 240 ml

Coop Lövånger

jämförpris 144 kr/l pris 35 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 230 ml

Coop Lövånger

jämförpris 119 kr/l pris 27 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Rydbergs · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 129 kr/l pris 32 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Felix · 335 ml

Coop Lövånger

jämförpris 107 kr/l pris 36 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Coop · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

Zeta · 500 ml

Coop Lövånger

jämförpris 73 kr/l pris 37 kr
Brunsås 3-pack

Brunsås 3-pack

Blå Band · 66 g

Coop Lövånger

jämförpris 257 kr/kg pris 17 kr
Burger Cheese Cheddar

Burger Cheese Cheddar

Kavli · 230 g

Coop Lövånger

jämförpris 195 kr/kg pris 45 kr
Burger Cheese Cheddar chili

Burger Cheese Cheddar chili

Kavli · 230 g

Coop Lövånger

jämförpris 191 kr/kg pris 44 kr
Béarnaisesås 3-pack

Béarnaisesås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Lövånger

jämförpris 246 kr/kg pris 17 kr
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

Coop Lövånger

jämförpris 110 kr/l pris 37 kr
Cheddar Dip Hot Chili

Cheddar Dip Hot Chili

Kavli · 185 g

Coop Lövånger

jämförpris 181 kr/kg pris 33 kr
Cheddar Dip Original

Cheddar Dip Original

Kavli · 185 g

Coop Lövånger

jämförpris 181 kr/kg pris 33 kr
Chilisås Classic

Chilisås Classic

Heinz · 330 g

Coop Lövånger

jämförpris 72 kr/kg pris 24 kr
Chokladmousse med crisp

Chokladmousse med crisp

Ekströms · 106 g

Coop Lövånger

jämförpris 285 kr/kg pris 30 kr
Citron- & Dillsås För Lax

Citron- & Dillsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Citronjuice

Citronjuice

Coop · 200 ml

Coop Lövånger

jämförpris 58 kr/l pris 12 kr
Citronsås För Lax

Citronsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Crispy Chilli In Oil

Crispy Chilli In Oil

Laoganma · 210 g

Coop Lövånger

jämförpris 265 kr/kg pris 56 kr
Currypasta röd medium

Currypasta röd medium

Coop · 100 g

Coop Lövånger

jämförpris 205 kr/kg pris 21 kr
Currysås 3-pack

Currysås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Lövånger

jämförpris 189 kr/kg pris 17 kr
Dessertsås Choklad

Dessertsås Choklad

O'hoj · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Dessertsås Karamel

Dessertsås Karamel

O'hoj · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Grey Poupon · 215 g

Coop Lövånger

jämförpris 136 kr/kg pris 29 kr
Dip Nacho Cheese

Dip Nacho Cheese

Santa Maria · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 146 kr/kg pris 36 kr
Dip Tex Mex Style

Dip Tex Mex Style

Santa Maria · 250 g

Coop Lövånger

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Dressing Amerikansk

Dressing Amerikansk

Kavli · 230 g

Coop Lövånger

jämförpris 103 kr/kg pris 24 kr
Dressing Bacon

Dressing Bacon

Kavli · 230 g

Coop Lövånger

jämförpris 115 kr/kg pris 26 kr
Dressing Burger

Dressing Burger

Johnny's · 265 ml

Coop Lövånger

jämförpris 121 kr/l pris 32 kr
Dressing Caesar

Dressing Caesar

Eriks Såser · 255 ml

Coop Lövånger

jämförpris 76 kr/l pris 20 kr Extrapris
Dressing Dill & citron

Dressing Dill & citron

Felix · 335 ml

Coop Lövånger

jämförpris 102 kr/l pris 34 kr
Dressing Gurk majonnäs

Dressing Gurk majonnäs

Kavli · 240 g

Coop Lövånger

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Dressing Orient

Dressing Orient

Rydbergs · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 129 kr/l pris 32 kr
Dressing Original

Dressing Original

Max · 220 ml

Coop Lövånger

jämförpris 82 kr/l pris 18 kr Extrapris
Dressing Rhode Island

Dressing Rhode Island

Felix · 335 ml

Coop Lövånger

jämförpris 110 kr/l pris 37 kr
Dressing Thousand Island

Dressing Thousand Island

Felix · 335 ml

Coop Lövånger

jämförpris 113 kr/l pris 38 kr
Dressingmix Grekisk

Dressingmix Grekisk

Knorr · 27 g

Coop Lövånger

jämförpris 524 kr/kg pris 14 kr
Dressingmix Italiensk

Dressingmix Italiensk

Knorr · 9 g

Coop Lövånger

jämförpris 1572 kr/kg pris 14 kr
Duo Kakao & Mjölkkräm

Duo Kakao & Mjölkkräm

Coop · 750 g

Coop Lövånger

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Feferoni Kebab

Feferoni Kebab

Druvan · 670 g

Coop Lövånger

jämförpris 49 kr/kg pris 33 kr
Fem Pepparsås 3-pack

Fem Pepparsås 3-pack

Blå Band · 48 g

Coop Lövånger

jämförpris 621 kr/kg pris 30 kr
Fisksås

Fisksås

Santa Maria · 200 ml

Coop Lövånger

jämförpris 145 kr/l pris 29 kr
Gravlaxsås

Gravlaxsås

Druvan · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Gravlaxsås

Gravlaxsås

Eriks Såser · 200 ml

Coop Lövånger

jämförpris 98 kr/l pris 20 kr Extrapris
Gräddsås 3-pack

Gräddsås 3-pack

Blå Band · 66 g

Coop Lövånger

jämförpris 257 kr/kg pris 17 kr
Hamburgerdressing

Hamburgerdressing

Rydbergs · 900 g

Coop Lövånger

jämförpris 92 kr/kg pris 83 kr
Hoisinsås

Hoisinsås

Coop · 200 ml

Coop Lövånger

jämförpris 144 kr/l pris 29 kr
Hollandaisesås

Hollandaisesås

Coop · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Hollandaisesås 3-pack

Hollandaisesås 3-pack

Blå Band · 75 g

Coop Lövånger

jämförpris 227 kr/kg pris 17 kr
Jordnötssmör Crunchy Eko

Jordnötssmör Crunchy Eko

Änglamark · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Jordnötssmör Smooth

Jordnötssmör Smooth

Coop · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 87 kr/kg pris 31 kr
Jordnötssmör Smooth Eko

Jordnötssmör Smooth Eko

Änglamark · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Kantarellsås 3-pack

Kantarellsås 3-pack

Blå Band · 54 g

Coop Lövånger

jämförpris 552 kr/kg pris 30 kr
Kebabsås Het

Kebabsås Het

Coop · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 78 kr/l pris 20 kr Extrapris
Kebabsås Mild

Kebabsås Mild

Coop · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 78 kr/l pris 20 kr Extrapris
Kebabsås Vitlök

Kebabsås Vitlök

Coop · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 78 kr/l pris 20 kr Extrapris
Ketchup Eko

Ketchup Eko

Änglamark · 500 g

Coop Lövånger

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Ketchup Jalapeño

Ketchup Jalapeño

Johnny's · 295 g

Coop Lövånger

jämförpris 103 kr/kg pris 30 kr
Ketchup Mindre socker

Ketchup Mindre socker

Felix · 980 g

Coop Lövånger

jämförpris 40 kr/kg pris 39 kr
Köttfärsås Original

Köttfärsås Original

Findus · 500 g

Coop Lövånger

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Limejuice

Limejuice

Coop · 200 ml

Coop Lövånger

jämförpris 58 kr/l pris 12 kr
Lättmajo

Lättmajo

Xtra · 280 g

Coop Lövånger

jämförpris 66 kr/kg pris 18 kr
Majonnäs

Majonnäs

Coop · 380 g

Coop Lövånger

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr
Majonnäs

Majonnäs

Hellmann's · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 140 kr/l pris 35 kr
Majonnäs

Majonnäs

Hellmann's · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 92 kr/kg pris 37 kr
Majonnäs

Majonnäs

Heinz · 480 ml

Coop Lövånger

jämförpris 79 kr/l pris 38 kr
Majonnäs Citron

Majonnäs Citron

Kavli · 275 g

Coop Lövånger

jämförpris 77 kr/kg pris 21 kr
Majonnäs Original

Majonnäs Original

Hellmann's · 125 ml

Coop Lövånger

jämförpris 168 kr/l pris 21 kr
Majonnäs Smörgåspickles

Majonnäs Smörgåspickles

Kavli · 275 g

Coop Lövånger

jämförpris 131 kr/kg pris 36 kr
Majonnäs Äkta

Majonnäs Äkta

Findus · 450 g

Coop Lövånger

jämförpris 69 kr/kg pris 31 kr
Majonnäs Äkta

Majonnäs Äkta

Kavli · 275 g

Coop Lövånger

jämförpris 76 kr/kg pris 21 kr
Mango Chutney

Mango Chutney

Santa Maria · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 107 kr/kg pris 38 kr
Mangoraja

Mangoraja

Rydbergs · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 129 kr/l pris 32 kr
Marinad Allround

Marinad Allround

Santa Maria · 75 g

Coop Lövånger

jämförpris 153 kr/kg pris 12 kr
Marinad Chicken

Marinad Chicken

Santa Maria · 75 g

Coop Lövånger

jämförpris 153 kr/kg pris 12 kr
Marinad Vitlök

Marinad Vitlök

Santa Maria · 75 g

Coop Lövånger

jämförpris 153 kr/kg pris 12 kr
Mayo Chipotle chili

Mayo Chipotle chili

Santa Maria · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 144 kr/l pris 36 kr
Mayo Lime & jalapeño

Mayo Lime & jalapeño

Santa Maria · 250 ml

Coop Lövånger

jämförpris 144 kr/l pris 36 kr
Mild Kebabsås

Mild Kebabsås

Felix · 335 ml

Coop Lövånger

jämförpris 107 kr/l pris 36 kr
Mjölk Karamelliserad

Mjölk Karamelliserad

Tørsleff's · 397 g

Coop Lövånger

jämförpris 102 kr/kg pris 41 kr
NUTELLA

NUTELLA

Ferrero · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 124 kr/kg pris 44 kr
Nötkräm

Nötkräm

Coop · 350 g

Coop Lövånger

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Nötkräm

Nötkräm

Coop · 750 g

Coop Lövånger

jämförpris 67 kr/kg pris 50 kr
Ostronsås

Ostronsås

Coop · 200 ml

Coop Lövånger

jämförpris 99 kr/l pris 20 kr
Ostsås

Ostsås

Coop · 300 g

Coop Lövånger

jämförpris 115 kr/kg pris 35 kr
Pastasås Arrabiata vitlök & chili

Pastasås Arrabiata vitlök & chili

Coop · 390 g

Coop Lövånger

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Pastasås Basilicata

Pastasås Basilicata

Coop · 390 g

Coop Lövånger

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Pastasås Classico

Pastasås Classico

Barilla · 400 g

Coop Lövånger

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Pastasås Mild ost

Pastasås Mild ost

Kelda® · 500 ml

Coop Lövånger

jämförpris 85 kr/l pris 43 kr
Pastasås Original

Pastasås Original

DOLMIO · 450 g

Coop Lövånger

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Pepparrot Riven

Pepparrot Riven

Örneborgs Delikatesser · 90 g

Coop Lövånger

jämförpris 217 kr/kg pris 20 kr
Pepparrotsvisp

Pepparrotsvisp

Örneborgs Delikatesser · 70 g

Coop Lövånger

jämförpris 199 kr/kg pris 14 kr
Pepparsås

Pepparsås

Coop · 200 g

Coop Lövånger

jämförpris 117 kr/kg pris 23 kr
Tyck till