Primat

Kryddor på Coop Ånäset

127 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allround spice

Allround spice

Santa Maria · 78 g

Coop Ånäset

jämförpris 756 kr/kg pris 59 kr
Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 120 g

Coop Ånäset

jämförpris 275 kr/kg pris 33 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

Coop Ånäset

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr
Aromat Refill

Aromat Refill

Knorr · 90 g

Coop Ånäset

jämförpris 183 kr/kg pris 17 kr
Basilika

Basilika

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Basilika

Basilika

Santa Maria · 10 g

Coop Ånäset

jämförpris 2995 kr/kg pris 30 kr
Brödkryddor Malda

Brödkryddor Malda

Santa Maria · 16 g

Coop Ånäset

jämförpris 872 kr/kg pris 14 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

KOCKENS · 35 g

Coop Ånäset

jämförpris 421 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Cayennepeppar

Cayennepeppar

Santa Maria · 30 g

Coop Ånäset

jämförpris 898 kr/kg pris 27 kr
Chili Flakes

Chili Flakes

KOCKENS · 28 g

Coop Ånäset

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Chilipulver

Chilipulver

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 70 g

Coop Ånäset

jämförpris 385 kr/kg pris 27 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

Coop Ånäset

jämförpris 490 kr/kg pris 27 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Xtra · 90 g

Coop Ånäset

jämförpris 199 kr/kg pris 18 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

KOCKENS · 53 g

Coop Ånäset

jämförpris 278 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Citronsyra

Citronsyra

Coop · 30 g

Coop Ånäset

jämförpris 398 kr/kg pris 12 kr
Curry

Curry

KOCKENS · 43 g

Coop Ånäset

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

Coop Ånäset

jämförpris 881 kr/kg pris 30 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

Coop Ånäset

jämförpris 2073 kr/kg pris 27 kr
Dragon

Dragon

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Enbär

Enbär

Santa Maria · 22 g

Coop Ånäset

jämförpris 1225 kr/kg pris 27 kr
Fint Salt Med Jod

Fint Salt Med Jod

Falksalt · 600 g

Coop Ånäset

jämförpris 27 kr/kg pris 16 kr
Garam Masala

Garam Masala

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

Coop Ånäset

jämförpris 393 kr/kg pris 35 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 50 g

Coop Ånäset

jämförpris 539 kr/kg pris 27 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Xtra · 110 g

Coop Ånäset

jämförpris 163 kr/kg pris 18 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

Coop Ånäset

jämförpris 2304 kr/kg pris 30 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Havssalt Grovt

Havssalt Grovt

JOZO · 2000 g

Coop Ånäset

jämförpris 22 kr/kg pris 43 kr
Hjorthornssalt

Hjorthornssalt

Dr.Oetker · 25 g

Coop Ånäset

jämförpris 257 kr/kg pris 6 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 18 g

Coop Ånäset

jämförpris 583 kr/kg pris 11 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 31 g

Coop Ånäset

jämförpris 869 kr/kg pris 27 kr
Kanel Cassia Malen

Kanel Cassia Malen

KOCKENS · 42 g

Coop Ånäset

jämförpris 351 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kanel Hel

Kanel Hel

Santa Maria · 22 g

Coop Ånäset

jämförpris 750 kr/kg pris 17 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

KOCKENS · 85 g

Coop Ånäset

jämförpris 294 kr/kg pris 25 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 22 g

Coop Ånäset

jämförpris 634 kr/kg pris 14 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 55 g

Coop Ånäset

jämförpris 399 kr/kg pris 22 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

Coop Ånäset

jämförpris 614 kr/kg pris 25 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Xtra · 70 g

Coop Ånäset

jämförpris 256 kr/kg pris 18 kr
Kardemumma Kärnor

Kardemumma Kärnor

Santa Maria · 21 g

Coop Ånäset

jämförpris 1262 kr/kg pris 27 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 18 g

Coop Ånäset

jämförpris 1219 kr/kg pris 22 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 28 g

Coop Ånäset

jämförpris 1498 kr/kg pris 42 kr
Koriander

Koriander

Santa Maria · 10 g

Coop Ånäset

jämförpris 2995 kr/kg pris 30 kr
Koriander Malen

Koriander Malen

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Kryddkvarn Chili Explosion

Kryddkvarn Chili Explosion

Santa Maria · 70 g

Coop Ånäset

jämförpris 856 kr/kg pris 60 kr
Kryddmix Chicken Taco Mild

Kryddmix Chicken Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Ånäset

jämförpris 505 kr/kg pris 14 kr
Kryddmix Fajita Medium

Kryddmix Fajita Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Ånäset

jämförpris 505 kr/kg pris 14 kr
Kryddmix Korv Stroganoff

Kryddmix Korv Stroganoff

Knorr · 50 g

Coop Ånäset

jämförpris 399 kr/kg pris 20 kr
Kryddmix Taco Hot Cayenne

Kryddmix Taco Hot Cayenne

Santa Maria · 28 g

Coop Ånäset

jämförpris 505 kr/kg pris 14 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Ånäset

jämförpris 391 kr/kg pris 11 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Coop · 36 g

Coop Ånäset

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Santa Maria · 84 g

Coop Ånäset

jämförpris 232 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

Santa Maria · 26 g

Coop Ånäset

jämförpris 1037 kr/kg pris 27 kr
Kött & Grillkrydda

Kött & Grillkrydda

Knorr · 88 g

Coop Ånäset

jämförpris 188 kr/kg pris 17 kr
Lagerblad Hela

Lagerblad Hela

Santa Maria · 4 g

Coop Ånäset

jämförpris 3487 kr/kg pris 14 kr
Lökpulver

Lökpulver

KOCKENS · 43 g

Coop Ånäset

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Lökpulver

Lökpulver

Santa Maria · 41 g

Coop Ånäset

jämförpris 657 kr/kg pris 27 kr
Mejram

Mejram

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Mejram

Mejram

Santa Maria · 8 g

Coop Ånäset

jämförpris 3369 kr/kg pris 27 kr
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

Santa Maria · 35 g

Coop Ånäset

jämförpris 1100 kr/kg pris 39 kr
Oregano

Oregano

Santa Maria · 9 g

Coop Ånäset

jämförpris 5389 kr/kg pris 49 kr
Oregano

Oregano

Santa Maria · 5 g

Coop Ånäset

jämförpris 5990 kr/kg pris 30 kr
Oregano

Oregano

KOCKENS · 10 g

Coop Ånäset

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

Xtra · 100 g

Coop Ånäset

jämförpris 179 kr/kg pris 18 kr
Paprika Rökt

Paprika Rökt

KOCKENS · 36 g

Coop Ånäset

jämförpris 410 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Paprika Smoked

Paprika Smoked

Santa Maria · 37 g

Coop Ånäset

jämförpris 728 kr/kg pris 27 kr
Paprika Stark

Paprika Stark

Santa Maria · 37 g

Coop Ånäset

jämförpris 728 kr/kg pris 27 kr
Paprikapulver

Paprikapulver

Santa Maria · 37 g

Coop Ånäset

jämförpris 728 kr/kg pris 27 kr
Pepparmix

Pepparmix

Santa Maria · 74 g

Coop Ånäset

jämförpris 486 kr/kg pris 36 kr
Persilja

Persilja

Santa Maria · 8 g

Coop Ånäset

jämförpris 3369 kr/kg pris 27 kr
Persilja

Persilja

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Persillade

Persillade

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Pizzakrydda

Pizzakrydda

KOCKENS · 12 g

Coop Ånäset

jämförpris 1229 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Pizzakrydda

Pizzakrydda

Santa Maria · 10 g

Coop Ånäset

jämförpris 2995 kr/kg pris 30 kr
Pizzaktydda

Pizzaktydda

Xtra · 30 g

Coop Ånäset

jämförpris 583 kr/kg pris 18 kr
Rosmarin

Rosmarin

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Rosmarin

Rosmarin

Santa Maria · 21 g

Coop Ånäset

jämförpris 1283 kr/kg pris 27 kr
Rostad lök

Rostad lök

Coop · 100 g

Coop Ånäset

jämförpris 118 kr/kg pris 12 kr
Rosépeppar

Rosépeppar

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Rub Allround

Rub Allround

Santa Maria · 22 g

Coop Ånäset

jämförpris 543 kr/kg pris 12 kr
Saffran

Saffran

Santa Maria · 0,5 g

Coop Ånäset

jämförpris 43440 kr/kg pris 22 kr
Salladskrydda Grekisk

Salladskrydda Grekisk

Santa Maria · 42 g

Coop Ånäset

jämförpris 642 kr/kg pris 27 kr
Salladskrydda Italiensk

Salladskrydda Italiensk

Santa Maria · 52 g

Coop Ånäset

jämförpris 518 kr/kg pris 27 kr
Salt

Salt

Coop · 600 g

Coop Ånäset

jämförpris 24 kr/kg pris 15 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 1000 g

Coop Ånäset

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 150 g

Coop Ånäset

jämförpris 66 kr/kg pris 10 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 600 g

Coop Ånäset

jämförpris 27 kr/kg pris 16 kr
Salt Finkornigt Himalaya

Salt Finkornigt Himalaya

Falksalt · 500 g

Coop Ånäset

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Sesamfrö

Sesamfrö

Santa Maria · 38 g

Coop Ånäset

jämförpris 788 kr/kg pris 30 kr
Spiskummin

Spiskummin

Santa Maria · 33 g

Coop Ånäset

jämförpris 817 kr/kg pris 27 kr
Spiskummin Malen

Spiskummin Malen

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

KOCKENS

Coop Ånäset

pris 15 kr Extrapris
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Santa Maria · 65 g

Coop Ånäset

jämförpris 562 kr/kg pris 37 kr
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Santa Maria · 34 g

Coop Ånäset

jämförpris 881 kr/kg pris 30 kr
Tyck till