Primat

Kex & kakor på Coop Kittelfjäll

76 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Kladdkaka

Kladdkaka

Ballerina · 210 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 64 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Original

Original

Ballerina · 205 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Biskvi Choklad 6-pack

Biskvi Choklad 6-pack

DELICATO · 150 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Brago

Brago

Brago · 225 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 103 kr/kg pris 23 kr
Briochekaka med krämfyllning

Briochekaka med krämfyllning

Coop · 500 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Brownies Choklad

Brownies Choklad

Mr Brownie · 200 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Choco Moment Mjölkchoklad

Choco Moment Mjölkchoklad

Marabou · 180 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Chokladbollar 6-pack

Chokladbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 95 kr/kg pris 20 kr
Chokladbollar Glutenfria

Chokladbollar Glutenfria

GOTTSKÄR FOOD · 200 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 236 kr/kg pris 47 kr
Chokladflarn

Chokladflarn

Coop · 530 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 77 kr/kg pris 41 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Hägges · 350 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Coop · 280 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 118 kr/kg pris 33 kr
Citronmums

Citronmums

Hägges · 400 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Crostini Naturella

Crostini Naturella

Zeta · 120 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 246 kr/kg pris 30 kr
Crostini Vitlök & Persilja

Crostini Vitlök & Persilja

Zeta · 120 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 246 kr/kg pris 30 kr
Digestive

Digestive

Coop · 400 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 21 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Drömmar

Drömmar

Coop · 300 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Gifflar Kanel

Gifflar Kanel

Pågen · 300 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 105 kr/kg pris 32 kr
Glutenfria Cookies Choco Chip

Glutenfria Cookies Choco Chip

Schär · 200 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 196 kr/kg pris 39 kr
Glutenfria Crackers Salt & peppar

Glutenfria Crackers Salt & peppar

Finax · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Glutenfria Kanelbullar 4-pack

Glutenfria Kanelbullar 4-pack

Fria · 4 st

Coop Kittelfjäll

jämförpris 9 kr/st pris 36 kr
Gourmet Tranbär

Gourmet Tranbär

Bonjour · 350 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 81 kr/kg pris 28 kr
Havrekex Choklad

Havrekex Choklad

McVities · 300 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Havrelinskex Gräddfil & lök

Havrelinskex Gräddfil & lök

Göteborgs Kex · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbsrulltårta

Jordgubbsrulltårta

Coop · 360 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 85 kr/kg pris 31 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Jubileumskakor

Jubileumskakor

Polarbröd · 450 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Kakor Caramel Love

Kakor Caramel Love

Coop · 175 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Kakor Chocolate Cream

Kakor Chocolate Cream

Coop · 175 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Kakor Chocolate Peanuts

Kakor Chocolate Peanuts

Coop · 150 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Kakor

Kakor

OREO · 154 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 144 kr/kg pris 22 kr
Kanelbullar 10-pack

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 75 kr/kg pris 34 kr
Kanelbullar 20-pack

Kanelbullar 20-pack

Findus · 700 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 78 kr/kg pris 55 kr
Kanelbulle

Kanelbulle

Bonjour · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 83 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Kanelgömma

Kanelgömma

Hägges · 400 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Kardemummabulle

Kardemummabulle

Bonjour · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 77 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Kardemummaskorpor

Kardemummaskorpor

Coop · 400 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Kex Havssalt

Kex Havssalt

Göteborgs Utvalda · 150 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 249 kr/kg pris 37 kr
Kex

Kex

Tom & Jerry · 175 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 178 kr/kg pris 31 kr
Kolasnittar

Kolasnittar

Coop · 300 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Krutonger Naturell

Krutonger Naturell

Zeta · 120 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 246 kr/kg pris 30 kr
Majskakor Pizza

Majskakor Pizza

Coop · 125 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Coop · 125 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

Coop · 125 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Mandelbiskvier

Mandelbiskvier

Cloetta · 150 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 157 kr/kg pris 24 kr
Mandelkubb

Mandelkubb

Nyåkers · 400 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Mariekex

Mariekex

Xtra · 200 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Mazariner 4-pack

Mazariner 4-pack

Coop · 220 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 111 kr/kg pris 25 kr
Mazariner Hallon 4-pack

Mazariner Hallon 4-pack

Coop · 220 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 111 kr/kg pris 25 kr
Mini Wafers Vanilj

Mini Wafers Vanilj

Coop · 180 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 89 kr/kg pris 16 kr
Mjuk pepparkaka

Mjuk pepparkaka

Coop · 350 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 49 kr/kg pris 17 kr
Morotskaka

Morotskaka

Hägges · 350 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Ostkex

Ostkex

Variant · 215 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 211 kr/kg pris 45 kr
Pepparkakor

Pepparkakor

Nyåkers · 300 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Pepparkakor Välkryddade

Pepparkakor Välkryddade

Kung Oscar · 300 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Punschrullar Glutenfria

Punschrullar Glutenfria

GOTTSKÄR FOOD · 160 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 295 kr/kg pris 47 kr
Punschrulle 6-pack

Punschrulle 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 126 kr/kg pris 30 kr
Remi Mint

Remi Mint

Göteborgs Kex · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 378 kr/kg pris 38 kr
Risbräck

Risbräck

Hoffmanns Risbräck · 130 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 160 kr/kg pris 21 kr
Saltiner

Saltiner

Saltiner · 150 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 180 kr/kg pris 27 kr
Blåbär

Blåbär

Singoalla · 190 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Hallon

Hallon

Singoalla · 190 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Skorpor Katarinas

Skorpor Katarinas

Kvarnåsens Bröd AB · 350 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Smördegsstänger Ost

Smördegsstänger Ost

Coop · 125 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 249 kr/kg pris 31 kr
Smördegsstänger Salt

Smördegsstänger Salt

Coop · 125 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 249 kr/kg pris 31 kr
Smörgåskex Original

Smörgåskex Original

Dare · 112 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Sockerkaka

Sockerkaka

Coop · 350 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 49 kr/kg pris 17 kr
Syltkakor

Syltkakor

Coop · 300 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Tigerkaka

Tigerkaka

Coop · 350 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 49 kr/kg pris 17 kr
Toscasnäcka

Toscasnäcka

Bonjour · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 100 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Tuc Original

Tuc Original

LU · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 80 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Tuc Paprika

Tuc Paprika

LU · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 80 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Tuc Sourcream & onion

Tuc Sourcream & onion

LU · 100 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 80 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Tårtbotten

Tårtbotten

Coop · 320 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 81 kr/kg pris 26 kr
Wienerbröd Maple Pecan

Wienerbröd Maple Pecan

Bonjour · 85 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 118 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Wienerbröd med vaniljkräm

Wienerbröd med vaniljkräm

Bonjour · 80 g

Coop Kittelfjäll

jämförpris 96 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Tyck till