Primat

Alkoholhaltig dryck på Coop Köpmanholmen

29 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bayerskt bärnstenslager 3,5%

Bayerskt bärnstenslager 3,5%

Falcon · 500 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Cider Päron 0.5%

Cider Päron 0.5%

Herrljunga Cider · 1000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Cider Smultron

Cider Smultron

Herrljunga Cider · 1000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Cider Äppel 0.5%

Cider Äppel 0.5%

Herrljunga Cider · 1000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Folköl 2.8% 6-pack

Folköl 2.8% 6-pack

Pripps Blå · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 13 kr/l pris 39 kr
Hoppy Alkoholfri Pale Ale 0,3% Glutenfri

Hoppy Alkoholfri Pale Ale 0,3% Glutenfri

Poppels Bryggeri · 330 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 66 kr/l pris 22 kr
Lättöl 2.2%

Lättöl 2.2%

Pripps Blå · 330 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 24 kr/l pris 8 kr
Pärondryck Ciderkaraktär

Pärondryck Ciderkaraktär

Coop · 1500 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr
Äppledryck Ciderkaraktär Light

Äppledryck Ciderkaraktär Light

Coop · 1500 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 9 kr/l pris 14 kr
Öl 3.5%

Öl 3.5%

Norrlands Guld · 500 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 33 kr/l pris 17 kr
Öl 3.5% 6-pack

Öl 3.5% 6-pack

Falcon · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 25 kr/l pris 74 kr
Öl 3.5% 6-pack

Öl 3.5% 6-pack

Pripps Blå · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 26 kr/l pris 78 kr
Öl 3.5% 6-pack

Öl 3.5% 6-pack

Norrlands Guld · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 25 kr/l pris 75 kr
Öl Amber Lager 3.5%

Öl Amber Lager 3.5%

Brooklyn · 330 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 51 kr/l pris 17 kr
Öl Bayerskt 3.5% 6-pack

Öl Bayerskt 3.5% 6-pack

Falcon · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 25 kr/l pris 74 kr
Öl Porter 3,5%

Öl Porter 3,5%

Carnegie · 500 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 38 kr/l pris 19 kr
Öl lager & ale 3,5% 4-pack

Öl lager & ale 3,5% 4-pack

Höga Kusten · 1320 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 37 kr/l pris 49 kr
Öl Lager 2,8% 6-pack

Öl Lager 2,8% 6-pack

Mariestads · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 17 kr/l pris 51 kr
Öl Lager 2.8%

Öl Lager 2.8%

Mariestad · 500 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 22 kr/l pris 11 kr
Öl Lager 3,2%

Öl Lager 3,2%

Corona Extra · 355 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Öl Lager 3,5%

Öl Lager 3,5%

Mariestads · 500 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Öl Lager 3,5% 6-pack

Öl Lager 3,5% 6-pack

Heineken · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 28 kr/l pris 85 kr
Öl Lager 3.2% 6-pack

Öl Lager 3.2% 6-pack

Corona Extra · 2130 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 47 kr/l pris 100 kr
Öl Lager 3.5% 6-pack

Öl Lager 3.5% 6-pack

Mariestads · 1980 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 34 kr/l pris 68 kr
Öl Pilsner 3,5%

Öl Pilsner 3,5%

Signum · 500 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Öl Pilsner 3,5%

Öl Pilsner 3,5%

Carlsberg · 330 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 56 kr/l pris 18 kr
Öl Pilsner 3,5%

Öl Pilsner 3,5%

Staropramen · 330 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 57 kr/l pris 19 kr
Öl Pilsner 3,5% 6-pack

Öl Pilsner 3,5% 6-pack

Signum · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 21 kr/l pris 64 kr
Öl Pilsner 3,5% 6-pack

Öl Pilsner 3,5% 6-pack

Carlsberg · 3000 ml

Coop Köpmanholmen

jämförpris 27 kr/l pris 81 kr
Tyck till