Primat

Pålägg på Coop Köpmanholmen

18 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Antipastitallrik

Antipastitallrik

Zeta · 120 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 550 kr/kg pris 66 kr
Antipasto Misto

Antipasto Misto

Coop · 120 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 465 kr/kg pris 56 kr
Blod Bägare - Sverige

Blod Bägare - Sverige

Nyhléns Hugosons · 500 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 59 kr/kg pris 29 kr
Blodpudding

Blodpudding

Nyhléns Hugosons · 430 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 45 kr/kg pris 19 kr
Grillad Kyckling

Grillad Kyckling

Lönneberga · 90 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 355 kr/kg pris 32 kr
Hamburgerkött

Hamburgerkött

Nyhléns Hugosons · 90 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 340 kr/kg pris 31 kr
Kassler I Bit

Kassler I Bit

Coop · 600 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 98 kr/kg pris 59 kr
Kokt medvurst

Kokt medvurst

Nyhléns Hugosons · 130 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 211 kr/kg pris 27 kr
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

Coop · 100 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 160 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Norrlandssylta

Norrlandssylta

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 112 kr/kg pris 39 kr
Pastrami

Pastrami

Coop · 110 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Pölsa

Pölsa

Nyhléns Hugosons · 500 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 63 kr/kg pris 32 kr
Rostbiff Skivad

Rostbiff Skivad

Coop · 90 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 398 kr/kg pris 36 kr
Räkmacka

Räkmacka

Edmarks · 250 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 291 kr/kg pris 73 kr
Räkröra gräslök & dill

Räkröra gräslök & dill

Coop · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Ätklar Kyckling Bitar BBQ

Ätklar Kyckling Bitar BBQ

Sverige/Kronfågel · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 238 kr/kg pris 48 kr
Ätklar Kyckling Skivad Caesar

Ätklar Kyckling Skivad Caesar

Sverige/Kronfågel · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 238 kr/kg pris 48 kr
Ätklar Kyckling Skivad Soltorkad tomat

Ätklar Kyckling Skivad Soltorkad tomat

Kronfågel · 350 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 188 kr/kg pris 66 kr
Tyck till