Primat

Kryddor på Coop Köpmanholmen

112 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 394 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 167 kr/kg pris 66 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr
Aromat Refill

Aromat Refill

Knorr · 90 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 183 kr/kg pris 17 kr
Basilika

Basilika

Kockens · 10 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Brödkryddor Malda

Brödkryddor Malda

Santa Maria · 16 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 872 kr/kg pris 14 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes

Chili Flakes

Kockens · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes Red Hot

Chili Flakes Red Hot

Santa Maria · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1375 kr/kg pris 39 kr
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 793 kr/kg pris 27 kr
Chilipulver

Chilipulver

Santa Maria · 41 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 657 kr/kg pris 27 kr
Chilipulver

Chilipulver

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 70 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 385 kr/kg pris 27 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 490 kr/kg pris 27 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Citronsyra

Citronsyra

Coop · 30 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 398 kr/kg pris 12 kr
Curry

Curry

Kockens · 43 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 881 kr/kg pris 30 kr
Curry Extra stark

Curry Extra stark

Santa Maria · 34 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 793 kr/kg pris 27 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 2073 kr/kg pris 27 kr
Dragon

Dragon

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Fint Salt Med Jod

Fint Salt Med Jod

Falksalt · 600 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 27 kr/kg pris 16 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Garam Masala

Garam Masala

Kockens · 43 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 393 kr/kg pris 35 kr
Grillkrydda Chili

Grillkrydda Chili

Santa Maria · 84 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 440 kr/kg pris 37 kr
Grillkrydda Vitlök & Örter

Grillkrydda Vitlök & Örter

Santa Maria · 87 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 436 kr/kg pris 38 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Havssalt Grovt

Havssalt Grovt

JOZO · 2000 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 22 kr/kg pris 43 kr
Hjorthornssalt

Hjorthornssalt

Dr.Oetker · 25 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 257 kr/kg pris 6 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 31 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 869 kr/kg pris 27 kr
Kanel Cassia Malen

Kanel Cassia Malen

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Kanel Hel

Kanel Hel

KOCKENS · 20 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1248 kr/kg pris 25 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

KOCKENS · 85 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 294 kr/kg pris 25 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 55 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 399 kr/kg pris 22 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 674 kr/kg pris 27 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1498 kr/kg pris 42 kr
Kardemummakärnor

Kardemummakärnor

KOCKENS · 10 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1050 kr/kg pris 11 kr
Kebabkrydda

Kebabkrydda

Santa Maria · 29 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1033 kr/kg pris 30 kr
Koriander

Koriander

Santa Maria · 10 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 2995 kr/kg pris 30 kr
Koriander Malen

Koriander Malen

Kockens · 31 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Kryddkvarn Black Pepper Tellicherry

Santa Maria · 70 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 856 kr/kg pris 60 kr
Kryddmix Cheesy Taco

Kryddmix Cheesy Taco

Santa Maria · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 505 kr/kg pris 14 kr
Kryddmix Chicken Taco Mild

Kryddmix Chicken Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 534 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Chili Con Carne

Kryddmix Chili Con Carne

Knorr · 47 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 361 kr/kg pris 17 kr
Kryddmix Guacamole Mild

Kryddmix Guacamole Mild

Santa Maria · 15 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 833 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Guacamole Mild Spice Mix Tex Mex

Kryddmix Guacamole Mild Spice Mix Tex Mex

Coop · 20 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 613 kr/kg pris 12 kr
Kryddmix Korv Stroganoff

Kryddmix Korv Stroganoff

Knorr · 50 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 399 kr/kg pris 20 kr
Kryddmix Taco Eko

Kryddmix Taco Eko

Änglamark · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 505 kr/kg pris 14 kr
Kryddmix Taco Hot Cayenne

Kryddmix Taco Hot Cayenne

Santa Maria · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 534 kr/kg pris 15 kr
Kryddmix Taco Hot Spice Mix Tex Mex

Kryddmix Taco Hot Spice Mix Tex Mex

Coop · 36 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 446 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Coop · 36 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 139 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Old El Paso · 25 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 528 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Santa Maria · 84 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 232 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kryddmix Tikka Masala

Kryddmix Tikka Masala

Santa Maria · 35 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 627 kr/kg pris 22 kr
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Kockens · 28 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Santa Maria · 23 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1172 kr/kg pris 27 kr
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Kummin Hel

Kummin Hel

KOCKENS · 25 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 638 kr/kg pris 16 kr
Kött & Grillkrydda

Kött & Grillkrydda

Knorr · 88 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 199 kr/kg pris 18 kr
Lagerblad

Lagerblad

KOCKENS · 4 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 3875 kr/kg pris 16 kr
Lökpulver

Lökpulver

Kockens · 43 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Lökpulver

Lökpulver

Santa Maria · 41 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 657 kr/kg pris 27 kr
Mejram

Mejram

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

Santa Maria · 35 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1100 kr/kg pris 39 kr
Oregano

Oregano

Santa Maria · 5 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 5990 kr/kg pris 30 kr
Oregano

Oregano

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Paprika Rökt

Paprika Rökt

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Paprika Stark

Paprika Stark

Santa Maria · 37 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 728 kr/kg pris 27 kr
Paprikapulver

Paprikapulver

Santa Maria · 37 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 728 kr/kg pris 27 kr
Persilja

Persilja

Santa Maria · 8 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 3369 kr/kg pris 27 kr
Persilja

Persilja

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Persillade

Persillade

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Pizzakrydda

Pizzakrydda

Kockens · 12 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1229 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Pizzakrydda

Pizzakrydda

Santa Maria · 10 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 2995 kr/kg pris 30 kr
Rosmarin

Rosmarin

Kockens · 20 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 738 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Rosmarin

Rosmarin

Santa Maria · 21 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 1283 kr/kg pris 27 kr
Rostad lök

Rostad lök

Coop · 100 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 118 kr/kg pris 12 kr
Rosépeppar

Rosépeppar

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Salladskrydda Italiensk

Salladskrydda Italiensk

Santa Maria · 52 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 518 kr/kg pris 27 kr
Salt Extra Fint

Salt Extra Fint

JOZO · 125 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 90 kr/kg pris 11 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 66 kr/kg pris 10 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 600 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 27 kr/kg pris 16 kr
Salt Finkornigt Mindre natrium

Salt Finkornigt Mindre natrium

Falksalt · 500 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 45 kr/kg pris 23 kr
Salt Fint

Salt Fint

JOZO · 1000 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 16 kr/kg pris 16 kr
Sesamfrö

Sesamfrö

Santa Maria · 38 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 788 kr/kg pris 30 kr
Spiskummin

Spiskummin

Santa Maria · 33 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 817 kr/kg pris 27 kr
Spiskummin Malen

Spiskummin Malen

Kockens · 33 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 447 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

Kockens · 30 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 492 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Santa Maria · 65 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 562 kr/kg pris 37 kr
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Santa Maria · 59 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 585 kr/kg pris 35 kr
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

KOCKENS

Coop Köpmanholmen

pris 15 kr Extrapris
Svartpeppar Hel

Svartpeppar Hel

KOCKENS · 70 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 456 kr/kg pris 32 kr
Svartpeppar Malen

Svartpeppar Malen

Santa Maria · 31 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 966 kr/kg pris 30 kr
Svartpeppar Mellanmalen

Svartpeppar Mellanmalen

Santa Maria · 30 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 998 kr/kg pris 30 kr
Taco Spice Mix Storpack

Taco Spice Mix Storpack

Santa Maria · 532 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 201 kr/kg pris 107 kr
Tyck till