Primat

Kex & kakor på Coop Köpmanholmen

152 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinkakor Sockerfria

Apelsinkakor Sockerfria

Gille · 160 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 159 kr/kg pris 26 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Ballerina · 210 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 64 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Ballerina · 205 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Original

Original

Ballerina · 205 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 110 kr/kg pris 23 kr
Biscuit

Biscuit

Jaffa · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 131 kr/kg pris 39 kr
Biskvi Choklad 6-pack

Biskvi Choklad 6-pack

DELICATO · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Blåbärsmuffins 4-pack

Blåbärsmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bondkakor

Bondkakor

Coop · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Brago

Brago

Brago · 225 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 101 kr/kg pris 23 kr
Brago Choklad

Brago Choklad

Göteborgs Kex · 175 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 135 kr/kg pris 24 kr
Budapestbakelse 2-pack

Budapestbakelse 2-pack

Bake My Day · 280 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 252 kr/kg pris 71 kr
Buddapest Bakelse 2-pack

Buddapest Bakelse 2-pack

Edmarks · 250 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 265 kr/kg pris 66 kr
Buddapeststubbe

Buddapeststubbe

Edmarks · 500 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 293 kr/kg pris 147 kr
Bullar Vanillas

Bullar Vanillas

Pågen · 220 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 145 kr/kg pris 32 kr
Cantuccini

Cantuccini

Coop · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Choco Brownie

Choco Brownie

Marabou · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 214 kr/kg pris 32 kr
Choco Moment Mjölkchoklad

Choco Moment Mjölkchoklad

Marabou · 180 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Choco Muffin Cake 5-pack

Choco Muffin Cake 5-pack

Marabou · 175 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 189 kr/kg pris 33 kr
Chokladbeskvi 2-pack

Chokladbeskvi 2-pack

Edmarks · 80 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 461 kr/kg pris 37 kr
Chokladboll 2-pack

Chokladboll 2-pack

Edmarks · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 246 kr/kg pris 37 kr
Chokladbollar 24-pack

Chokladbollar 24-pack

Gille · 750 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 88 kr/kg pris 66 kr
Chokladbollar Glutenfria

Chokladbollar Glutenfria

GOTTSKÄR FOOD · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 236 kr/kg pris 47 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Hägges · 350 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Chokladmuffins 4-pack

Chokladmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Chokladsnittar

Chokladsnittar

Coop · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Citronbiskvi 2-pack

Citronbiskvi 2-pack

Bake My Day · 130 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 244 kr/kg pris 32 kr
Citronmuffins

Citronmuffins

Hägges · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Citronmuffins 4-pack

Citronmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Coop · 280 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 115 kr/kg pris 32 kr
Citronmums

Citronmums

Hägges · 400 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Cocosboll 8-pack

Cocosboll 8-pack

Smarry · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Coop · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Coop · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Coop · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Coop · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 118 kr/kg pris 28 kr
Delikatessboll Choklad 8-pack

Delikatessboll Choklad 8-pack

Smarry · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Digestive

Digestive

Coop · 400 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 21 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Digestive Fullkorn

Digestive Fullkorn

Coop · 400 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 38 kr/kg pris 15 kr
Digestive Original

Digestive Original

McVities · 400 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 41 kr/kg pris 17 kr
Domino Dumle

Domino Dumle

Fazer · 120 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Drömmar Choklad

Drömmar Choklad

Gille · 600 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 107 kr/kg pris 64 kr
Drömrulltårta

Drömrulltårta

Coop · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 101 kr/kg pris 30 kr
Extra God Längd

Extra God Längd

Edmarks · 350 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Finska pinnar

Finska pinnar

Coop · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Franska våfflor Vanilj 12-pack

Franska våfflor Vanilj 12-pack

Karen Volf · 160 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 142 kr/kg pris 23 kr
Gifflar Kanel

Gifflar Kanel

Pågen · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 105 kr/kg pris 32 kr
Gifflar Vanilj

Gifflar Vanilj

Pågen · 280 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 112 kr/kg pris 32 kr
Glutenfria Cookies Choklad

Glutenfria Cookies Choklad

Finax · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Glutenfria Mini Muffins citronsmak

Glutenfria Mini Muffins citronsmak

Schär · 185 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 281 kr/kg pris 52 kr
Hallongrotta 2-pack

Hallongrotta 2-pack

Bake My Day · 160 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 216 kr/kg pris 35 kr
Hallongrottor

Hallongrottor

Gille · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Hallonkransar

Hallonkransar

Gille · 600 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 79 kr/kg pris 47 kr
Havreflarn

Havreflarn

Coop · 600 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Havreflarn Dubbla

Havreflarn Dubbla

Gille · 600 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 107 kr/kg pris 64 kr
Havrekakor

Havrekakor

Gille · 160 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 159 kr/kg pris 26 kr
Havrekex Elsas Sprödbakade

Havrekex Elsas Sprödbakade

Per's andra bullar · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 260 kr/kg pris 52 kr
Havrekex Golden Oats

Havrekex Golden Oats

belVita · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Havrekuddar

Havrekuddar

Coop · 375 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 79 kr/kg pris 30 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Jubileumskakor

Jubileumskakor

Polarbröd · 450 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Kakor Choco Whoopies

Kakor Choco Whoopies

Marabou · 175 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 205 kr/kg pris 36 kr
Kakor Chocolate & Hazelnut

Kakor Chocolate & Hazelnut

Maryland · 136 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 121 kr/kg pris 17 kr
Kakor Chocolate Peanuts

Kakor Chocolate Peanuts

Coop · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Kakor Chokladbitar

Kakor Chokladbitar

Xtra · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 88 kr/kg pris 13 kr
Kakor Dark Chocolate

Kakor Dark Chocolate

Wasa · 230 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 123 kr/kg pris 28 kr
Kakor Duo biscuit Vanilj

Kakor Duo biscuit Vanilj

Xtra · 250 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 64 kr/kg pris 16 kr
Kakor Duo Biscuits Choklad

Kakor Duo Biscuits Choklad

Xtra · 250 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 64 kr/kg pris 16 kr
Kakor Home Style Chocolate Filled 6-pack

Kakor Home Style Chocolate Filled 6-pack

Marabou · 156 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 242 kr/kg pris 38 kr
Kakor Homestyle Soft Inside 6-pack

Kakor Homestyle Soft Inside 6-pack

Marabou · 156 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 242 kr/kg pris 38 kr
Kakor Mini Twins

Kakor Mini Twins

Gullón · 100 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 142 kr/kg pris 14 kr
Kakor Nutella

Kakor Nutella

Ferrero · 193 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 211 kr/kg pris 41 kr
Kakor

Kakor

OREO · 154 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 141 kr/kg pris 22 kr
Kanelbullar 10-pack

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 75 kr/kg pris 34 kr
Kanelbullar 12-pack

Kanelbullar 12-pack

Coop · 420 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 81 kr/kg pris 34 kr
Kanelbullar Små

Kanelbullar Små

Pågen · 260 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 124 kr/kg pris 32 kr
Kanelbulle 6-pack

Kanelbulle 6-pack

Edmarks · 400 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Kanelgömma

Kanelgömma

Hägges · 400 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Kanellängd

Kanellängd

Edmarks · 350 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Kanelsnäcka 6-pack

Kanelsnäcka 6-pack

Edmarks · 360 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 181 kr/kg pris 65 kr
Kex Biscoff Biscuits

Kex Biscoff Biscuits

Lotus · 140 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 115 kr/kg pris 16 kr
Kex Dinosaurus Mjölkchoklad

Kex Dinosaurus Mjölkchoklad

Lotus · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 151 kr/kg pris 23 kr
Kex Lätt Dinkel

Kex Lätt Dinkel

Göteborgs Utvalda · 100 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 317 kr/kg pris 32 kr
Kex Mini fish

Kex Mini fish

gullón · 350 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 76 kr/kg pris 26 kr
Kexbar Chocolate

Kexbar Chocolate

NICKS · 35 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 365 kr/kg pris 13 kr
Kokostopp 2-pack

Kokostopp 2-pack

Bake My Day · 140 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 189 kr/kg pris 26 kr
Kokostoppar 12-pack

Kokostoppar 12-pack

Hoffmans · 280 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 132 kr/kg pris 37 kr
Kolasnittar

Kolasnittar

Coop · 300 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Kolasnäckor

Kolasnäckor

Coop · 220 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 100 kr/kg pris 22 kr
Lingonbulle 6-pack

Lingonbulle 6-pack

Edmarks · 360 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 97 kr/kg pris 35 kr
Majskakor Mini Ost

Majskakor Mini Ost

Coop · 50 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 378 kr/kg pris 19 kr
Majskakor Pizza

Majskakor Pizza

Coop · 125 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Coop · 125 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

Coop · 125 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Mandelbiskvier

Mandelbiskvier

Cloetta · 150 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 155 kr/kg pris 23 kr
Mandelkubb

Mandelkubb

Nyåkers · 400 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Mariekex

Mariekex

Xtra · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Mariekex Guld

Mariekex Guld

Göteborgs Kex · 200 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Marängdroppar

Marängdroppar

Matric · 100 g

Coop Köpmanholmen

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Tyck till