Primat

Kex & kakor på Coop Mellansel

144 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinkakor Sockerfria

Apelsinkakor Sockerfria

Gille · 160 g

Coop Mellansel

jämförpris 159 kr/kg pris 26 kr
Arraksbollar 6-pack

Arraksbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Mellansel

jämförpris 95 kr/kg pris 20 kr
Kladdkaka

Kladdkaka

Ballerina · 210 g

Coop Mellansel

jämförpris 64 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Ballerina · 205 g

Coop Mellansel

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Original

Original

Ballerina · 205 g

Coop Mellansel

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Blåbärsmuffins 4-pack

Blåbärsmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Mellansel

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Brago

Brago

Brago · 225 g

Coop Mellansel

jämförpris 101 kr/kg pris 23 kr
Briochekaka Krämfyllning & mörk choklad

Briochekaka Krämfyllning & mörk choklad

Coop · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 113 kr/kg pris 45 kr
Briochekaka med krämfyllning

Briochekaka med krämfyllning

Coop · 500 g

Coop Mellansel

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Buddapest Bakelse 2-pack

Buddapest Bakelse 2-pack

Edmarks · 250 g

Coop Mellansel

jämförpris 265 kr/kg pris 66 kr
Buddapeststubbe

Buddapeststubbe

Edmarks · 500 g

Coop Mellansel

jämförpris 293 kr/kg pris 147 kr
Bullar Vanillas

Bullar Vanillas

Pågen · 220 g

Coop Mellansel

jämförpris 140 kr/kg pris 31 kr
Choco Moment Mjölkchoklad

Choco Moment Mjölkchoklad

Marabou · 180 g

Coop Mellansel

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Chokladbeskvi 2-pack

Chokladbeskvi 2-pack

Edmarks · 80 g

Coop Mellansel

jämförpris 461 kr/kg pris 37 kr
Chokladboll 2-pack

Chokladboll 2-pack

Edmarks · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 246 kr/kg pris 37 kr
Chokladbollar 24-pack

Chokladbollar 24-pack

Gille · 750 g

Coop Mellansel

jämförpris 88 kr/kg pris 66 kr
Chokladbollar 6-pack

Chokladbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Mellansel

jämförpris 95 kr/kg pris 20 kr
Chokladbollar Glutenfria

Chokladbollar Glutenfria

GOTTSKÄR FOOD · 200 g

Coop Mellansel

jämförpris 236 kr/kg pris 47 kr
Chokladflarn

Chokladflarn

Coop · 530 g

Coop Mellansel

jämförpris 75 kr/kg pris 40 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Hägges · 350 g

Coop Mellansel

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Chokladsnittar

Chokladsnittar

Coop · 300 g

Coop Mellansel

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Chokomuffins

Chokomuffins

Hägges · 200 g

Coop Mellansel

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Citronmuffins

Citronmuffins

Hägges · 200 g

Coop Mellansel

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Coop · 280 g

Coop Mellansel

jämförpris 115 kr/kg pris 32 kr
Citronmums

Citronmums

Hägges · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Coop · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Coop · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Peanuts 9-pack

Cookies Peanuts 9-pack

Coop · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Coop · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Coop · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Mellansel

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Mellansel

jämförpris 118 kr/kg pris 28 kr
Digestive

Digestive

Coop · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 21 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Digestive Fullkorn

Digestive Fullkorn

Coop · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 38 kr/kg pris 15 kr
Digestive Original

Digestive Original

McVities · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 41 kr/kg pris 17 kr
Domino Dumle

Domino Dumle

Fazer · 120 g

Coop Mellansel

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Drömmar

Drömmar

Coop · 300 g

Coop Mellansel

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Drömmar Choklad

Drömmar Choklad

Gille · 600 g

Coop Mellansel

jämförpris 107 kr/kg pris 64 kr
Drömrulltårta

Drömrulltårta

Coop · 300 g

Coop Mellansel

jämförpris 101 kr/kg pris 30 kr
Extra God Längd

Extra God Längd

Edmarks · 350 g

Coop Mellansel

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Finger Marie

Finger Marie

McVities · 200 g

Coop Mellansel

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Franska våfflor Vanilj 12-pack

Franska våfflor Vanilj 12-pack

Karen Volf · 160 g

Coop Mellansel

jämförpris 141 kr/kg pris 23 kr
Fullkornsskorpor

Fullkornsskorpor

Coop · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Gifflar Kanel

Gifflar Kanel

Pågen · 300 g

Coop Mellansel

jämförpris 101 kr/kg pris 30 kr
Gifflar Vanilj

Gifflar Vanilj

Pågen · 280 g

Coop Mellansel

jämförpris 108 kr/kg pris 30 kr
Glutenfria Crackers Ost

Glutenfria Crackers Ost

Finax · 100 g

Coop Mellansel

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Glutenfria Digestive Kex

Glutenfria Digestive Kex

Gullón · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 136 kr/kg pris 20 kr
Glutenfria Havrekakor

Glutenfria Havrekakor

Schär · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Glutenfria Kanelbullar 4-pack

Glutenfria Kanelbullar 4-pack

Fria · 4 st

Coop Mellansel

jämförpris 9 kr/st pris 36 kr
Glutenfria Lussekatter

Glutenfria Lussekatter

Fria · 4 st

Coop Mellansel

jämförpris 11 kr/st pris 46 kr
Hallongrottor

Hallongrottor

Gille · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Hallonkransar

Hallonkransar

Gille · 600 g

Coop Mellansel

jämförpris 79 kr/kg pris 47 kr
Havreboll 6-pack

Havreboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Mellansel

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Havreflarn

Havreflarn

Coop · 600 g

Coop Mellansel

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Havrekakor

Havrekakor

Gille · 160 g

Coop Mellansel

jämförpris 159 kr/kg pris 26 kr
Havrekex Hobnobs

Havrekex Hobnobs

McVities · 255 g

Coop Mellansel

jämförpris 78 kr/kg pris 20 kr
Havrekuddar

Havrekuddar

Coop · 375 g

Coop Mellansel

jämförpris 79 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbsrulltårta

Jordgubbsrulltårta

Coop · 360 g

Coop Mellansel

jämförpris 84 kr/kg pris 30 kr
Jordnötskakor

Jordnötskakor

va´gott · 175 g

Coop Mellansel

jämförpris 157 kr/kg pris 27 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Jubileumskakor

Jubileumskakor

Polarbröd · 450 g

Coop Mellansel

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Kakor Chocolate & Hazelnut

Kakor Chocolate & Hazelnut

Maryland · 136 g

Coop Mellansel

jämförpris 121 kr/kg pris 17 kr
Kakor Chocolate Peanuts

Kakor Chocolate Peanuts

Coop · 150 g

Coop Mellansel

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Kakor Daim 8-pack

Kakor Daim 8-pack

Marabou · 184 g

Coop Mellansel

jämförpris 205 kr/kg pris 38 kr
Kakor Domino Pink

Kakor Domino Pink

Fazer · 175 g

Coop Mellansel

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Kakor Duo biscuit Vanilj

Kakor Duo biscuit Vanilj

Xtra · 250 g

Coop Mellansel

jämförpris 64 kr/kg pris 16 kr
Kakor Duo Biscuits Choklad

Kakor Duo Biscuits Choklad

Xtra · 250 g

Coop Mellansel

jämförpris 64 kr/kg pris 16 kr
Kakor Duo Vanilj

Kakor Duo Vanilj

Coop · 176 g

Coop Mellansel

jämförpris 99 kr/kg pris 18 kr
Kakor Hallon & vanilj

Kakor Hallon & vanilj

Coop · 176 g

Coop Mellansel

jämförpris 99 kr/kg pris 18 kr
Kakor Kakaofyllning

Kakor Kakaofyllning

Coop · 176 g

Coop Mellansel

jämförpris 99 kr/kg pris 18 kr
Kakor Mini Twins

Kakor Mini Twins

Gullón · 100 g

Coop Mellansel

jämförpris 142 kr/kg pris 14 kr
Kakor Mjölkchoklad 8-pack

Kakor Mjölkchoklad 8-pack

MARABOU · 184 g

Coop Mellansel

jämförpris 205 kr/kg pris 38 kr
Kakor

Kakor

OREO · 154 g

Coop Mellansel

jämförpris 141 kr/kg pris 22 kr
Kakor Double Creme

Kakor Double Creme

OREO · 157 g

Coop Mellansel

jämförpris 138 kr/kg pris 22 kr
Kakor Mini

Kakor Mini

OREO · 115 g

Coop Mellansel

jämförpris 267 kr/kg pris 31 kr
Kakor Tartlets Choco

Kakor Tartlets Choco

McVitie's · 100 g

Coop Mellansel

jämförpris 170 kr/kg pris 17 kr
Kakor Tartlets Lemon

Kakor Tartlets Lemon

McVitie's · 100 g

Coop Mellansel

jämförpris 170 kr/kg pris 17 kr
Kakor Tartlets Raspberry

Kakor Tartlets Raspberry

McVitie's · 100 g

Coop Mellansel

jämförpris 170 kr/kg pris 17 kr
Kanelbullar 10-pack

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

Coop Mellansel

jämförpris 75 kr/kg pris 34 kr
Kanelbullar 20-pack

Kanelbullar 20-pack

Coop · 700 g

Coop Mellansel

jämförpris 66 kr/kg pris 46 kr
Kanelbulle 6-pack

Kanelbulle 6-pack

Edmarks · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Kanelgömma

Kanelgömma

Hägges · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Kanellängd

Kanellängd

Edmarks · 350 g

Coop Mellansel

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Kanelsnäcka 6-pack

Kanelsnäcka 6-pack

Edmarks · 360 g

Coop Mellansel

jämförpris 181 kr/kg pris 65 kr
Kanelsnäckor

Kanelsnäckor

Coop · 260 g

Coop Mellansel

jämförpris 84 kr/kg pris 22 kr
Kex Biscoff Biscuits

Kex Biscoff Biscuits

Lotus · 140 g

Coop Mellansel

jämförpris 115 kr/kg pris 16 kr
Kex Hazelnutty

Kex Hazelnutty

Coop · 175 g

Coop Mellansel

jämförpris 111 kr/kg pris 19 kr
Kex Temptations Caramel

Kex Temptations Caramel

Coop · 200 g

Coop Mellansel

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Kladdkakerullar

Kladdkakerullar

Gille · 180 g

Coop Mellansel

jämförpris 158 kr/kg pris 28 kr
Kokostoppar 12-pack

Kokostoppar 12-pack

Hoffmans · 280 g

Coop Mellansel

jämförpris 132 kr/kg pris 37 kr
Kolabollar 24-pack

Kolabollar 24-pack

Gille · 750 g

Coop Mellansel

jämförpris 88 kr/kg pris 66 kr
Kolasnittar

Kolasnittar

Coop · 300 g

Coop Mellansel

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Kolasnäckor

Kolasnäckor

Coop · 220 g

Coop Mellansel

jämförpris 100 kr/kg pris 22 kr
Lingonbulle 6-pack

Lingonbulle 6-pack

Edmarks · 360 g

Coop Mellansel

jämförpris 97 kr/kg pris 35 kr
Majskakor Pizza

Majskakor Pizza

Coop · 125 g

Coop Mellansel

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Coop · 125 g

Coop Mellansel

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

Coop · 125 g

Coop Mellansel

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Mandelkubb

Mandelkubb

Nyåkers · 400 g

Coop Mellansel

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Mariekex

Mariekex

Xtra · 200 g

Coop Mellansel

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Marängdroppar

Marängdroppar

Matric · 100 g

Coop Mellansel

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Tyck till