Primat

Kex & kakor på Coop Bredbyn

165 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinkakor Sockerfria

Apelsinkakor Sockerfria

Gille · 160 g

Coop Bredbyn

jämförpris 159 kr/kg pris 26 kr
Brownie

Brownie

Ballerina · 205 g

Coop Bredbyn

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Kladdkaka

Kladdkaka

Ballerina · 210 g

Coop Bredbyn

jämförpris 64 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Ballerina · 205 g

Coop Bredbyn

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Original

Original

Ballerina · 205 g

Coop Bredbyn

jämförpris 110 kr/kg pris 23 kr
Biskvi Choklad 6-pack

Biskvi Choklad 6-pack

DELICATO · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Blåbärsmuffins 4-pack

Blåbärsmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bondkakor

Bondkakor

Coop · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Brago

Brago

Brago · 225 g

Coop Bredbyn

jämförpris 101 kr/kg pris 23 kr
Brago Choklad

Brago Choklad

Göteborgs Kex · 175 g

Coop Bredbyn

jämförpris 135 kr/kg pris 24 kr
Briochekaka Krämfyllning & mörk choklad

Briochekaka Krämfyllning & mörk choklad

Coop · 400 g

Coop Bredbyn

jämförpris 113 kr/kg pris 45 kr
Briochekaka med krämfyllning

Briochekaka med krämfyllning

Coop · 500 g

Coop Bredbyn

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Buddapest Bakelse 2-pack

Buddapest Bakelse 2-pack

Edmarks · 250 g

Coop Bredbyn

jämförpris 265 kr/kg pris 66 kr
Buddapeststubbe

Buddapeststubbe

Edmarks · 500 g

Coop Bredbyn

jämförpris 293 kr/kg pris 147 kr
Bullar Vanillas

Bullar Vanillas

Pågen · 220 g

Coop Bredbyn

jämförpris 145 kr/kg pris 32 kr
Choco Moment Mjölkchoklad

Choco Moment Mjölkchoklad

Marabou · 180 g

Coop Bredbyn

jämförpris 210 kr/kg pris 38 kr
Choco Muffin Cake 5-pack

Choco Muffin Cake 5-pack

Marabou · 175 g

Coop Bredbyn

jämförpris 189 kr/kg pris 33 kr
Chokladbiskvi 2-pack

Chokladbiskvi 2-pack

Bake My Day · 130 g

Coop Bredbyn

jämförpris 244 kr/kg pris 32 kr
Chokladbollar 24-pack

Chokladbollar 24-pack

Gille · 750 g

Coop Bredbyn

jämförpris 88 kr/kg pris 66 kr
Chokladbollar 6-pack

Chokladbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Bredbyn

jämförpris 95 kr/kg pris 20 kr
Chokladbollar Glutenfria

Chokladbollar Glutenfria

GOTTSKÄR FOOD · 200 g

Coop Bredbyn

jämförpris 236 kr/kg pris 47 kr
Chokladflarn

Chokladflarn

Coop · 530 g

Coop Bredbyn

jämförpris 71 kr/kg pris 38 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Hägges · 350 g

Coop Bredbyn

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Chokladmuffins 4-pack

Chokladmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Chokladsnittar

Chokladsnittar

Coop · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Chokomuffins

Chokomuffins

Hägges · 200 g

Coop Bredbyn

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Citronbiskvi 2-pack

Citronbiskvi 2-pack

Bake My Day · 130 g

Coop Bredbyn

jämförpris 244 kr/kg pris 32 kr
Citronmuffins

Citronmuffins

Hägges · 200 g

Coop Bredbyn

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Citronmuffins 4-pack

Citronmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Citronmums

Citronmums

Hägges · 400 g

Coop Bredbyn

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Cloetta Choklad Maxi

Cloetta Choklad Maxi

Tupla · 50 g

Coop Bredbyn

jämförpris 272 kr/kg pris 14 kr
Cocosboll 8-pack

Cocosboll 8-pack

Smarry · 200 g

Coop Bredbyn

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Cookies Chocolate chip

Cookies Chocolate chip

va´gott · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 271 kr/kg pris 41 kr
Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Coop · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Coop · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Peanuts 9-pack

Cookies Peanuts 9-pack

Coop · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Cookies Vit choklad & citron 8-pack

Coop · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Coop · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Crostini Vitlök & Persilja

Crostini Vitlök & Persilja

Zeta · 120 g

Coop Bredbyn

jämförpris 241 kr/kg pris 29 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Bredbyn

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Bredbyn

jämförpris 118 kr/kg pris 28 kr
Delikatessboll Choklad 8-pack

Delikatessboll Choklad 8-pack

Smarry · 200 g

Coop Bredbyn

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Digestive

Digestive

McVities · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 60 kr/kg pris 18 kr
Digestive

Digestive

Coop · 400 g

Coop Bredbyn

jämförpris 21 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Digestive Choklad

Digestive Choklad

McVities · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Digestive Creams Mini Chocolate

Digestive Creams Mini Chocolate

McVities · 185 g

Coop Bredbyn

jämförpris 133 kr/kg pris 25 kr
Olivolja

Olivolja

Digestive · 400 g

Coop Bredbyn

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Digestive Original

Digestive Original

McVities · 400 g

Coop Bredbyn

jämförpris 41 kr/kg pris 17 kr
Drömmar

Drömmar

Coop · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Drömmar Choklad

Drömmar Choklad

Gille · 600 g

Coop Bredbyn

jämförpris 107 kr/kg pris 64 kr
Drömrulltårta

Drömrulltårta

Coop · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 101 kr/kg pris 30 kr
Extra God Längd

Extra God Längd

Edmarks · 350 g

Coop Bredbyn

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Franska våfflor Vanilj 12-pack

Franska våfflor Vanilj 12-pack

Karen Volf · 160 g

Coop Bredbyn

jämförpris 142 kr/kg pris 23 kr
Gifflar Kanel

Gifflar Kanel

Pågen · 300 g

Coop Bredbyn

jämförpris 105 kr/kg pris 32 kr
Gifflar Kardemumma

Gifflar Kardemumma

Pågen · 260 g

Coop Bredbyn

jämförpris 116 kr/kg pris 30 kr
Gifflar Vanilj

Gifflar Vanilj

Pågen · 280 g

Coop Bredbyn

jämförpris 112 kr/kg pris 32 kr
Glutenfri Bar Hallongrotta Vegan

Glutenfri Bar Hallongrotta Vegan

Fibr · 40 g

Coop Bredbyn

jämförpris 543 kr/kg pris 22 kr
Glutenfri Jordgubbsrulltårta

Glutenfri Jordgubbsrulltårta

Coop · 350 g

Coop Bredbyn

jämförpris 84 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Glutenfri Lattebit 6-pack

Glutenfri Lattebit 6-pack

DELICATO · 180 g

Coop Bredbyn

jämförpris 168 kr/kg pris 30 kr
Glutenfria Cookies Dumle

Glutenfria Cookies Dumle

Fazer · 140 g

Coop Bredbyn

jämförpris 351 kr/kg pris 49 kr
Glutenfria Crackers Ost

Glutenfria Crackers Ost

Finax · 100 g

Coop Bredbyn

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Glutenfria Digestive Kex

Glutenfria Digestive Kex

Gullón · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 136 kr/kg pris 20 kr
Glutenfria Pepparkaksmuffins

Glutenfria Pepparkaksmuffins

Fria · 240 g

Coop Bredbyn

jämförpris 189 kr/kg pris 45 kr
Glutenfria Thekakor

Glutenfria Thekakor

Fria · 220 g

Coop Bredbyn

jämförpris 168 kr/kg pris 37 kr
Hallonbiskvi 2-pack

Hallonbiskvi 2-pack

Bake My Day · 130 g

Coop Bredbyn

jämförpris 244 kr/kg pris 32 kr
Hallongrottor

Hallongrottor

Gille · 150 g

Coop Bredbyn

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Hallonkransar

Hallonkransar

Gille · 600 g

Coop Bredbyn

jämförpris 79 kr/kg pris 47 kr
Hallonrulltårta

Hallonrulltårta

Coop · 360 g

Coop Bredbyn

jämförpris 84 kr/kg pris 30 kr
Havrekakor

Havrekakor

Gille · 160 g

Coop Bredbyn

jämförpris 159 kr/kg pris 26 kr
Havrekex Elsas Sprödbakade

Havrekex Elsas Sprödbakade

Per's andra bullar · 200 g

Coop Bredbyn

jämförpris 260 kr/kg pris 52 kr
Havrekex Hobnobs

Havrekex Hobnobs

McVities · 255 g

Coop Bredbyn

jämförpris 78 kr/kg pris 20 kr
Havrekuddar

Havrekuddar

Coop · 375 g

Coop Bredbyn

jämförpris 79 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbsrulltårta

Jordgubbsrulltårta

Coop · 360 g

Coop Bredbyn

jämförpris 84 kr/kg pris 30 kr
Jordnötskakor

Jordnötskakor

va´gott · 175 g

Coop Bredbyn

jämförpris 157 kr/kg pris 27 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

Coop Bredbyn

jämförpris 64 kr/kg pris 26 kr
Jubileumskakor

Jubileumskakor

Polarbröd · 450 g

Coop Bredbyn

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Kakor Caramel Love

Kakor Caramel Love

Coop · 175 g

Coop Bredbyn

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Kakor Chocolate & Hazelnut

Kakor Chocolate & Hazelnut

Maryland · 136 g

Coop Bredbyn

jämförpris 121 kr/kg pris 17 kr
Kakor Chocolate Cream

Kakor Chocolate Cream

Coop · 175 g

Coop Bredbyn

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Kakor Daim 8-pack

Kakor Daim 8-pack

Marabou · 184 g

Coop Bredbyn

jämförpris 205 kr/kg pris 38 kr
Kakor Duo biscuit Vanilj

Kakor Duo biscuit Vanilj

Xtra · 250 g

Coop Bredbyn

jämförpris 64 kr/kg pris 16 kr
Kakor Duo Biscuits Choklad

Kakor Duo Biscuits Choklad

Xtra · 250 g

Coop Bredbyn

jämförpris 64 kr/kg pris 16 kr
Kakor Duo Vanilj

Kakor Duo Vanilj

Coop · 176 g

Coop Bredbyn

jämförpris 99 kr/kg pris 18 kr
Kakor Hallon & lakrits

Kakor Hallon & lakrits

Singoalla · 190 g

Coop Bredbyn

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Kakor Home Style Chocolate Filled 6-pack

Kakor Home Style Chocolate Filled 6-pack

Marabou · 156 g

Coop Bredbyn

jämförpris 242 kr/kg pris 38 kr
Kakor Homestyle Soft Inside 6-pack

Kakor Homestyle Soft Inside 6-pack

Marabou · 156 g

Coop Bredbyn

jämförpris 242 kr/kg pris 38 kr
Kakor Mjölkchoklad 8-pack

Kakor Mjölkchoklad 8-pack

Marabou · 184 g

Coop Bredbyn

jämförpris 205 kr/kg pris 38 kr
Kakor Double Creme

Kakor Double Creme

OREO · 157 g

Coop Bredbyn

jämförpris 138 kr/kg pris 22 kr
Kakor Golden

Kakor Golden

OREO · 154 g

Coop Bredbyn

jämförpris 141 kr/kg pris 22 kr
Kakor Mini

Kakor Mini

OREO · 115 g

Coop Bredbyn

jämförpris 267 kr/kg pris 31 kr
Kanelbullar 10-pack

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

Coop Bredbyn

jämförpris 76 kr/kg pris 34 kr
Kanelbullar 12-pack

Kanelbullar 12-pack

Coop · 420 g

Coop Bredbyn

jämförpris 81 kr/kg pris 34 kr
Kanelbulle 6-pack

Kanelbulle 6-pack

Edmarks · 400 g

Coop Bredbyn

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Kanelbullekaka 4-pack

Kanelbullekaka 4-pack

DELICATO · 200 g

Coop Bredbyn

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Kanelgömma

Kanelgömma

Hägges · 400 g

Coop Bredbyn

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Kanellängd

Kanellängd

Edmarks · 350 g

Coop Bredbyn

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Kanelsnäcka 6-pack

Kanelsnäcka 6-pack

Edmarks · 360 g

Coop Bredbyn

jämförpris 181 kr/kg pris 65 kr
Kanelsnäckor

Kanelsnäckor

Coop · 260 g

Coop Bredbyn

jämförpris 84 kr/kg pris 22 kr
Kex Biscoff Biscuits

Kex Biscoff Biscuits

Lotus · 140 g

Coop Bredbyn

jämförpris 115 kr/kg pris 16 kr
Kex Hasselnöt & Choklad

Kex Hasselnöt & Choklad

KNOPPERS · 25 g

Coop Bredbyn

jämförpris 272 kr/kg pris 7 kr
Tyck till