Primat

Sylt & marmelad på Coop Björna

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

Coop · 350 g

Coop Björna

jämförpris 89 kr/kg pris 31 kr
Apelsinmarmelad Refill

Apelsinmarmelad Refill

BOB · 500 g

Coop Björna

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Apelsinmarmelad Squeezy

Apelsinmarmelad Squeezy

BOB · 425 g

Coop Björna

jämförpris 92 kr/kg pris 39 kr
Aprikoskräm Lågkalori

Aprikoskräm Lågkalori

Ekströms · 1000 ml

Coop Björna

jämförpris 34 kr/l pris 34 kr
Gelé Röda Vinbär

Gelé Röda Vinbär

Coop · 350 g

Coop Björna

jämförpris 84 kr/kg pris 29 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

Coop · 350 g

Coop Björna

jämförpris 84 kr/kg pris 29 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

Coop · 720 g

Coop Björna

jämförpris 64 kr/kg pris 46 kr
Hallonsylt Eko

Hallonsylt Eko

Änglamark · 340 g

Coop Björna

jämförpris 101 kr/kg pris 35 kr
Hallonsylt Refill

Hallonsylt Refill

Coop · 700 g

Coop Björna

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Jordgubbssylt

Jordgubbssylt

Coop · 720 g

Coop Björna

jämförpris 56 kr/kg pris 41 kr
Jordgubbssylt

Jordgubbssylt

Coop · 400 g

Coop Björna

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Jordgubbssylt refill

Jordgubbssylt refill

BOB · 650 g

Coop Björna

jämförpris 45 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Jordgubbssylt Refill

Jordgubbssylt Refill

Coop · 700 g

Coop Björna

jämförpris 44 kr/kg pris 31 kr
Jordgubbssylt Squeezy

Jordgubbssylt Squeezy

Coop · 380 g

Coop Björna

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr
Lingonsylt

Lingonsylt

Coop · 620 g

Coop Björna

jämförpris 87 kr/kg pris 54 kr
Lingonsylt

Lingonsylt

Coop · 400 g

Coop Björna

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Lingonsylt Eko

Lingonsylt Eko

Änglamark · 340 g

Coop Björna

jämförpris 125 kr/kg pris 43 kr
Lingonsylt Refill

Lingonsylt Refill

Coop · 700 g

Coop Björna

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Lingonsylt Squeeze

Lingonsylt Squeeze

Coop · 380 g

Coop Björna

jämförpris 113 kr/kg pris 43 kr
Lingonsylt Squeezy

Lingonsylt Squeezy

Coop · 380 g

Coop Björna

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Marmelad Granatäpple & hallon

Marmelad Granatäpple & hallon

St. Dalfour · 284 g

Coop Björna

jämförpris 148 kr/kg pris 42 kr
Marmelad Lemon Curd

Marmelad Lemon Curd

MACKAYS · 340 g

Coop Björna

jämförpris 111 kr/kg pris 38 kr
Marmelad Old English

Marmelad Old English

Önos · 470 g

Coop Björna

jämförpris 101 kr/kg pris 47 kr
Päronmarmelad

Päronmarmelad

St. Dalfour · 284 g

Coop Björna

jämförpris 148 kr/kg pris 42 kr
Rårörda lingon

Rårörda lingon

Coop · 620 g

Coop Björna

jämförpris 95 kr/kg pris 59 kr
Äppelmos

Äppelmos

Xtra · 720 g

Coop Björna

jämförpris 26 kr/kg pris 18 kr
Tyck till