Primat

Kyckling på Coop Bergsåker

56 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst

Ankbröst

La Belle de France · 450 g

Coop Bergsåker

jämförpris 219 kr/kg pris 98 kr
Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Bergsåker

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Kalkonbröstfilé mörad

Kalkonbröstfilé mörad

Ingelsta Kalkon · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 193 kr/kg pris 116 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop Bergsåker

jämförpris 126 kr/kg pris 63 kr
Kyckling Hel Eko

Kyckling Hel Eko

Reko · 2000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 156 kr/kg pris 312 kr
Kyckling Minutfilé

Kyckling Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Bergsåker

jämförpris 173 kr/kg pris 61 kr
Kycklingben

Kycklingben

Guldfågeln · 900 g

Coop Bergsåker

jämförpris 74 kr/kg pris 67 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Bergsåker

jämförpris 155 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop Bergsåker

jämförpris 132 kr/kg pris 123 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Bergsåker

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Eko

Kycklingbröstfilé Eko

Reko · 500 g

Coop Bergsåker

jämförpris 360 kr/kg pris 180 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Bergsåker

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop Bergsåker

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 92 kr/kg pris 92 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 2000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 102 kr/kg pris 204 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 104 kr/kg pris 104 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Bergsåker

jämförpris 79 kr/kg pris 72 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 66 kr/kg pris 132 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Guldfågeln · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Kycklingbröstfilé Strimlad Korean style

Guldfågeln · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Thai

Kycklingbröstfilé Strimlad Thai

Guldfågeln · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingburgare 6-pack

Kycklingburgare 6-pack

Kronfågel · 540 g

Coop Bergsåker

jämförpris 105 kr/kg pris 57 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Familjefågel · 450 g

Coop Bergsåker

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 98 kr/kg pris 98 kr
Kycklingfilé Mörad

Kycklingfilé Mörad

Ivars · 750 g

Coop Bergsåker

jämförpris 125 kr/kg pris 94 kr
Kycklingfilé Tunnskivad

Kycklingfilé Tunnskivad

Guldfågeln · 700 g

Coop Bergsåker

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Kycklingfilé Tvådelad

Kycklingfilé Tvådelad

Guldfågeln · 700 g

Coop Bergsåker

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Kycklingfiléer Grillkryddade

Kycklingfiléer Grillkryddade

Guldfågeln · 540 g

Coop Bergsåker

jämförpris 179 kr/kg pris 97 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop Bergsåker

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Guldfågeln · 750 g

Coop Bergsåker

jämförpris 100 kr/kg pris 75 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

COOP · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 137 kr/kg pris 82 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Bergsåker

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé Krispy BBQ Style

Kycklinginnerfilé Krispy BBQ Style

Kronfågel · 450 g

Coop Bergsåker

jämförpris 178 kr/kg pris 80 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Bergsåker

jämförpris 96 kr/kg pris 67 kr
Kycklingkebab Big-Pack

Kycklingkebab Big-Pack

Schysst Käk · 550 g

Coop Bergsåker

jämförpris 179 kr/kg pris 98 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglever

Kycklinglever

Guldfågeln · 400 g

Coop Bergsåker

jämförpris 75 kr/kg pris 30 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Bergsåker

jämförpris 155 kr/kg pris 139 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 925 g

Coop Bergsåker

jämförpris 132 kr/kg pris 123 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Familjefågel · 450 g

Coop Bergsåker

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinglårfilé Eko

Kycklinglårfilé Eko

Reko · 500 g

Coop Bergsåker

jämförpris 345 kr/kg pris 173 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Bergsåker

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Bergsåker

jämförpris 86 kr/kg pris 61 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 750 g

Coop Bergsåker

jämförpris 58 kr/kg pris 44 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar Krispy Korean Style

Kycklingvingar Krispy Korean Style

Kronfågel · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 88 kr/kg pris 53 kr
Majskyckling Bröstfilé

Majskyckling Bröstfilé

Guldfågeln · 750 g

Coop Bergsåker

jämförpris 209 kr/kg pris 157 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Bergsåker

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 200 g

Coop Bergsåker

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Strimlad Kycklinglårfilé

Strimlad Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 600 g

Coop Bergsåker

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Tyck till