Primat

Kök på Coop Tullporten

251 varor · sida 2 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Kaffefilter Vit 1x4 80-pack

Kaffefilter Vit 1x4 80-pack

Melitta · 80 st

Coop Tullporten

jämförpris 0,31 kr/st pris 25 kr
Kaffekoppar 50-pack

Kaffekoppar 50-pack

Coop · 50 st

Coop Tullporten

jämförpris 0,82 kr/st pris 41 kr
Kaffemugg 3-pack

Kaffemugg 3-pack

Koopman · 3 st

Coop Tullporten

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Kaffemått

Kaffemått

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kastrull 1,5 liter

Kastrull 1,5 liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kastrull 1,5 liter

Kastrull 1,5 liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kastrull 3 liter

Kastrull 3 liter

Köksträdgården · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Kniv Trä 10-pack

Kniv Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Tullporten

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Knivset 5-pack

Knivset 5-pack

Senso Kitchen · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Kockkniv 15cm

Kockkniv 15cm

TEFAL · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Kolgrill Houston

Kolgrill Houston

Nordic Season · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Kombimopp Microfiber Refill

Kombimopp Microfiber Refill

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 78 kr/st pris 78 kr
Konservöppnare

Konservöppnare

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Konservöppnare

Konservöppnare

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Korkunderlägg 3-pack

Korkunderlägg 3-pack

Jonas · 208 g

Coop Tullporten

jämförpris 284 kr/kg pris 59 kr
Kryddkvarn

Kryddkvarn

DAY · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Kylklamp 2x400g

Kylklamp 2x400g

Giostyle · 2 st

Coop Tullporten

jämförpris 15 kr/st pris 30 kr
Kökshandduk Våffla Grön 65x45 cm

Kökshandduk Våffla Grön 65x45 cm

Form Living · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kökshandduk Våffla Ljusrosa 65x45 cm

Kökshandduk Våffla Ljusrosa 65x45 cm

Form Living · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Köksmått

Köksmått

Jonas · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Köksmått

Köksmått

Jonas · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Köksvåg Digital

Köksvåg Digital

DAY · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Långform 30 cm

Långform 30 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,5 liter 5-pack

Matlåda 0,5 liter 5-pack

SmartStore · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,75 liter 4-pack

Matlåda 0,75 liter 4-pack

SmartStore · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Matlåda 0,8 liter

Matlåda 0,8 liter

SmartStore · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Matlåda 1 liter

Matlåda 1 liter

SmartStore · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda 1,1 liter

Matlåda 1,1 liter

COOP · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda glas 0,25 liter

Matlåda glas 0,25 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matlåda glas 1,1 liter

Matlåda glas 1,1 liter

Coop EVM · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Matlåda med avdelare 1 liter

Matlåda med avdelare 1 liter

COOP · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlåda Rund

Matlåda Rund

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr Extrapris
Matlådor 0.8 L 3-pack

Matlådor 0.8 L 3-pack

Nordiska · 3 st

Coop Tullporten

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Matlådor 3-pack

Matlådor 3-pack

Senso Kitchen · 3 st

Coop Tullporten

jämförpris 33 kr/st pris 99 kr
Microfiberduk 2-pack

Microfiberduk 2-pack

Xtra · 2 st

Coop Tullporten

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Mikrokupa 25 cm

Mikrokupa 25 cm

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Mixer 1,5L 500W

Mixer 1,5L 500W

DAY · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Muffinsform

Muffinsform

Änglamark · 125 st

Coop Tullporten

jämförpris 0,10 kr/st pris 13 kr Extrapris
Muffinsform Flower Shape

Muffinsform Flower Shape

Toppits · 36 st

Coop Tullporten

jämförpris 1,08 kr/st pris 39 kr
Muffinsform Mini

Muffinsform Mini

TOPPITS · 45 st

Coop Tullporten

jämförpris 0,87 kr/st pris 39 kr
Muffinsform Stor

Muffinsform Stor

Änglamark · 24 st

Coop Tullporten

jämförpris 1,10 kr/st pris 27 kr
Multipåsar Zipper 8-pack

Multipåsar Zipper 8-pack

TOPPITS · 8 st

Coop Tullporten

jämförpris 3,12 kr/st pris 25 kr
Måttsats Grå

Måttsats Grå

Nordiska Plast · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Måttsats Vit

Måttsats Vit

Nordiska Plast · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Osthyvel

Osthyvel

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Osthyvel

Osthyvel

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Pajform

Pajform

OCUISINE · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Pajform M.Löstagbar Botten

Pajform M.Löstagbar Botten

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Pajform Vit

Pajform Vit

Senso Kitchen · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Panini grill

Panini grill

Day · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Pannkakspanna 25 cm

Pannkakspanna 25 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Pappershållare

Pappershållare

Lambi Serla · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Pastaslev

Pastaslev

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Pizzasten Rektangulär

Pizzasten Rektangulär

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Plastfolie

Plastfolie

TOPPITS · 50 m

Coop Tullporten

jämförpris 0,48 kr/m pris 24 kr
Plastfolie

Plastfolie

Xtra · 60 m

Coop Tullporten

jämförpris 0,18 kr/m pris 11 kr
Plastfolie 2 in 1

Plastfolie 2 in 1

TOPPITS · 15 m

Coop Tullporten

jämförpris 1,53 kr/m pris 23 kr
Plastfolie Fummelfri

Plastfolie Fummelfri

Ninjaplast · 150 m

Coop Tullporten

jämförpris 0,45 kr/m pris 68 kr
Plastfolie Refill

Plastfolie Refill

Ninjaplast · 150 m

Coop Tullporten

jämförpris 0,41 kr/m pris 62 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Provnål

Provnål

GastroMax · 13 g

Coop Tullporten

jämförpris 1531 kr/kg pris 20 kr
Pumptermos Rostfri

Pumptermos Rostfri

KÖKSKUNGEN · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Purépress

Purépress

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Påse Vadderad Bubbel 22x34cm

Påse Vadderad Bubbel 22x34cm

Airpoc · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Tullporten

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Påsklämmor 5-pack

Påsklämmor 5-pack

Toppits · 5 st

Coop Tullporten

jämförpris 6 kr/st pris 29 kr
Rengöringsservetter för grill

Rengöringsservetter för grill

DAN GRILL · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Rispapper

Rispapper

Coop · 200 g

Coop Tullporten

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Rivjärn Osorterade Färger

Rivjärn Osorterade Färger

DAY · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Rotfruktsborste Osorterade Färger

Rotfruktsborste Osorterade Färger

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Rörskålset 3-pack

Rörskålset 3-pack

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Saftsil Med Silduk

Saftsil Med Silduk

Jonas · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Saxset 3-pack

Saxset 3-pack

DAY · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Sil 19cm

Sil 19cm

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Skalare

Skalare

Jonas · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Sked

Sked

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Sked Trä 10-pack

Sked Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Tullporten

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Skärbräda

Skärbräda

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Skärbräda

Skärbräda

Daloplast · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Skärbräda 2-pack

Skärbräda 2-pack

COOP Xtra · 437 g

Coop Tullporten

jämförpris 114 kr/kg pris 50 kr
Skärbräda Medium

Skärbräda Medium

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Skärbräda Tunn Osorterade färger

Skärbräda Tunn Osorterade färger

Daloplast · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Slaskrensare

Slaskrensare

Xtra · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Slev Akacia

Slev Akacia

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Slickepott

Slickepott

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörgåsgrill

Smörgåsgrill

DAY · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Smörgåsgrill Panini

Smörgåsgrill Panini

OBH Nordica · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Smörgåsjärn Xxl

Smörgåsjärn Xxl

Emerio · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Smörkniv

Smörkniv

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörkniv Acacia 3-pack

Smörkniv Acacia 3-pack

Senso Kitchen · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Snapsglas 10cl 20-pack

Snapsglas 10cl 20-pack

PAPSTAR · 20 st

Coop Tullporten

jämförpris 1,60 kr/st pris 32 kr
Sockerkaksform 1,8 liter

Sockerkaksform 1,8 liter

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Sopset med långt skaft

Sopset med långt skaft

Coop · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Spiralvisp

Spiralvisp

GastroMax · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Springform 24 cm

Springform 24 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Springform Fyrkantig 24 cm

Springform Fyrkantig 24 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Tullporten

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Spritspåse 10-pack

Spritspåse 10-pack

TOPPITS · 10 st

Coop Tullporten

jämförpris 2,59 kr/st pris 26 kr
Tyck till