Primat

Fläskkött på Coop Tullporten

50 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Tullporten

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Tullporten

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs 15%

Blandfärs 15%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Tullporten

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Sverige/Scan · 1000 g

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 50/50

Blandfärs 50/50

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Tullporten

jämförpris 126 kr/kg pris 101 kr
Bogfläsk Skivor

Bogfläsk Skivor

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Tullporten

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Tullporten

jämförpris 244 kr/kg pris 97 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Tullporten

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläsk Bog Med Svål Rimmad Bit

Fläsk Bog Med Svål Rimmad Bit

Nyhléns Hugosons · 500 g

Coop Tullporten

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Fläskfile

Fläskfile

Scan · 500 g

Coop Tullporten

jämförpris 198 kr/kg pris 99 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Tullporten

jämförpris 173 kr/kg pris 95 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Tullporten

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Nyhléns Hugosons · 600 g

Coop Tullporten

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Fläskfilé Vindelnrökt

Fläskfilé Vindelnrökt

Vindelns Rökeri · 500 g

Coop Tullporten

jämförpris 311 kr/kg pris 156 kr
Fläskfärs 20%

Fläskfärs 20%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Tullporten

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Nyhléns Hugosons · 1250 g

Coop Tullporten

jämförpris 105 kr/kg pris 131 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Scan · 1200 g

Coop Tullporten

jämförpris 97 kr/kg pris 116 kr
Fläskkotlett Bit

Fläskkotlett Bit

Sverige/Nyhléns Hugosons · 900 g

Coop Tullporten

jämförpris 111 kr/kg pris 100 kr
Fläsklägg Rim

Fläsklägg Rim

Nyhléns Hugosons · 1750 g

Coop Tullporten

jämförpris 57 kr/kg pris 99 kr
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

Danmark/Nybergs Deli · 1100 g

Coop Tullporten

jämförpris 60 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfile Mörad

Fläskytterfile Mörad

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Tullporten

jämförpris 109 kr/kg pris 87 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Tullporten

jämförpris 105 kr/kg pris 100 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Tullporten

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Grytbitar Fläsk

Grytbitar Fläsk

Coop · 400 g

Coop Tullporten

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Tullporten

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Karré Rapsgris

Karré Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Tullporten

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 300 g

Coop Tullporten

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Karréstek Provencale

Karréstek Provencale

Sverige/Dalsjöfors · 1100 g

Coop Tullporten

jämförpris 84 kr/kg pris 93 kr
Karréstek Toscana

Karréstek Toscana

Dalsjöfors · 1100 g

Coop Tullporten

jämförpris 82 kr/kg pris 91 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Scan · 827 g

Coop Tullporten

jämförpris 96 kr/kg pris 80 kr
Kotlett Benfri Skivor

Kotlett Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 900 g

Coop Tullporten

jämförpris 116 kr/kg pris 104 kr
Kotlett Med Ben Skivor

Kotlett Med Ben Skivor

Nyhléns Hugosons · 550 g

Coop Tullporten

jämförpris 105 kr/kg pris 58 kr
Kotlett Rapsgris

Kotlett Rapsgris

Scan · 300 g

Coop Tullporten

jämförpris 160 kr/kg pris 48 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Tullporten

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Kotlett Sotad

Kotlett Sotad

Coop Tullporten

pris 707 kr
Leverfärs

Leverfärs

Lithells · 500 g

Coop Tullporten

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Lövskuren Kotlett

Lövskuren Kotlett

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Tullporten

jämförpris 171 kr/kg pris 60 kr
Revbenspjäll Tjocka Knäckta

Revbenspjäll Tjocka Knäckta

Scan · 825 g

Coop Tullporten

jämförpris 70 kr/kg pris 58 kr
Revbensspjäll Knäckta

Revbensspjäll Knäckta

Nyhléns Hugosons · 1200 g

Coop Tullporten

jämförpris 66 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Tullporten

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Ryggspäck med svål

Ryggspäck med svål

Nyhléns Hugosons · 1100 g

Coop Tullporten

jämförpris 36 kr/kg pris 40 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Tullporten

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Nonna Elide · 250 g

Coop Tullporten

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Salsicciafärs Mild piripiri

Salsicciafärs Mild piripiri

Nonna Elide · 250 g

Coop Tullporten

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Sidfläsk Bit Alspånsrökt

Sidfläsk Bit Alspånsrökt

Vindelns Rökeri · 450 g

Coop Tullporten

jämförpris 207 kr/kg pris 93 kr
Sidfläsk Skivor

Sidfläsk Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Tullporten

jämförpris 105 kr/kg pris 42 kr
Skinkschnitzel

Skinkschnitzel

Nyhléns Hugosons · 300 g

Coop Tullporten

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Skinkstek

Skinkstek

Scan · 1117 g

Coop Tullporten

jämförpris 91 kr/kg pris 101 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Tullporten

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Tullporten

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Tyck till