Primat

Fläskkött på Coop Stora Gällivare

43 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alspånsrökt Karré

Alspånsrökt Karré

Nyhléns Hugosons · 100 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 2167 kr/kg pris 217 kr
Blandfärs 15%

Blandfärs 15%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Blandfärs 50/50

Blandfärs 50/50

Nyhléns Hugosons · 800 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 126 kr/kg pris 101 kr
Bogfläsk Skivor

Bogfläsk Skivor

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Burgare av fläsk

Burgare av fläsk

Scan · 452 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 81 kr/kg pris 37 kr
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 244 kr/kg pris 97 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläsk Bog Med Svål Rimmad Bit

Fläsk Bog Med Svål Rimmad Bit

Nyhléns Hugosons · 500 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Fläskfile Premium Putsad

Fläskfile Premium Putsad

Familjen Snellman · 690 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 179 kr/kg pris 123 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Scan · 550 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 173 kr/kg pris 95 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danish Crown · 650 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 124 kr/kg pris 81 kr
Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Fläskfilé Putsad Vac - Sverige

Nyhléns Hugosons · 600 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 181 kr/kg pris 108 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Fläskfärs 20%

Fläskfärs 20%

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Nyhléns Hugosons · 1250 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 116 kr/kg pris 145 kr
Fläsklägg Benfri

Fläsklägg Benfri

Dalsjöfors · 900 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 76 kr/kg pris 68 kr
Fläsklägg Benfri Rimmat

Fläsklägg Benfri Rimmat

Nyhléns Hugosons · 1000 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 76 kr/kg pris 76 kr
Fläsklägg Rim

Fläsklägg Rim

Nyhléns Hugosons · 1750 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 57 kr/kg pris 99 kr
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

nybergs deli · 1100 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 60 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Coop · 1000 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 89 kr/kg pris 89 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Grytbitar Skinka

Grytbitar Skinka

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Karre Skivor

Karre Skivor

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Karré

Karré

Scan · 300 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 172 kr/kg pris 52 kr
Kotlett

Kotlett

Scan · 300 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Kotlett Benfri Skivor

Kotlett Benfri Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 133 kr/kg pris 53 kr
Kotlett Grillkryddad

Kotlett Grillkryddad

Scan · 450 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Kotlett Med Ben Skivor

Kotlett Med Ben Skivor

Nyhléns Hugosons · 550 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 126 kr/kg pris 69 kr
Lövskuren Kotlett

Lövskuren Kotlett

Nyhléns Hugosons · 350 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 171 kr/kg pris 60 kr
Original Ribs

Original Ribs

Texas Longhorn · 420 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 163 kr/kg pris 68 kr
Pancetta Lufttorkat & tärnat

Pancetta Lufttorkat & tärnat

Zeta · 160 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 268 kr/kg pris 43 kr
Porchetta Bruschetta

Porchetta Bruschetta

Dalsjöfors · 1400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 100 kr/kg pris 140 kr
Revben Knäckt

Revben Knäckt

Nyhléns Hugosons · 1500 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 80 kr/kg pris 121 kr
Rimmat Fläsklägg

Rimmat Fläsklägg

Coop · 400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Salsicciafärs Mild piripiri

Salsicciafärs Mild piripiri

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Sidfläsk Skivor

Sidfläsk Skivor

Nyhléns Hugosons · 400 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 105 kr/kg pris 42 kr
Sidfläsk vedrökt

Sidfläsk vedrökt

Nordchark · 462 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 110 kr/kg pris 51 kr
Skinkschnitzel

Skinkschnitzel

Nyhléns Hugosons · 300 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Stora Gällivare

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Tyck till