Primat

Skinka på Coop Stora Kiruna

93 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 317 kr/kg pris 29 kr
Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bresaola

Bresaola

Coop · 70 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 706 kr/kg pris 49 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 290 kr/kg pris 29 kr
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Gourmetskinka Basturökt

Gourmetskinka Basturökt

Pärsons · 150 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gourmetskinka Kokt

Gourmetskinka Kokt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gran Serrano 24 Månader

Gran Serrano 24 Månader

Monte Nevado · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 4439 kr/kg pris 444 kr
Herrgårdsskinka Kokt

Herrgårdsskinka Kokt

Nyhléns Hugosons · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Herrgårdsskinka Rökt

Herrgårdsskinka Rökt

Nyhléns Hugosons · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 377 kr/kg pris 26 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 250 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 318 kr/kg pris 79 kr
Jamón Serrano Gran Reserva

Jamón Serrano Gran Reserva

Coop · 80 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Kalkon

Kalkon

Pärsons · 360 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 173 kr/kg pris 62 kr
Kalkon Gourmet

Kalkon Gourmet

BRÖDERNAS · 90 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 420 kr/kg pris 38 kr
Kalkon Kokt Strimlad

Kalkon Kokt Strimlad

TULIP · 350 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 184 kr/kg pris 64 kr
Kalkon med paprika

Kalkon med paprika

Pärsons · 150 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 250 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 210 kr/kg pris 53 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Coop · 180 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 208 kr/kg pris 38 kr
Kalkonbröst

Kalkonbröst

Jakobsdals · 80 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 402 kr/kg pris 32 kr
Kokt Emilskinka

Kokt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Kycklingfile Gourmetgrillad

Kycklingfile Gourmetgrillad

BRÖDERNAS · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Kycklingmortadella

Kycklingmortadella

Qibbla Halal · 200 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 109 kr/kg pris 22 kr
Lavkokt skinka

Lavkokt skinka

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Lavrökt Skinka

Lavrökt Skinka

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Coop · 80 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 491 kr/kg pris 39 kr
Lufttorkad Skinka Prosciutto Di Calabria

Lufttorkad Skinka Prosciutto Di Calabria

Madeo · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 3966 kr/kg pris 397 kr
Lufttorkad Skinka Snacks

Lufttorkad Skinka Snacks

Nyhléns Hugosons · 30 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 998 kr/kg pris 30 kr
Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Coop · 250 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 390 kr/kg pris 97 kr
Patronkarré Rökt

Patronkarré Rökt

Piteortens Chark · 110 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 344 kr/kg pris 38 kr
Patronskinka Rökt

Patronskinka Rökt

Piteortens Chark · 200 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 260 kr/kg pris 52 kr
Picnicbog Rimmad

Picnicbog Rimmad

Nordchark · 400 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 141 kr/kg pris 56 kr
Picnicbog Varmrökt

Picnicbog Varmrökt

Nordchark · 300 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 185 kr/kg pris 55 kr
Prosciutto

Prosciutto

Coop · 80 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 390 kr/kg pris 31 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

TULIP · 140 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 135 kr/kg pris 19 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

Coop · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 395 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 491 kr/kg pris 39 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Zeta · 70 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 593 kr/kg pris 42 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Coop · 70 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 678 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Zeta · 70 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 771 kr/kg pris 54 kr
Prosciutto Di Parma Extra

Prosciutto Di Parma Extra

Negroni · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 4959 kr/kg pris 496 kr
Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Paul och Thom · 70 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 865 kr/kg pris 61 kr
Rostbiff

Rostbiff

Coop · 500 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 321 kr/kg pris 160 kr
Rökt Emilskinka

Rökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Rökt Kalkon

Rökt Kalkon

Xtra · 300 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Coop · 270 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 163 kr/kg pris 44 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 80 kr/kg pris 24 kr
Rökt Skinka Strimlad

Rökt Skinka Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 122 kr/kg pris 22 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Samiskt Rökt Skinka

Samiskt Rökt Skinka

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Serrano

Serrano

Coop · 80 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Serranoskinka

Serranoskinka

Ridderheims · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 3776 kr/kg pris 378 kr
Skinka Alspånsrökt

Skinka Alspånsrökt

Nyhléns Hugosons · 110 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 241 kr/kg pris 27 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Coop · 110 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 250 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 274 kr/kg pris 69 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Gallerrökt Mörkrostad Med Lönnsirap

Skinka Gallerrökt Mörkrostad Med Lönnsirap

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 2783 kr/kg pris 278 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 2262 kr/kg pris 226 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 2827 kr/kg pris 283 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Xtra · 300 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 77 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Sverige/Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Kokt Strimlad

Skinka Kokt Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 121 kr/kg pris 54 kr
Skinka Kolmilarökt

Skinka Kolmilarökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 3350 kr/kg pris 335 kr
Skinka Källarrökt

Skinka Källarrökt

Coop Stora Kiruna

pris 335 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

PAUL och THOM · 70 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 662 kr/kg pris 46 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Engelmanns · 80 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 662 kr/kg pris 53 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 150 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 186 kr/kg pris 28 kr
Skinka Mor Matildas Kokt

Skinka Mor Matildas Kokt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 2451 kr/kg pris 245 kr
Skinka Ojämna skivor

Skinka Ojämna skivor

Pärsons · 300 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 84 kr/kg pris 25 kr
Skinka Rökigaste

Skinka Rökigaste

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 150 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 186 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Samiskt Rökt

Skinka Samiskt Rökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 3398 kr/kg pris 340 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Välrökt Skinka

Välrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Whiskyskinka Bror Jakobs

Whiskyskinka Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kiruna

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Tyck till