Primat

Kvarg på Coop Stora Boden

65 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Cottage Cheese Naturell 4%

Cottage Cheese Naturell 4%

Coop · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 55 kr/kg pris 28 kr
Cottage Pearls

Cottage Pearls

Züger Plant Based · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 133 kr/kg pris 27 kr
Drickkvarg Hallon & Vanilj 0,8%

Drickkvarg Hallon & Vanilj 0,8%

Lindahls · 330 ml

Coop Stora Boden

jämförpris 45 kr/l pris 15 kr
Drickkvarg Smultron 0,8%

Drickkvarg Smultron 0,8%

Lindahls · 330 ml

Coop Stora Boden

jämförpris 45 kr/l pris 15 kr
Kesella Kvarg Naturell 7%

Kesella Kvarg Naturell 7%

Arla Köket® · 250 g

Coop Stora Boden

jämförpris 62 kr/kg pris 16 kr
Kesella Kvarg Vanilj 6.8%

Kesella Kvarg Vanilj 6.8%

Arla Köket® · 250 g

Coop Stora Boden

jämförpris 70 kr/kg pris 18 kr
Keso Cottage Cheese Cashewnötter & frukt 4,3%

Keso Cottage Cheese Cashewnötter & frukt 4,3%

KESO® · 145 g

Coop Stora Boden

jämförpris 147 kr/kg pris 21 kr
Keso Cottage Cheese Hasselnötter, blåbär & tranbär 6,5%

Keso Cottage Cheese Hasselnötter, blåbär & tranbär 6,5%

KESO® · 145 g

Coop Stora Boden

jämförpris 147 kr/kg pris 21 kr
Keso Cottage cheese Naturell 4%

Keso Cottage cheese Naturell 4%

KESO® · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Keso Cottage cheese Naturell 4%

Keso Cottage cheese Naturell 4%

KESO® · 250 g

Coop Stora Boden

jämförpris 70 kr/kg pris 18 kr
Keso Cottage Cheese Naturell Mini 1,5%

Keso Cottage Cheese Naturell Mini 1,5%

KESO® · 250 g

Coop Stora Boden

jämförpris 70 kr/kg pris 18 kr
Keso Cottage cheese Protein 1,5%

Keso Cottage cheese Protein 1,5%

KESO® · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Keso Cottage Cheese Vanilj 2,9%

Keso Cottage Cheese Vanilj 2,9%

KESO® · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Kvarg Blåbär & vanilj 0,2%

Kvarg Blåbär & vanilj 0,2%

Lindahls · 150 g

Coop Stora Boden

jämförpris 64 kr/kg pris 10 kr
Kvarg Bärkompott

Kvarg Bärkompott

PROPUD · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Citron

Kvarg Citron

VALIO · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Gammaldags Vanilj

Kvarg Gammaldags Vanilj

PROPUD · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Hallon / blåbär

Kvarg Hallon / blåbär

VALIO · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Hallon 0,2%

Kvarg Hallon 0,2%

Lindahls · 150 g

Coop Stora Boden

jämförpris 64 kr/kg pris 10 kr
Kvarg Hallon 0,2%

Kvarg Hallon 0,2%

Lindahls · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Kvarg Hallon 0.5%

Kvarg Hallon 0.5%

VALIO · 400 g

Coop Stora Boden

jämförpris 57 kr/kg pris 23 kr
Kvarg Jordgubb

Kvarg Jordgubb

VALIO · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Körsbär

Kvarg Körsbär

VALIO · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Mango

Kvarg Mango

VALIO · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Mild Naturell

Kvarg Mild Naturell

Arla® · 1000 g

Coop Stora Boden

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kvarg Mild Persika & Passion

Kvarg Mild Persika & Passion

Arla® · 1000 g

Coop Stora Boden

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kvarg Mild vanilj

Kvarg Mild vanilj

Arla® · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 63 kr/kg pris 13 kr
Kvarg Mild Vanilj

Kvarg Mild Vanilj

Arla® · 1000 g

Coop Stora Boden

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kvarg Naturell

Kvarg Naturell

Ehrmann · 450 g

Coop Stora Boden

jämförpris 46 kr/kg pris 21 kr
Kvarg Naturell 0,3%

Kvarg Naturell 0,3%

Lindahls · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 39 kr/kg pris 20 kr
Kvarg Passionsfrukt 2,7%

Kvarg Passionsfrukt 2,7%

ALPRO · 150 g

Coop Stora Boden

jämförpris 79 kr/kg pris 12 kr
Kvarg Persika

Kvarg Persika

VALIO · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Vanilj

Kvarg Vanilj

Ehrmann · 450 g

Coop Stora Boden

jämförpris 50 kr/kg pris 23 kr
Kvarg Vanilj

Kvarg Vanilj

VALIO · 200 g

Coop Stora Boden

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Vanilj 0,2%

Kvarg Vanilj 0,2%

Lindahls · 150 g

Coop Stora Boden

jämförpris 64 kr/kg pris 10 kr
Kvarg Vanilj 0,2%

Kvarg Vanilj 0,2%

Lindahls · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Kvarg Vanilj 0,2%

Kvarg Vanilj 0,2%

Lindahls · 900 g

Coop Stora Boden

jämförpris 43 kr/kg pris 39 kr
Kvarg Vanilj 0.5%

Kvarg Vanilj 0.5%

VALIO · 400 g

Coop Stora Boden

jämförpris 57 kr/kg pris 23 kr
Kvarg Vit Choklad 0,2%

Kvarg Vit Choklad 0,2%

Lindahls · 150 g

Coop Stora Boden

jämförpris 64 kr/kg pris 10 kr
Kvarg Yoghurt Blåbär & Vanilj 1.5%

Kvarg Yoghurt Blåbär & Vanilj 1.5%

Verum · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Kvarg Yoghurt Jordgubb & Smultron 1.5%

Kvarg Yoghurt Jordgubb & Smultron 1.5%

Verum · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Kvarg Yoghurt Vanilj 0,3%

Kvarg Yoghurt Vanilj 0,3%

Lindahls · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Kvarg Yoghurt Vanilj 1.5%

Kvarg Yoghurt Vanilj 1.5%

Verum · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Laktosfri Drickkvarg Persika & passion 0,3%

Laktosfri Drickkvarg Persika & passion 0,3%

Yalla® · 350 ml

Coop Stora Boden

jämförpris 45 kr/l pris 16 kr
Laktosfri Drickkvarg Yalla Jordgubb & granatäpple 0,3%

Laktosfri Drickkvarg Yalla Jordgubb & granatäpple 0,3%

Arla® · 350 ml

Coop Stora Boden

jämförpris 45 kr/l pris 16 kr
Laktosfri Keso Cottage Cheese Naturell 4%

Laktosfri Keso Cottage Cheese Naturell 4%

KESO® · 250 g

Coop Stora Boden

jämförpris 78 kr/kg pris 20 kr
Laktosfri Kvarg Naturell 0,2%

Laktosfri Kvarg Naturell 0,2%

Lindahls · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 45 kr/kg pris 23 kr
Laktosfri Kvarg Vanilj 0,2%

Laktosfri Kvarg Vanilj 0,2%

Lindahls · 150 g

Coop Stora Boden

jämförpris 64 kr/kg pris 10 kr
Laktosfri Kvarg Vanilj 0,2%

Laktosfri Kvarg Vanilj 0,2%

Lindahls · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 52 kr/kg pris 26 kr
Laktosfri Mild Kvarg Naturell

Laktosfri Mild Kvarg Naturell

Arla® · 1000 g

Coop Stora Boden

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Laktosfri Yoghurtkvarg Vanilj 0,3%

Laktosfri Yoghurtkvarg Vanilj 0,3%

Lindahls · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 51 kr/kg pris 26 kr
Mild kvarg Blåbär 0.2%

Mild kvarg Blåbär 0.2%

Arla® · 450 g

Coop Stora Boden

jämförpris 49 kr/kg pris 22 kr
Mild kvarg Persika & passion 0.2%

Mild kvarg Persika & passion 0.2%

Arla® · 450 g

Coop Stora Boden

jämförpris 49 kr/kg pris 22 kr
Mild kvarg Vanilj 0.2%

Mild kvarg Vanilj 0.2%

Arla® · 450 g

Coop Stora Boden

jämförpris 49 kr/kg pris 22 kr
Proteinkvarg Citron

Proteinkvarg Citron

Lindahls · 500 g

Coop Stora Boden

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Proteinkvarg Crème Brûlée

Proteinkvarg Crème Brûlée

Lindahls · 150 g

Coop Stora Boden

jämförpris 64 kr/kg pris 10 kr
Proteinkvarg Mango

Proteinkvarg Mango

VALIO · 400 g

Coop Stora Boden

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Proteinkvarg Mango & passion

Proteinkvarg Mango & passion

Lindahls · 150 g

Coop Stora Boden

jämförpris 64 kr/kg pris 10 kr
Proteinkvarg Vanilj

Proteinkvarg Vanilj

VALIO · 400 g

Coop Stora Boden

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Skyr Naturell

Skyr Naturell

Ehrmann High Protein · 450 g

Coop Stora Boden

jämförpris 52 kr/kg pris 24 kr
Skyr Protein Vanilj

Skyr Protein Vanilj

Ehrmann High Protein · 450 g

Coop Stora Boden

jämförpris 52 kr/kg pris 24 kr
Yoghurtkvarg Jordgubb & smultron 1.5%

Yoghurtkvarg Jordgubb & smultron 1.5%

Verum · 1000 g

Coop Stora Boden

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Yoghurtkvarg Naturell 1.7%

Yoghurtkvarg Naturell 1.7%

Verum · 1000 g

Coop Stora Boden

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr
Yoghurtkvarg Naturell 2,2%

Yoghurtkvarg Naturell 2,2%

Arla® · 1000 g

Coop Stora Boden

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Yoghurtkvarg Vanilj 1.5%

Yoghurtkvarg Vanilj 1.5%

Verum · 1000 g

Coop Stora Boden

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Tyck till