Primat

Skinka på Coop Stora Piteå

117 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Emilskinka

Basturökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 311 kr/kg pris 28 kr
Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bokspånsrökt Skinka Skivad

Bokspånsrökt Skinka Skivad

Nyhléns Hugosons · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Bresaola

Bresaola

Coop · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 692 kr/kg pris 48 kr
Bresaola

Bresaola

Negroni · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 856 kr/kg pris 60 kr
Culatta

Culatta

MINO · 60 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 1151 kr/kg pris 69 kr
Edward Bloms Påskskinka

Edward Bloms Påskskinka

BRÖDERNAS · 110 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 202 kr/kg pris 22 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 285 kr/kg pris 29 kr
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Fiocchetto

Fiocchetto

MINO · 60 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 898 kr/kg pris 54 kr
Fondkokt Skinka

Fondkokt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Gourmetskinka Basturökt

Gourmetskinka Basturökt

Pärsons · 150 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Herrgårdsskinka Kokt

Herrgårdsskinka Kokt

Nyhléns Hugosons · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Herrgårdsskinka Rökt

Herrgårdsskinka Rökt

Nyhléns Hugosons · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 370 kr/kg pris 26 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 250 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 310 kr/kg pris 78 kr
Jamón Serrano Gran Reserva

Jamón Serrano Gran Reserva

Coop · 80 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Julskinka Griljerad

Julskinka Griljerad

Jakobsdals · 900 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 199 kr/kg pris 179 kr
Julskinka Griljerad

Julskinka Griljerad

Jakobsdals · 2800 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 269 kr/kg pris 753 kr
Julskinka Kokt

Julskinka Kokt

Alviksgården · 3000 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 109 kr/kg pris 327 kr
Julskinka Kokt

Julskinka Kokt

Scan · 2900 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 99 kr/kg pris 287 kr
Julskinka Kokt

Julskinka Kokt

Jakobsdals · 3500 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 211 kr/kg pris 739 kr
Julskinka Kokt Nitritfri Eko

Julskinka Kokt Nitritfri Eko

Havor gårdsgris · 3200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 209 kr/kg pris 669 kr
Julskinka Kyckling

Julskinka Kyckling

ERNST · 900 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 172 kr/kg pris 155 kr
Julskinka Mor Matilda Rimmad

Julskinka Mor Matilda Rimmad

Jakobsdals · 3500 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 189 kr/kg pris 662 kr
Julskinka Skivad

Julskinka Skivad

Scan · 1200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 164 kr/kg pris 197 kr
Julskinka Skivad

Julskinka Skivad

Scan · 400 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 212 kr/kg pris 85 kr
Kalkon

Kalkon

Pärsons · 360 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 168 kr/kg pris 61 kr
Kalkon Gourmet

Kalkon Gourmet

BRÖDERNAS · 90 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 410 kr/kg pris 37 kr
Kalkon Kokt Strimlad

Kalkon Kokt Strimlad

TULIP · 350 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 181 kr/kg pris 63 kr
Kalkon med paprika

Kalkon med paprika

Pärsons · 150 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 250 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 208 kr/kg pris 52 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Coop · 180 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 208 kr/kg pris 38 kr
Kalkonbröst

Kalkonbröst

Jakobsdals · 80 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Kycklingfile Gourmetgrillad

Kycklingfile Gourmetgrillad

BRÖDERNAS · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 321 kr/kg pris 32 kr
Kycklingmortadella

Kycklingmortadella

Qibbla Halal · 200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 109 kr/kg pris 22 kr
Lavkokt skinka

Lavkokt skinka

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Lavrökt Skinka

Lavrökt Skinka

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Coop · 80 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Lufttorkad Skinka Prosciutto Di Calabria

Lufttorkad Skinka Prosciutto Di Calabria

Madeo · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 3871 kr/kg pris 387 kr
Lufttorkad Skinka Snacks

Lufttorkad Skinka Snacks

Nyhléns Hugosons · 30 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 998 kr/kg pris 30 kr
Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Coop · 250 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 390 kr/kg pris 97 kr
Patronskinka Kokt

Patronskinka Kokt

Piteortens Chark · 200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 246 kr/kg pris 49 kr
Patronskinka Rökt

Patronskinka Rökt

Piteortens Chark · 200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 246 kr/kg pris 49 kr
Picnicbog Rimmad

Picnicbog Rimmad

Nordchark · 400 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 141 kr/kg pris 56 kr
Picnicbog Varmrökt

Picnicbog Varmrökt

Nordchark · 300 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 185 kr/kg pris 55 kr
Prosciutto

Prosciutto

Coop · 80 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 378 kr/kg pris 30 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

TULIP · 140 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 132 kr/kg pris 19 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

Coop · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 393 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Zeta · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 593 kr/kg pris 42 kr
Prosciutto Crudo di collina

Prosciutto Crudo di collina

Negroni · 85 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 588 kr/kg pris 50 kr
Prosciutto Crudo Eko

Prosciutto Crudo Eko

Zeta · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 971 kr/kg pris 68 kr
Prosciutto Crudo Extra

Prosciutto Crudo Extra

Negroni · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 3492 kr/kg pris 349 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Coop · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 673 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Zeta · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 771 kr/kg pris 54 kr
Prosciutto Di Parma Extra

Prosciutto Di Parma Extra

Negroni · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 4865 kr/kg pris 486 kr
Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Paul och Thom · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 845 kr/kg pris 59 kr
Rostbiff

Rostbiff

Coop · 500 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 321 kr/kg pris 160 kr
Rökt Emilskinka

Rökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Rökt Kalkon

Rökt Kalkon

Xtra · 300 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 155 kr/kg pris 47 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Rökt Skinka Skivad

Rökt Skinka Skivad

Petterssons Charkuteri · 110 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 206 kr/kg pris 23 kr
Rökt Skinka Strimlad

Rökt Skinka Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 122 kr/kg pris 22 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Samiskt Rökt Skinka

Samiskt Rökt Skinka

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Serrano

Serrano

Coop · 80 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 461 kr/kg pris 37 kr
Serrano I Block 15 Månader

Serrano I Block 15 Månader

Gastro Import · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 3640 kr/kg pris 364 kr
Serrano Med Ben Hållare & Kniv

Serrano Med Ben Hållare & Kniv

PAUL och THOM · 1 st

Coop Stora Piteå

jämförpris 1199 kr/st pris 1199 kr
Serranoskinka

Serranoskinka

Valent · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 3682 kr/kg pris 368 kr
Skinka Alspånsrökt

Skinka Alspånsrökt

Nyhléns Hugosons · 110 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 236 kr/kg pris 26 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

SVEA · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 232 kr/kg pris 23 kr
Skinka Björkrökt

Skinka Björkrökt

Nyhléns Hugosons · 110 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 236 kr/kg pris 26 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Flatrökt

Skinka Flatrökt

Nordchark · 300 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 203 kr/kg pris 61 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Coop · 110 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 250 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 265 kr/kg pris 66 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 2215 kr/kg pris 221 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Xtra · 300 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Petterssons Charkuteri · 110 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 206 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Kokt Strimlad

Skinka Kokt Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 118 kr/kg pris 53 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

PAUL och THOM · 70 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 648 kr/kg pris 45 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Engelmanns · 80 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 650 kr/kg pris 52 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 150 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 100 g

Coop Stora Piteå

jämförpris 232 kr/kg pris 23 kr
Tyck till