Primat

Kyckling på Coop Överkalix

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst

Ankbröst

La Belle de France · 450 g

Coop Överkalix

jämförpris 238 kr/kg pris 107 kr
Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Hel kyckling

Hel kyckling

Coop · 1200 g

Coop Överkalix

jämförpris 65 kr/kg pris 78 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Överkalix

jämförpris 207 kr/kg pris 83 kr Extrapris
Kyckling Tex mex

Kyckling Tex mex

Coop · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop Överkalix

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Överkalix

jämförpris 163 kr/kg pris 147 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 2000 g

Coop Överkalix

jämförpris 102 kr/kg pris 203 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/kg pris 113 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop Överkalix

jämförpris 83 kr/kg pris 75 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop Överkalix

jämförpris 76 kr/kg pris 151 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop Överkalix

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Överkalix

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop Överkalix

jämförpris 80 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Coop · 1000 g

Coop Överkalix

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop Överkalix

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop Överkalix

jämförpris 167 kr/kg pris 150 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop Överkalix

jämförpris 111 kr/kg pris 78 kr
Kycklingspett Grillkyddade

Kycklingspett Grillkyddade

Sverige/Guldfågeln · 160 g

Coop Överkalix

jämförpris 203 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop Överkalix

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop Överkalix

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Minutstrimlor

Minutstrimlor

Kronfågel · 650 g

Coop Överkalix

jämförpris 148 kr/kg pris 96 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Sverige/Guldfågeln · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Strimlad Kycklinglårfilé

Strimlad Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 600 g

Coop Överkalix

jämförpris 165 kr/kg pris 99 kr
Tyck till