Primat

Såser & smaksättare på Coop Överkalix

229 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Coop · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Aioli

Aioli

Delikatessfabriken · 240 ml

Coop Överkalix

jämförpris 152 kr/l pris 36 kr
Aioli Chili

Aioli Chili

Delikatessfabriken · 240 ml

Coop Överkalix

jämförpris 152 kr/l pris 36 kr
Aioli Lime

Aioli Lime

Eriks Såser · 230 ml

Coop Överkalix

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Barbecuesås Hickory & brown sugar

Barbecuesås Hickory & brown sugar

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Överkalix

jämförpris 111 kr/kg pris 57 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/kg pris 58 kr
Bearnaise

Bearnaise

Delikatessfabriken · 500 ml

Coop Överkalix

jämförpris 117 kr/l pris 59 kr
Bearnaise

Bearnaise

Delikatessfabriken · 240 ml

Coop Överkalix

jämförpris 152 kr/l pris 36 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 132 kr/l pris 33 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 230 ml

Coop Överkalix

jämförpris 111 kr/l pris 26 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Coop · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 22 g

Coop Överkalix

jämförpris 233 kr/kg pris 5 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Rydbergs · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Rydbergs · 900 g

Coop Överkalix

jämförpris 90 kr/kg pris 81 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Eriks Såser · 230 ml

Coop Överkalix

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Coop · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Bredbart choko pålägg

Bredbart choko pålägg

Xtra · 400 g

Coop Överkalix

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Brunsås 3-pack

Brunsås 3-pack

Blå Band · 66 g

Coop Överkalix

jämförpris 212 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Burger Cheese Cheddar

Burger Cheese Cheddar

Kavli · 230 g

Coop Överkalix

jämförpris 193 kr/kg pris 44 kr
Béarnaisesås 3-pack

Béarnaisesås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Överkalix

jämförpris 203 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Blå Band · 63 g

Coop Överkalix

jämförpris 222 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda® · 500 ml

Coop Överkalix

jämförpris 78 kr/l pris 39 kr
Café de Parissås 3-pack

Café de Parissås 3-pack

Blå Band · 72 g

Coop Överkalix

jämförpris 194 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

Coop Överkalix

jämförpris 109 kr/l pris 36 kr
Champinjonsås 3-pack

Champinjonsås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Överkalix

jämförpris 156 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Cheddar Dip Original

Cheddar Dip Original

Kavli · 185 g

Coop Överkalix

jämförpris 177 kr/kg pris 33 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

Coop Överkalix

jämförpris 55 kr/kg pris 31 kr
Chilisås

Chilisås

Coop · 480 g

Coop Överkalix

jämförpris 50 kr/kg pris 24 kr
Chilisås classic

Chilisås classic

Heinz · 590 g

Coop Överkalix

jämförpris 66 kr/kg pris 39 kr
Chilisås Sriracha

Chilisås Sriracha

TWIN DRAGON · 510 g

Coop Överkalix

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Chokladmousse med crisp

Chokladmousse med crisp

Ekströms · 106 g

Coop Överkalix

jämförpris 258 kr/kg pris 27 kr
Chokladsås

Chokladsås

ODENSE · 250 g

Coop Överkalix

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Citron & dillsås 3-pack

Citron & dillsås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Överkalix

jämförpris 203 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Citron- & Dillsås För Lax

Citron- & Dillsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Överkalix

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Citronjuice

Citronjuice

Xtra · 200 ml

Coop Överkalix

jämförpris 52 kr/l pris 10 kr
Citronjuice

Citronjuice

Coop · 200 ml

Coop Överkalix

jämförpris 53 kr/l pris 11 kr
Citronjuice Eko

Citronjuice Eko

Änglamark · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 89 kr/l pris 22 kr
Citronsås För Lax

Citronsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Överkalix

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Classic Pizza & pinsasås

Classic Pizza & pinsasås

BOLLO · 160 g

Coop Överkalix

jämförpris 133 kr/kg pris 21 kr
Crispy Chilli In Oil

Crispy Chilli In Oil

Laoganma · 210 g

Coop Överkalix

jämförpris 262 kr/kg pris 55 kr
Currypasta röd medium

Currypasta röd medium

Coop · 100 g

Coop Överkalix

jämförpris 199 kr/kg pris 20 kr
Currysås 3-pack

Currysås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Överkalix

jämförpris 156 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Dessertsås Choklad

Dessertsås Choklad

O'hoj · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Grey Poupon · 215 g

Coop Överkalix

jämförpris 145 kr/kg pris 31 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Xtra · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 43 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Dijonsenap

Dijonsenap

Johnny's · 190 g

Coop Överkalix

jämförpris 132 kr/kg pris 25 kr
Dip Nacho Cheese

Dip Nacho Cheese

Santa Maria · 250 g

Coop Överkalix

jämförpris 138 kr/kg pris 35 kr
Dip Tex Mex Style

Dip Tex Mex Style

Santa Maria · 250 g

Coop Överkalix

jämförpris 138 kr/kg pris 35 kr
Dressing Amerikansk

Dressing Amerikansk

Kavli · 230 g

Coop Överkalix

jämförpris 115 kr/kg pris 26 kr
Dressing Bacon

Dressing Bacon

Kavli · 230 g

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/kg pris 26 kr
Dressing Caesar

Dressing Caesar

Eriks Såser · 255 ml

Coop Överkalix

jämförpris 76 kr/l pris 20 kr Extrapris
Dressing French Hot Dog

Dressing French Hot Dog

Kavli · 230 g

Coop Överkalix

jämförpris 115 kr/kg pris 26 kr
Dressing Garlic & Herb

Dressing Garlic & Herb

Hellmann's · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 146 kr/l pris 37 kr
Dressing Green & Garlic

Dressing Green & Garlic

Max · 220 ml

Coop Överkalix

jämförpris 82 kr/l pris 18 kr Extrapris
Dressing Gurk majonnäs

Dressing Gurk majonnäs

Kavli · 240 g

Coop Överkalix

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Dressing Orient

Dressing Orient

Rydbergs · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 90 kr/l pris 23 kr Extrapris
Dressing Original

Dressing Original

Max · 220 ml

Coop Överkalix

jämförpris 82 kr/l pris 18 kr Extrapris
Dressing Rhode Island

Dressing Rhode Island

Felix · 335 ml

Coop Överkalix

jämförpris 109 kr/l pris 36 kr
Dressing Thousand Island

Dressing Thousand Island

Felix · 335 ml

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/l pris 38 kr
Dressingmix Grekisk

Dressingmix Grekisk

Knorr · 27 g

Coop Överkalix

jämförpris 524 kr/kg pris 14 kr
Dressingmix Italiensk

Dressingmix Italiensk

Knorr · 9 g

Coop Överkalix

jämförpris 1524 kr/kg pris 14 kr
Duo Kakao & Mjölkkräm

Duo Kakao & Mjölkkräm

Coop · 750 g

Coop Överkalix

jämförpris 54 kr/kg pris 41 kr
Fem Pepparsås 3-pack

Fem Pepparsås 3-pack

Blå Band · 48 g

Coop Överkalix

jämförpris 610 kr/kg pris 29 kr
Gräddsås

Gräddsås

COOP · 22 g

Coop Överkalix

jämförpris 233 kr/kg pris 5 kr
Gräddsås 3-pack

Gräddsås 3-pack

Blå Band

Coop Överkalix

pris 14 kr Extrapris
Grönpepparsås 3-pack

Grönpepparsås 3-pack

Blå Band · 51 g

Coop Överkalix

jämförpris 275 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Guacamole

Guacamole

Coop · 300 g

Coop Överkalix

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Hallonmarmelad

Hallonmarmelad

DEN GAMLE FABRIK · 380 g

Coop Överkalix

jämförpris 121 kr/kg pris 46 kr
Hamburgerdressing

Hamburgerdressing

Rydbergs · 900 g

Coop Överkalix

jämförpris 90 kr/kg pris 81 kr
Hamburgerdressing

Hamburgerdressing

Delikatessfabriken · 240 ml

Coop Överkalix

jämförpris 152 kr/l pris 36 kr
Hasselnötskräm Nella Hazelnut

Hasselnötskräm Nella Hazelnut

Healthyco · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Hasselnötskräm Nutella växtbaserad

Hasselnötskräm Nutella växtbaserad

Ferrero · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 178 kr/kg pris 62 kr
Hasselnötskräm Nutty Eko

Hasselnötskräm Nutty Eko

Rigoni di Asiago · 250 g

Coop Överkalix

jämförpris 228 kr/kg pris 57 kr
Hasselnötskräm Original Eko

Hasselnötskräm Original Eko

Rigoni di Asiago · 250 g

Coop Överkalix

jämförpris 228 kr/kg pris 57 kr
Hoisinsås

Hoisinsås

Coop · 200 ml

Coop Överkalix

jämförpris 141 kr/l pris 28 kr
Hollandaisesås 3-pack

Hollandaisesås 3-pack

Blå Band

Coop Överkalix

pris 14 kr Extrapris
Hummus Original

Hummus Original

Coop · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 88 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Jalapeño Grön Het

Jalapeño Grön Het

Santa Maria · 215 g

Coop Överkalix

jämförpris 153 kr/kg pris 33 kr
Jordnötssmör Creamy

Jordnötssmör Creamy

Skippy · 340 g

Coop Överkalix

jämförpris 128 kr/kg pris 43 kr
Jordnötssmör Crunch Eko

Jordnötssmör Crunch Eko

Green Choice · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 138 kr/kg pris 48 kr
Jordnötssmör Crunchy

Jordnötssmör Crunchy

Coop · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 93 kr/kg pris 33 kr
Jordnötssmör Crunchy Eko

Jordnötssmör Crunchy Eko

Änglamark · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 127 kr/kg pris 44 kr
Jordnötssmör Smooth

Jordnötssmör Smooth

Coop · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 93 kr/kg pris 33 kr
Jordnötssmör Smooth Eko

Jordnötssmör Smooth Eko

Änglamark · 350 g

Coop Överkalix

jämförpris 127 kr/kg pris 44 kr
Kebabsås Het

Kebabsås Het

Schysst Käk · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 116 kr/l pris 29 kr
Kebabsås Mild

Kebabsås Mild

Coop · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 78 kr/l pris 20 kr Extrapris
Kebabsås Mild

Kebabsås Mild

Schysst Käk · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 116 kr/l pris 29 kr
Kebabsås Röd

Kebabsås Röd

Schysst Käk · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 116 kr/l pris 29 kr
Kebabsås Vit Yoghurt & örter

Kebabsås Vit Yoghurt & örter

RYDBERGS

Coop Överkalix

pris 23 kr Extrapris
Kebabsås Vitlök

Kebabsås Vitlök

Schysst Käk · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 116 kr/l pris 29 kr
Ketchup Mindre socker

Ketchup Mindre socker

Felix · 980 g

Coop Överkalix

jämförpris 40 kr/kg pris 39 kr
Ketchup Utan tillsatt socker & salt

Ketchup Utan tillsatt socker & salt

Heinz · 425 g

Coop Överkalix

jämförpris 73 kr/kg pris 31 kr
Kokosgrädde

Kokosgrädde

Santa Maria · 250 ml

Coop Överkalix

jämförpris 112 kr/l pris 28 kr
Kolasås

Kolasås

Cederströms · 230 g

Coop Överkalix

jämförpris 247 kr/kg pris 57 kr
Korma

Korma

Patak's · 450 g

Coop Överkalix

jämförpris 93 kr/kg pris 42 kr
Kryddpasta Chipotle

Kryddpasta Chipotle

Santa Maria · 100 g

Coop Överkalix

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Köttfärsås Original

Köttfärsås Original

Findus · 500 g

Coop Överkalix

jämförpris 59 kr/kg pris 29 kr
Limejuice

Limejuice

Coop · 200 ml

Coop Överkalix

jämförpris 53 kr/l pris 11 kr
Tyck till