Primat

Snacks på Coop Överkalix

30 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bar Choklad

Bar Choklad

FLAPJACK Bar Chok · 80 g

Coop Överkalix

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Karamell

Bar Karamell

Flapjack · 80 g

Coop Överkalix

jämförpris 189 kr/kg pris 15 kr
Bar Nesquik

Bar Nesquik

NESTLÉ · 25 g

Coop Överkalix

jämförpris 339 kr/kg pris 8 kr
Fruktstång Blåbär 12 Mån

Fruktstång Blåbär 12 Mån

NESTLÉ · 25 g

Coop Överkalix

jämförpris 435 kr/kg pris 11 kr
Fruktstång Jordgubb 5-pack

Fruktstång Jordgubb 5-pack

Castus · 5 st

Coop Överkalix

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Fruktstång Äpple & hallon 5-pack

Fruktstång Äpple & hallon 5-pack

Castus · 5 st

Coop Överkalix

jämförpris 4,91 kr/st pris 25 kr
Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

Glutenfri Bar Mörk choklad, nötter & havssalt

BE-KIND · 40 g

Coop Överkalix

jämförpris 567 kr/kg pris 23 kr
Lufttorkat Nötkött

Lufttorkat Nötkött

Nyhléns Hugosons · 30 g

Coop Överkalix

jämförpris 1025 kr/kg pris 31 kr
Müslibar Choklad

Müslibar Choklad

CORNY · 50 g

Coop Överkalix

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Choklad & banan

Müslibar Choklad & banan

Corny · 50 g

Coop Överkalix

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Coconut

Müslibar Coconut

Coop · 45 g

Coop Överkalix

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Jordnötter & choklad

Müslibar Jordnötter & choklad

Corny · 50 g

Coop Överkalix

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Kokos

Müslibar Kokos

Corny · 50 g

Coop Överkalix

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Milk

Müslibar Milk

CORNY · 40 g

Coop Överkalix

jämförpris 307 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Strawberry White Chocolate

Müslibar Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

Coop Överkalix

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Müslibar Vit choklad

Müslibar Vit choklad

Corny · 40 g

Coop Överkalix

jämförpris 283 kr/kg pris 11 kr
Nöt & frukt Mix

Nöt & frukt Mix

Coop · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 180 kr/kg pris 36 kr
Nötbar havssalt & choklad

Nötbar havssalt & choklad

DAVE & JON'S · 35 g

Coop Överkalix

jämförpris 392 kr/kg pris 14 kr
Nötmix Klassisk

Nötmix Klassisk

OLW · 200 g

Coop Överkalix

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Raw Bar Choklad

Raw Bar Choklad

Rawbite · 50 g

Coop Överkalix

jämförpris 567 kr/kg pris 28 kr
Raw Boll Chokladsmulpaj

Raw Boll Chokladsmulpaj

GET RAW · 35 g

Coop Överkalix

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Raw Boll Hallonsmulpaj

Raw Boll Hallonsmulpaj

GET RAW · 35 g

Coop Överkalix

jämförpris 702 kr/kg pris 25 kr
Salamichips Classic

Salamichips Classic

PAUL och THOM · 80 g

Coop Överkalix

jämförpris 402 kr/kg pris 32 kr
Salty twirls

Salty twirls

Coop · 150 g

Coop Överkalix

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Snacksoliver Kalamata Naturella

Snacksoliver Kalamata Naturella

Fontana · 70 g

Coop Överkalix

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Snacksoliver Vitlök Fyllda

Snacksoliver Vitlök Fyllda

Fontana · 70 g

Coop Överkalix

jämförpris 200 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Coop Överkalix

jämförpris 165 kr/kg pris 24 kr
Taco Tubs Kit

Taco Tubs Kit

Santa Maria · 298 g

Coop Överkalix

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Taco Tubs Mini 10-pack

Taco Tubs Mini 10-pack

Santa Maria · 10 st

Coop Överkalix

jämförpris 2,45 kr/st pris 25 kr
Tacoskal 12-pack

Tacoskal 12-pack

Santa Maria · 135 g

Coop Överkalix

jämförpris 181 kr/kg pris 25 kr
Tyck till