Primat

Bröd på Coop Harads

144 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Harads

jämförpris 51 kr/kg pris 41 kr
Proteintoast

Proteintoast

Brödverket · 260 g

Coop Harads

jämförpris 133 kr/kg pris 35 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Harads

jämförpris 40 kr/kg pris 36 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Harads

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Harads

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Harads

jämförpris 65 kr/kg pris 43 kr
Rågbitar 9-pack

Rågbitar 9-pack

Jokkivaaren · 580 g

Coop Harads

jämförpris 63 kr/kg pris 37 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Harads

jämförpris 79 kr/kg pris 26 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Harads

jämförpris 68 kr/kg pris 24 kr
Rågbröd 6-pack

Rågbröd 6-pack

Coop · 360 g

Coop Harads

jämförpris 36 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rågkaka

Rågkaka

Polarbröd · 250 g

Coop Harads

jämförpris 87 kr/kg pris 22 kr
Rågrivet

Rågrivet

Jokkivaaren · 250 g

Coop Harads

jämförpris 106 kr/kg pris 26 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Harads

jämförpris 37 kr/kg pris 28 kr
Småpainriche 8-pack

Småpainriche 8-pack

Bröderna Olofssons Bageri · 400 g

Coop Harads

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Harads

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Polarbröd · 360 g

Coop Harads

jämförpris 85 kr/kg pris 31 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Harads

jämförpris 137 kr/kg pris 26 kr
Tacobåt Mini 12-pack

Tacobåt Mini 12-pack

Old El Paso · 145 g

Coop Harads

jämförpris 241 kr/kg pris 35 kr
Thekakor 10-pack

Thekakor 10-pack

Päras Hembageri · 425 g

Coop Harads

jämförpris 80 kr/kg pris 34 kr
Toast original

Toast original

Coop · 1000 g

Coop Harads

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Toast-Brödet

Toast-Brödet

Bröderna Olofssons Bageri · 650 g

Coop Harads

jämförpris 52 kr/kg pris 34 kr
Tortilla Large 6-pack

Tortilla Large 6-pack

Santa Maria · 371 g

Coop Harads

jämförpris 73 kr/kg pris 27 kr
Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Tortilla Majs & Vete Medium 8-pack

Santa Maria · 8 st

Coop Harads

jämförpris 3,19 kr/st pris 26 kr
Tortilla Medium 12-pack

Tortilla Medium 12-pack

Santa Maria · 480 g

Coop Harads

jämförpris 54 kr/kg pris 26 kr
Tortilla Medium 8-pack

Tortilla Medium 8-pack

Santa Maria · 320 g

Coop Harads

jämförpris 56 kr/kg pris 18 kr
Tortilla Pockets 8-pack

Tortilla Pockets 8-pack

Old El Paso · 223 g

Coop Harads

jämförpris 195 kr/kg pris 43 kr
Tortilla Small 8-pack

Tortilla Small 8-pack

Santa Maria · 200 g

Coop Harads

jämförpris 103 kr/kg pris 21 kr
Tortillabröd M 8-pack

Tortillabröd M 8-pack

Coop · 320 g

Coop Harads

jämförpris 47 kr/kg pris 15 kr
Trekantsknäcke Brungräddat

Trekantsknäcke Brungräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Harads

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Trekantsknäcke Frön & Havssalt

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Harads

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Trekantsknäcke Normalgräddat

Trekantsknäcke Normalgräddat

Leksands Knäckebröd · 200 g

Coop Harads

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Tunnbröd

Tunnbröd

Coop · 375 g

Coop Harads

jämförpris 61 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Gammeldags

Tunnbröd Gammeldags

Mjälloms · 320 g

Coop Harads

jämförpris 103 kr/kg pris 33 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

Coop Harads

jämförpris 93 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Gene Fiber

Tunnbröd Gene Fiber

Polarbröd · 330 g

Coop Harads

jämförpris 93 kr/kg pris 31 kr
Tunnbröd Havre

Tunnbröd Havre

Mjälloms · 120 g

Coop Harads

jämförpris 189 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

Coop Harads

jämförpris 93 kr/kg pris 23 kr
Tunnbröd Sarek 8-pack

Tunnbröd Sarek 8-pack

Polarbröd · 375 g

Coop Harads

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Tunnknäcke Havssalt & frön

Tunnknäcke Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

Coop Harads

jämförpris 226 kr/kg pris 41 kr
Tunnkrisp Råg

Tunnkrisp Råg

COOP · 200 g

Coop Harads

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Vallmoruta

Vallmoruta

Bonjour · 90 g

Coop Harads

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Vilja Fullkorn

Vilja Fullkorn

Coop · 525 g

Coop Harads

jämförpris 45 kr/kg pris 24 kr
Vilja Lingon

Vilja Lingon

Coop · 525 g

Coop Harads

jämförpris 45 kr/kg pris 24 kr
Vörtlimpa

Vörtlimpa

Bonjour · 540 g

Coop Harads

jämförpris 53 kr/kg pris 28 kr
Tyck till