Primat

Juice på Coop Vittangi

102 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinjuice

Apelsinjuice

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Apelsinjuice

Apelsinjuice

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 35 kr/l pris 35 kr
Apelsinjuice med fruktkött

Apelsinjuice med fruktkött

Coop · 250 ml

Coop Vittangi

jämförpris 72 kr/l pris 18 kr
Apelsinjuice Utan fruktkött

Apelsinjuice Utan fruktkött

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 35 kr/l pris 35 kr
Blåbärsdryck

Blåbärsdryck

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Blåbärssoppa

Blåbärssoppa

Ekströms · 465 g

Coop Vittangi

jämförpris 236 kr/kg pris 110 kr
Blåbärssoppa UTS

Blåbärssoppa UTS

Ekströms · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 38 kr/l pris 38 kr
Bärdryck Koncentrat Svarta Vinbär

Bärdryck Koncentrat Svarta Vinbär

Kiviks Musteri · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/l pris 11 kr
Bärdryck Smultron

Bärdryck Smultron

Kiviks · 1500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 14 kr/l pris 22 kr
Bärdryck Svarta vinbär

Bärdryck Svarta vinbär

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Dryck Ananas Light

Dryck Ananas Light

Xtra · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 24 kr/l pris 24 kr
Dryck Röda bär

Dryck Röda bär

Xtra · 2500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 11 kr/l pris 27 kr
Dryck Svarta Vinbär Light

Dryck Svarta Vinbär Light

Xtra · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 24 kr/l pris 24 kr
Apelsin

Apelsin

Festis · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 12 kr/l pris 6 kr Extrapris
Frukt- & bärdryck Koncentrat Peach Melba

Frukt- & bärdryck Koncentrat Peach Melba

Kiviks · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/l pris 11 kr
Fruktdryck Apelsin Eko

Fruktdryck Apelsin Eko

SMAKIS · 250 ml

Coop Vittangi

jämförpris 26 kr/l pris 7 kr
Fruktdryck apelsinsmak 8-pack

Fruktdryck apelsinsmak 8-pack

Coop · 1600 ml

Coop Vittangi

jämförpris 14 kr/l pris 23 kr Extrapris
Fruktdryck Blåbär

Fruktdryck Blåbär

ProViva · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Fruktdryck Hallon & Björnbär

Fruktdryck Hallon & Björnbär

ProViva · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Fruktdryck Hallon & granatäpple

Fruktdryck Hallon & granatäpple

ProViva · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
Fruktdryck Koncentrat Hallon & persika

Fruktdryck Koncentrat Hallon & persika

Kiviks · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/l pris 11 kr
Fruktdryck Koncentrat Päron

Fruktdryck Koncentrat Päron

Kiviks · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/l pris 11 kr
Fruktdryck Koncentrat Äpple

Fruktdryck Koncentrat Äpple

Kiviks Musteri · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/l pris 11 kr
Fruktdryck Mango

Fruktdryck Mango

ProViva · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Fruktdryck Mango

Fruktdryck Mango

LOWCALY · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Fruktdryck Multivitamin

Fruktdryck Multivitamin

Glockengold · 2000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 12 kr/l pris 24 kr
Fruktdryck Nypon

Fruktdryck Nypon

ProViva · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
Fruktdryck Päron

Fruktdryck Päron

Kiviks · 1500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 14 kr/l pris 22 kr
Fruktdryck Päron 3-pack

Fruktdryck Päron 3-pack

Coop · 600 ml

Coop Vittangi

jämförpris 20 kr/l pris 12 kr
Fruktdryck Tropisk 3-pack

Fruktdryck Tropisk 3-pack

Coop · 600 ml

Coop Vittangi

jämförpris 20 kr/l pris 12 kr
Juice Ananas

Juice Ananas

Fontana · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Juice Apelsin

Juice Apelsin

Innocent · 900 ml

Coop Vittangi

jämförpris 49 kr/l pris 44 kr
Juice Apelsin

Juice Apelsin

God Morgon® · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr Extrapris
Juice Apelsin

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Juice Apelsin

Juice Apelsin

Tropicana · 900 ml

Coop Vittangi

jämförpris 49 kr/l pris 44 kr
Juice Apelsin Med Fruktkött

Juice Apelsin Med Fruktkött

Innocent · 900 ml

Coop Vittangi

jämförpris 50 kr/l pris 45 kr
Juice Apelsin Utan Fruktkött

Juice Apelsin Utan Fruktkött

Innocent · 900 ml

Coop Vittangi

jämförpris 50 kr/l pris 45 kr
Juice blodapelsin

Juice blodapelsin

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 38 kr/l pris 38 kr
Juice Blodgrape

Juice Blodgrape

God Morgon · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr Extrapris
Juice röd grapefrukt & apelsin

Juice röd grapefrukt & apelsin

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Juice Tropisk

Juice Tropisk

Bravo · 2000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 23 kr/l pris 46 kr
Juice Tropisk

Juice Tropisk

Bravo · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Juice Tropisk

Juice Tropisk

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Juice Äpple

Juice Äpple

Innocent · 900 ml

Coop Vittangi

jämförpris 50 kr/l pris 45 kr
Juice Äpple

Juice Äpple

God Morgon · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr Extrapris
Juice Äpple

Juice Äpple

Bravo · 2000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 23 kr/l pris 46 kr
Juice Äpple

Juice Äpple

Bravo · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Juice Äpple

Juice Äpple

Kiviks · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Juice Äpple

Juice Äpple

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Juice Äpple & mango

Juice Äpple & mango

Kiviks · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Juice äpple

Juice äpple

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 33 kr/l pris 33 kr
Juicedryck Frukt 10-pack

Juicedryck Frukt 10-pack

Capri-Sun · 2000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 13 kr/l pris 26 kr Extrapris
Juicekoncentrat Apelsin Eko

Juicekoncentrat Apelsin Eko

Änglamark · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 113 kr/l pris 23 kr
Kolsyrad fruktdryck Tasty Apelsin

Kolsyrad fruktdryck Tasty Apelsin

Smakis · 330 ml

Coop Vittangi

jämförpris 27 kr/l pris 9 kr Extrapris
Kolsyrad fruktdryck Tasty Päron

Kolsyrad fruktdryck Tasty Päron

Smakis · 330 ml

Coop Vittangi

jämförpris 27 kr/l pris 9 kr Extrapris
Kolsyrad fruktdryck Tasty Äpple

Kolsyrad fruktdryck Tasty Äpple

Smakis · 330 ml

Coop Vittangi

jämförpris 27 kr/l pris 9 kr Extrapris
Kombucha Mango 0.5%

Kombucha Mango 0.5%

Humm Kombucha · 330 ml

Coop Vittangi

jämförpris 85 kr/l pris 28 kr
Lemonade

Lemonade

God Morgon® · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr Extrapris
Lingondryck

Lingondryck

Coop · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Apelsin

Apelsin

MER · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr
Hallon & svartvinbär

Hallon & svartvinbär

MER · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr
Päron

Päron

MER · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr
Sockerfri Lingon

Sockerfri Lingon

MER · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 35 kr/l pris 18 kr
Multivitamindryck Koncentrat Tropisk

Multivitamindryck Koncentrat Tropisk

Kiviks · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/l pris 11 kr
Måltidsdryck Koncentrat Melon & hallon

Måltidsdryck Koncentrat Melon & hallon

COOP · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 38 kr/l pris 8 kr
Måltidsdryck Koncentrat Päron

Måltidsdryck Koncentrat Päron

COOP · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 38 kr/l pris 8 kr
Måltidsdryck Koncentrat Svarta vinbär

Måltidsdryck Koncentrat Svarta vinbär

COOP · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 38 kr/l pris 8 kr
Måltidsdryck Koncentrat Tropisk

Måltidsdryck Koncentrat Tropisk

COOP · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 38 kr/l pris 8 kr
Måltidsdryck Lingon/blåbär

Måltidsdryck Lingon/blåbär

COOP · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 38 kr/l pris 8 kr
Nyponsoppa

Nyponsoppa

Ekströms · 730 g

Coop Vittangi

jämförpris 91 kr/kg pris 66 kr
Nyponsoppa UTS

Nyponsoppa UTS

Ekströms · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Osötad Fruktdryck Äpple & päron 3-pack Eko

Osötad Fruktdryck Äpple & päron 3-pack Eko

Änglamark · 750 ml

Coop Vittangi

jämförpris 29 kr/l pris 22 kr
Rödbetsjuice Eko

Rödbetsjuice Eko

HEALTHYCO · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 41 kr/l pris 41 kr
Saft Crispy Pear

Saft Crispy Pear

Fun Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Fläderblom Eko

Saft Fläderblom Eko

Änglamark · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 81 kr/l pris 41 kr
Saft Jordgubb

Saft Jordgubb

BOB · 950 ml

Coop Vittangi

jämförpris 46 kr/l pris 43 kr
Saft Lemonade

Saft Lemonade

Fun Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Orange

Saft Orange

FUN Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Päron

Saft Päron

Coop · 800 ml

Coop Vittangi

jämförpris 25 kr/l pris 20 kr Extrapris
Saft Strawberry

Saft Strawberry

Fun Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Sunny Smultron

Saft Sunny Smultron

FUN Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Sunny Smultron

Saft Sunny Smultron

FUN Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Svartvinbär

Saft Svartvinbär

BOB · 950 ml

Coop Vittangi

jämförpris 52 kr/l pris 49 kr
Saft Svartvinbär

Saft Svartvinbär

FUN Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Svartvinbär Eko

Saft Svartvinbär Eko

Änglamark · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 89 kr/l pris 44 kr
Saft Watermelon Lemonade

Saft Watermelon Lemonade

FUN Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Wild Berries

Saft Wild Berries

Fun Light · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Saft Wild Raspberry

Saft Wild Raspberry

ZERoh! · 800 ml

Coop Vittangi

jämförpris 46 kr/l pris 37 kr
Shot Ingefära

Shot Ingefära

RÅ · 70 ml

Coop Vittangi

jämförpris 196 kr/l pris 14 kr
Shot Ingefära & citron

Shot Ingefära & citron

Herrljunga Musteri · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 66 kr/l pris 33 kr Extrapris
Shot Ingefära & gurkmeja

Shot Ingefära & gurkmeja

Herrljunga Musteri · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 66 kr/l pris 33 kr Extrapris
Shot Ingefära & gurkmeja

Shot Ingefära & gurkmeja

RÅ · 65 ml

Coop Vittangi

jämförpris 223 kr/l pris 15 kr
Shot Ingefära Kallpressad

Shot Ingefära Kallpressad

Coop · 60 ml

Coop Vittangi

jämförpris 346 kr/l pris 21 kr
Smoothie Green Antioxidant

Smoothie Green Antioxidant

Innocent · 750 ml

Coop Vittangi

jämförpris 69 kr/l pris 52 kr
Smoothie Hallon, jordgubb & blåbär

Smoothie Hallon, jordgubb & blåbär

Bravo · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Smoothie Jordgubb & banan

Smoothie Jordgubb & banan

Coop · 250 ml

Coop Vittangi

jämförpris 76 kr/l pris 19 kr
Smoothie Mango & Apelsin

Smoothie Mango & Apelsin

Froosh · 250 ml

Coop Vittangi

jämförpris 110 kr/l pris 27 kr
Smoothie Mango & passionsfrukt

Smoothie Mango & passionsfrukt

Bravo · 1000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Smoothie Mango, banan & passionsfrukt

Smoothie Mango, banan & passionsfrukt

Coop · 250 ml

Coop Vittangi

jämförpris 76 kr/l pris 19 kr
Smoothie Päron, kiwi & banan Eko

Smoothie Päron, kiwi & banan Eko

Änglamark · 90 g

Coop Vittangi

jämförpris 78 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Tyck till