Primat

Soppor på Coop Vittangi

29 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Fiskbuljong

Fiskbuljong

Knorr · 6 st

Coop Vittangi

jämförpris 2,67 kr/st pris 16 kr
Fiskfond

Fiskfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Vittangi

jämförpris 215 kr/l pris 39 kr
Grönsaksbuljong

Grönsaksbuljong

Knorr · 6 st

Coop Vittangi

jämförpris 2,67 kr/st pris 16 kr
Grönsaksbuljong

Grönsaksbuljong

Knorr · 120 g

Coop Vittangi

jämförpris 188 kr/kg pris 23 kr
Hummerfond

Hummerfond

Coop · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 154 kr/l pris 31 kr
Kalvfond

Kalvfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Vittangi

jämförpris 215 kr/l pris 39 kr
Kalvfond

Kalvfond

Coop · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 154 kr/l pris 31 kr
Kycklingbuljong

Kycklingbuljong

Knorr · 120 g

Coop Vittangi

jämförpris 188 kr/kg pris 23 kr
Kycklingbuljong 12-pack

Kycklingbuljong 12-pack

Coop · 6000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 3,23 kr/l pris 19 kr
Kycklingfond

Kycklingfond

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Vittangi

jämförpris 215 kr/l pris 39 kr
Kycklingfond

Kycklingfond

Coop · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 154 kr/l pris 31 kr
Kycklingsoppa

Kycklingsoppa

Coop · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 65 kr/l pris 33 kr Extrapris
Köttbuljong

Köttbuljong

Knorr · 6 st

Coop Vittangi

jämförpris 2,75 kr/st pris 17 kr
Köttbuljong 12-pack

Köttbuljong 12-pack

Coop · 6000 ml

Coop Vittangi

jämförpris 3,23 kr/l pris 19 kr
Köttbuljong 12-pack

Köttbuljong 12-pack

Knorr · 12 st

Coop Vittangi

jämförpris 1,89 kr/st pris 23 kr
Köttfond Eko

Köttfond Eko

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Vittangi

jämförpris 242 kr/l pris 43 kr
Köttsoppa Med Grönsaker

Köttsoppa Med Grönsaker

Knorr · 340 g

Coop Vittangi

jämförpris 100 kr/kg pris 34 kr
Linssoppa

Linssoppa

Coop · 500 ml

Coop Vittangi

jämförpris 65 kr/l pris 33 kr Extrapris
Oxbuljong Eko

Oxbuljong Eko

Änglamark · 6 st

Coop Vittangi

jämförpris 2,76 kr/st pris 17 kr
Oxfond Rödvin

Oxfond Rödvin

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Vittangi

jämförpris 215 kr/l pris 39 kr
Oxfond Rödvin

Oxfond Rödvin

Coop · 200 ml

Coop Vittangi

jämförpris 154 kr/l pris 31 kr
Soppa Tex mex sweet potato

Soppa Tex mex sweet potato

Coop · 570 ml

Coop Vittangi

jämförpris 53 kr/l pris 30 kr
Soppa Thai inspirerad

Soppa Thai inspirerad

Coop · 570 ml

Coop Vittangi

jämförpris 53 kr/l pris 30 kr
Svampbuljong

Svampbuljong

Knorr · 60 g

Coop Vittangi

jämförpris 275 kr/kg pris 17 kr
Svampfond umami

Svampfond umami

Caj P · 180 ml

Coop Vittangi

jämförpris 111 kr/l pris 20 kr Extrapris
Tomatsoppa

Tomatsoppa

Coop · 570 ml

Coop Vittangi

jämförpris 53 kr/l pris 30 kr
Viltfond Kantarell

Viltfond Kantarell

Bong Touch of Taste · 180 ml

Coop Vittangi

jämförpris 215 kr/l pris 39 kr
Ärtsoppa Soldatens

Ärtsoppa Soldatens

Knorr · 531 ml

Coop Vittangi

jämförpris 85 kr/l pris 45 kr
Ärtsoppa Vegetarisk Eko

Ärtsoppa Vegetarisk Eko

Änglamark · 500 g

Coop Vittangi

jämförpris 36 kr/kg pris 18 kr
Tyck till