Primat

Kex & kakor på Coop Vittangi

119 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Mjölkchoklad

Mjölkchoklad

Ballerina · 205 g

Coop Vittangi

jämförpris 66 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Original

Original

Ballerina · 205 g

Coop Vittangi

jämförpris 117 kr/kg pris 24 kr
Blåbärsmuffins 4-pack

Blåbärsmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Brago

Brago

Brago · 225 g

Coop Vittangi

jämförpris 103 kr/kg pris 23 kr
Bullar Vanillas

Bullar Vanillas

Pågen · 220 g

Coop Vittangi

jämförpris 145 kr/kg pris 32 kr
Choco Moment Mjölkchoklad

Choco Moment Mjölkchoklad

Marabou · 180 g

Coop Vittangi

jämförpris 215 kr/kg pris 39 kr
Chokladbollar 24-pack

Chokladbollar 24-pack

Gille · 750 g

Coop Vittangi

jämförpris 92 kr/kg pris 69 kr
Chokladbollar 6-pack

Chokladbollar 6-pack

Coop · 210 g

Coop Vittangi

jämförpris 99 kr/kg pris 21 kr
Chokladflarn

Chokladflarn

Coop · 530 g

Coop Vittangi

jämförpris 78 kr/kg pris 42 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Hägges · 350 g

Coop Vittangi

jämförpris 140 kr/kg pris 49 kr
Chokladmuffins 4-pack

Chokladmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Citronmuffins

Citronmuffins

Hägges · 200 g

Coop Vittangi

jämförpris 149 kr/kg pris 30 kr
Citronmuffins 4-pack

Citronmuffins 4-pack

Coop · 300 g

Coop Vittangi

jämförpris 54 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Citronmuffins Krämfyllda 8-pack

Coop · 280 g

Coop Vittangi

jämförpris 122 kr/kg pris 34 kr
Citronmums

Citronmums

Hägges · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Cloetta Choklad Maxi

Cloetta Choklad Maxi

Tupla · 50 g

Coop Vittangi

jämförpris 278 kr/kg pris 14 kr
Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Cookies Mörk choklad & mjölkchoklad 8-pack

Coop · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Cookies Mörka Chokladlinser 8-pack

Coop · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Cookies Vit Choklad & Tranbär 8-pack

Coop · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 145 kr/kg pris 22 kr
Crostini Naturella

Crostini Naturella

Zeta · 120 g

Coop Vittangi

jämförpris 250 kr/kg pris 30 kr
Delicatoboll

Delicatoboll

DELICATO · 58 g

Coop Vittangi

jämförpris 179 kr/kg pris 10 kr
Delicatoboll 6-pack

Delicatoboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Vittangi

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Digestive

Digestive

Coop · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 21 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Eko

Eko

Digestive · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 89 kr/kg pris 35 kr
Drömmar Choklad

Drömmar Choklad

Gille · 600 g

Coop Vittangi

jämförpris 110 kr/kg pris 66 kr
Drömrulltårta

Drömrulltårta

Coop · 300 g

Coop Vittangi

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Finger Marie

Finger Marie

McVities · 200 g

Coop Vittangi

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Fullkornsskorpor

Fullkornsskorpor

Coop · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Gifflar Blueberry & Vanilla

Gifflar Blueberry & Vanilla

Pågen · 260 g

Coop Vittangi

jämförpris 118 kr/kg pris 31 kr
Gifflar Kanel

Gifflar Kanel

Pågen · 300 g

Coop Vittangi

jämförpris 105 kr/kg pris 32 kr
Gifflar Vanilj

Gifflar Vanilj

Pågen · 280 g

Coop Vittangi

jämförpris 112 kr/kg pris 32 kr
Glutenfri Kladdkaka

Glutenfri Kladdkaka

Fria · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Glutenfri Prinsessbakelse

Glutenfri Prinsessbakelse

Friends Of Adam · 140 g

Coop Vittangi

jämförpris 270 kr/kg pris 38 kr
Glutenfri Vallmofralla

Glutenfri Vallmofralla

Fria · 4 st

Coop Vittangi

jämförpris 9 kr/st pris 37 kr
Glutenfria Digestive Kex

Glutenfria Digestive Kex

Gullón · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 142 kr/kg pris 21 kr
Glutenfria Hallonmuffins 4-pack

Glutenfria Hallonmuffins 4-pack

Fria · 4 st

Coop Vittangi

jämförpris 11 kr/st pris 45 kr
Glutenfria Havrekakor

Glutenfria Havrekakor

Schär · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 170 kr/kg pris 26 kr
Glutenfria Kanelbullar 4-pack

Glutenfria Kanelbullar 4-pack

Fria · 4 st

Coop Vittangi

jämförpris 9 kr/st pris 37 kr
Hallonbiskvi 2-pack

Hallonbiskvi 2-pack

Bake My Day · 130 g

Coop Vittangi

jämförpris 251 kr/kg pris 33 kr
Hallongrottor

Hallongrottor

Gille · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 211 kr/kg pris 32 kr
Hallonkransar

Hallonkransar

Gille · 600 g

Coop Vittangi

jämförpris 88 kr/kg pris 53 kr
Havreboll

Havreboll

DELICATO · 55 g

Coop Vittangi

jämförpris 188 kr/kg pris 10 kr
Havreboll 6-pack

Havreboll 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Vittangi

jämförpris 114 kr/kg pris 27 kr
Havrekakor Chokladglasyr

Havrekakor Chokladglasyr

Gille · 600 g

Coop Vittangi

jämförpris 110 kr/kg pris 66 kr
Havrekex Hobnobs

Havrekex Hobnobs

McVities · 255 g

Coop Vittangi

jämförpris 81 kr/kg pris 21 kr
Havrekuddar

Havrekuddar

Coop · 375 g

Coop Vittangi

jämförpris 81 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbsrulltårta

Jordgubbsrulltårta

Coop · 360 g

Coop Vittangi

jämförpris 87 kr/kg pris 31 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 66 kr/kg pris 26 kr
Kakor Duo Biscuits Choklad

Kakor Duo Biscuits Choklad

Xtra · 250 g

Coop Vittangi

jämförpris 66 kr/kg pris 17 kr
Kakor Hallon & vanilj

Kakor Hallon & vanilj

Coop · 176 g

Coop Vittangi

jämförpris 102 kr/kg pris 18 kr
Kakor Kakaofyllning

Kakor Kakaofyllning

Coop · 176 g

Coop Vittangi

jämförpris 102 kr/kg pris 18 kr
Kakor Double Creme

Kakor Double Creme

OREO · 157 g

Coop Vittangi

jämförpris 144 kr/kg pris 23 kr
Kakor Mini

Kakor Mini

OREO · 115 g

Coop Vittangi

jämförpris 279 kr/kg pris 32 kr
Kakor Tartlets Choco

Kakor Tartlets Choco

McVitie's · 100 g

Coop Vittangi

jämförpris 175 kr/kg pris 18 kr
Kakor Tartlets Lemon

Kakor Tartlets Lemon

McVitie's · 100 g

Coop Vittangi

jämförpris 175 kr/kg pris 18 kr
Kakor XL Daim 8-pack

Kakor XL Daim 8-pack

MARABOU · 184 g

Coop Vittangi

jämförpris 206 kr/kg pris 38 kr
Kakor XL Mjölkchoklad 8-pack

Kakor XL Mjölkchoklad 8-pack

MARABOU · 184 g

Coop Vittangi

jämförpris 206 kr/kg pris 38 kr
Kakor Äppelkronor 4-pack

Kakor Äppelkronor 4-pack

Coop · 180 g

Coop Vittangi

jämförpris 139 kr/kg pris 25 kr
Kanelbullar 12-pack

Kanelbullar 12-pack

Coop · 420 g

Coop Vittangi

jämförpris 81 kr/kg pris 34 kr
Kanelbulle

Kanelbulle

Bonjour · 100 g

Coop Vittangi

jämförpris 104 kr/kg pris 10 kr
Kanelgömma

Kanelgömma

Hägges · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 125 kr/kg pris 50 kr
Kanelsnäckor

Kanelsnäckor

Coop · 260 g

Coop Vittangi

jämförpris 86 kr/kg pris 22 kr
Kex Biscoff Biscuits

Kex Biscoff Biscuits

Lotus · 140 g

Coop Vittangi

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Kex Hasselnöt & Choklad

Kex Hasselnöt & Choklad

KNOPPERS · 25 g

Coop Vittangi

jämförpris 284 kr/kg pris 7 kr
Kex Hazelnutty

Kex Hazelnutty

Coop · 175 g

Coop Vittangi

jämförpris 116 kr/kg pris 20 kr
Kex Temptations Caramel

Kex Temptations Caramel

Coop · 200 g

Coop Vittangi

jämförpris 170 kr/kg pris 34 kr
Kladdkakerullar

Kladdkakerullar

Gille · 180 g

Coop Vittangi

jämförpris 168 kr/kg pris 30 kr
Majskakor Pizza

Majskakor Pizza

Coop · 125 g

Coop Vittangi

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Coop · 125 g

Coop Vittangi

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Mandelbiskvier

Mandelbiskvier

Cloetta · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Mandelkubb

Mandelkubb

Nyåkers · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Mariekex

Mariekex

Xtra · 200 g

Coop Vittangi

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Matkex Saltade

Matkex Saltade

Göteborgs Kex · 70 g

Coop Vittangi

jämförpris 136 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Matkex Sourcream & onion

Matkex Sourcream & onion

Göteborgs Kex · 74 g

Coop Vittangi

jämförpris 128 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Mazariner 4-pack

Mazariner 4-pack

Coop · 220 g

Coop Vittangi

jämförpris 113 kr/kg pris 25 kr
Mazariner Hallon 4-pack

Mazariner Hallon 4-pack

Coop · 220 g

Coop Vittangi

jämförpris 113 kr/kg pris 25 kr
Mini Cookies Choklad

Mini Cookies Choklad

Coop · 175 g

Coop Vittangi

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Mini Digestive Choco

Mini Digestive Choco

Gullón · 100 g

Coop Vittangi

jämförpris 113 kr/kg pris 11 kr
Mini Wafers Choklad

Mini Wafers Choklad

Coop · 180 g

Coop Vittangi

jämförpris 92 kr/kg pris 17 kr
Mintrullar

Mintrullar

Gille · 180 g

Coop Vittangi

jämförpris 181 kr/kg pris 33 kr
Morotskaka

Morotskaka

Hägges · 350 g

Coop Vittangi

jämförpris 140 kr/kg pris 49 kr
Munk Crushed candy

Munk Crushed candy

Donut Worry Be Happy · 57 g

Coop Vittangi

jämförpris 182 kr/kg pris 10 kr
Munk Nutzilla

Munk Nutzilla

Donut Worry Be Happy · 71 g

Coop Vittangi

jämförpris 141 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Munk Red Heart

Munk Red Heart

Dafgårds · 88 g

Coop Vittangi

jämförpris 114 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Munk Socker

Munk Socker

Bonjour · 50 g

Coop Vittangi

jämförpris 207 kr/kg pris 10 kr
Munk Sweet Strawberry

Munk Sweet Strawberry

Bonjour · 58 g

Coop Vittangi

jämförpris 171 kr/kg pris 10 kr
Munk Vanilj

Munk Vanilj

Bonjour · 58 g

Coop Vittangi

jämförpris 179 kr/kg pris 10 kr
Pepparkakor Original

Pepparkakor Original

Annas · 300 g

Coop Vittangi

jämförpris 83 kr/kg pris 25 kr
Punschrullar

Punschrullar

Gille · 630 g

Coop Vittangi

jämförpris 114 kr/kg pris 72 kr
Punschrullar 6-pack

Punschrullar 6-pack

Coop · 180 g

Coop Vittangi

jämförpris 115 kr/kg pris 21 kr
Punschrulle

Punschrulle

DELICATO · 48 g

Coop Vittangi

jämförpris 216 kr/kg pris 10 kr
Punschrulle 6-pack

Punschrulle 6-pack

DELICATO · 240 g

Coop Vittangi

jämförpris 126 kr/kg pris 30 kr
Pärlboll

Pärlboll

DELICATO · 58 g

Coop Vittangi

jämförpris 179 kr/kg pris 10 kr
Red Velvet

Red Velvet

Hägges · 350 g

Coop Vittangi

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Riskakor Ost

Riskakor Ost

Coop · 125 g

Coop Vittangi

jämförpris 136 kr/kg pris 17 kr
Rosenkaka

Rosenkaka

Bröderna Olofssons Bageri · 400 g

Coop Vittangi

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Rye Snack Creamy Ranch

Rye Snack Creamy Ranch

Finn Crisp · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Rye snacks Sour Cream & Onion

Rye snacks Sour Cream & Onion

Finn Crisp · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Salta Kex

Salta Kex

Xtra · 200 g

Coop Vittangi

jämförpris 83 kr/kg pris 17 kr
Saltiner

Saltiner

Saltiner · 150 g

Coop Vittangi

jämförpris 180 kr/kg pris 27 kr
Tyck till