Primat

Kryddor på Coop Svappavaara

83 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aromat Refill

Aromat Refill

Knorr · 90 g

Coop Svappavaara

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr
Basilika

Basilika

Kockens · 10 g

Coop Svappavaara

jämförpris 1475 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Basilika

Basilika

Santa Maria · 10 g

Coop Svappavaara

jämförpris 3095 kr/kg pris 31 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Chili Flakes

Chili Flakes

Kockens · 28 g

Coop Svappavaara

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

Coop Svappavaara

jämförpris 851 kr/kg pris 29 kr
Chilipulver

Chilipulver

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

Coop Svappavaara

jämförpris 526 kr/kg pris 29 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Citronsyra

Citronsyra

Coop · 30 g

Coop Svappavaara

jämförpris 417 kr/kg pris 13 kr
Curry

Curry

Kockens · 43 g

Coop Svappavaara

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

Coop Svappavaara

jämförpris 910 kr/kg pris 31 kr
Dragon

Dragon

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Fint Salt Med Jod

Fint Salt Med Jod

Falksalt · 600 g

Coop Svappavaara

jämförpris 28 kr/kg pris 17 kr
Garam Masala

Garam Masala

Kockens · 43 g

Coop Svappavaara

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 50 g

Coop Svappavaara

jämförpris 579 kr/kg pris 29 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Gurkmeja

Gurkmeja

Santa Maria · 32 g

Coop Svappavaara

jämförpris 905 kr/kg pris 29 kr
Havssalt Grovt

Havssalt Grovt

JOZO · 2000 g

Coop Svappavaara

jämförpris 22 kr/kg pris 43 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 31 g

Coop Svappavaara

jämförpris 934 kr/kg pris 29 kr
Kanel Cassia Malen

Kanel Cassia Malen

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Kanel Hel

Kanel Hel

Santa Maria · 22 g

Coop Svappavaara

jämförpris 770 kr/kg pris 17 kr
Kanel Malen

Kanel Malen

Santa Maria · 40 g

Coop Svappavaara

jämförpris 724 kr/kg pris 29 kr
Kardemumma Kärnor

Kardemumma Kärnor

Santa Maria · 21 g

Coop Svappavaara

jämförpris 1283 kr/kg pris 27 kr
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Kardemumma Malen

Kardemumma Malen

Santa Maria · 18 g

Coop Svappavaara

jämförpris 1250 kr/kg pris 23 kr
Koriander

Koriander

Santa Maria · 10 g

Coop Svappavaara

jämförpris 3095 kr/kg pris 31 kr
Koriander Malen

Koriander Malen

Kockens · 31 g

Coop Svappavaara

jämförpris 476 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddmix Fajita Medium

Kryddmix Fajita Medium

Santa Maria · 28 g

Coop Svappavaara

jämförpris 554 kr/kg pris 16 kr
Kryddmix Guacamole Mild Spice Mix Tex Mex

Kryddmix Guacamole Mild Spice Mix Tex Mex

Coop · 20 g

Coop Svappavaara

jämförpris 639 kr/kg pris 13 kr
Kryddmix Korv Stroganoff

Kryddmix Korv Stroganoff

Knorr · 50 g

Coop Svappavaara

jämförpris 407 kr/kg pris 20 kr
Kryddmix Paneng Röd Curry

Kryddmix Paneng Röd Curry

Santa Maria · 32 g

Coop Svappavaara

jämförpris 703 kr/kg pris 23 kr
Kryddmix Taco Hot Cayenne

Kryddmix Taco Hot Cayenne

Santa Maria · 28 g

Coop Svappavaara

jämförpris 554 kr/kg pris 16 kr
Kryddmix Taco Mild

Kryddmix Taco Mild

Santa Maria · 28 g

Coop Svappavaara

jämförpris 482 kr/kg pris 14 kr
Kryddmix Taco Mild 3-pack

Kryddmix Taco Mild 3-pack

Santa Maria · 84 g

Coop Svappavaara

jämförpris 232 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Kockens · 28 g

Coop Svappavaara

jämförpris 527 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Kryddpeppar Malen

Kryddpeppar Malen

Santa Maria · 26 g

Coop Svappavaara

jämförpris 1113 kr/kg pris 29 kr
Kött & Grillkrydda

Kött & Grillkrydda

Knorr · 88 g

Coop Svappavaara

jämförpris 199 kr/kg pris 18 kr
Lagerblad Hela

Lagerblad Hela

Santa Maria · 4 g

Coop Svappavaara

jämförpris 3625 kr/kg pris 15 kr
Lökpulver

Lökpulver

Kockens · 43 g

Coop Svappavaara

jämförpris 343 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Lökpulver

Lökpulver

Santa Maria · 41 g

Coop Svappavaara

jämförpris 706 kr/kg pris 29 kr
Lökpulver Eko

Lökpulver Eko

KOCKENS · 39 g

Coop Svappavaara

jämförpris 845 kr/kg pris 33 kr
Mejram

Mejram

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Muskotnöt Malen

Muskotnöt Malen

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Oregano

Oregano

Santa Maria · 9 g

Coop Svappavaara

jämförpris 5550 kr/kg pris 50 kr
Oregano

Oregano

Santa Maria · 5 g

Coop Svappavaara

jämförpris 6190 kr/kg pris 31 kr
Oregano

Oregano

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Paprika

Paprika

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Paprika Rökt

Paprika Rökt

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Paprikapulver

Paprikapulver

Santa Maria · 37 g

Coop Svappavaara

jämförpris 782 kr/kg pris 29 kr
Pepparmix

Pepparmix

Santa Maria · 74 g

Coop Svappavaara

jämförpris 513 kr/kg pris 38 kr
Persilja

Persilja

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Persillade

Persillade

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Pizzakrydda

Pizzakrydda

Kockens · 12 g

Coop Svappavaara

jämförpris 1229 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Rosmarin

Rosmarin

Kockens · 20 g

Coop Svappavaara

jämförpris 738 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Rostad lök

Rostad lök

Coop · 100 g

Coop Svappavaara

jämförpris 123 kr/kg pris 12 kr
Rosépeppar

Rosépeppar

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Rub Allround

Rub Allround

Caj P · 35 g

Coop Svappavaara

jämförpris 471 kr/kg pris 17 kr
Salladskrydda Italiensk

Salladskrydda Italiensk

Santa Maria · 52 g

Coop Svappavaara

jämförpris 557 kr/kg pris 29 kr
Salt

Salt

Coop · 600 g

Coop Svappavaara

jämförpris 25 kr/kg pris 15 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 150 g

Coop Svappavaara

jämförpris 66 kr/kg pris 10 kr
Salt Finkornigt

Salt Finkornigt

Falksalt · 600 g

Coop Svappavaara

jämförpris 28 kr/kg pris 17 kr
Sesamfrö

Sesamfrö

Santa Maria · 38 g

Coop Svappavaara

jämförpris 814 kr/kg pris 31 kr
Spiskummin

Spiskummin

Santa Maria · 33 g

Coop Svappavaara

jämförpris 877 kr/kg pris 29 kr
Spiskummin Malen

Spiskummin Malen

Kockens · 33 g

Coop Svappavaara

jämförpris 447 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

Superkryddor Kanel, Kardemumma, Ingefära Klassisk

Kockens · 30 g

Coop Svappavaara

jämförpris 492 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

Santa Maria · 34 g

Coop Svappavaara

jämförpris 910 kr/kg pris 31 kr
Svartpeppar Grovmalen

Svartpeppar Grovmalen

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Svartpeppar Hel

Svartpeppar Hel

Santa Maria · 70 g

Coop Svappavaara

jämförpris 456 kr/kg pris 32 kr
Svartpeppar Hel

Svartpeppar Hel

KOCKENS · 70 g

Coop Svappavaara

jämförpris 479 kr/kg pris 34 kr
Svartpeppar Malen

Svartpeppar Malen

Santa Maria · 31 g

Coop Svappavaara

jämförpris 998 kr/kg pris 31 kr
Timjan

Timjan

Kockens · 14 g

Coop Svappavaara

jämförpris 1054 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Timjan

Timjan

Santa Maria · 15 g

Coop Svappavaara

jämförpris 2063 kr/kg pris 31 kr
Vitlök Finhackad

Vitlök Finhackad

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Vitlök Rostad

Vitlök Rostad

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Vitlökspulver

Vitlökspulver

KOCKENS

Coop Svappavaara

pris 15 kr Extrapris
Vitlökspulver

Vitlökspulver

Santa Maria · 49 g

Coop Svappavaara

jämförpris 632 kr/kg pris 31 kr
Vitpeppar Malen

Vitpeppar Malen

Kockens · 45 g

Coop Svappavaara

jämförpris 328 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Vitpeppar Malen

Vitpeppar Malen

Santa Maria · 35 g

Coop Svappavaara

jämförpris 884 kr/kg pris 31 kr
Örter Provencal

Örter Provencal

Kockens · 18 g

Coop Svappavaara

jämförpris 819 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Örtsalt Herbamare Eko

Örtsalt Herbamare Eko

A.Vogel · 250 g

Coop Svappavaara

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Tyck till