Primat

Skinka på Coop Stora Haninge

87 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Emilskinka

Basturökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 311 kr/kg pris 28 kr
Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bresaola

Bresaola

Coop · 70 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 692 kr/kg pris 48 kr
Dackeskinka original

Dackeskinka original

Lulles · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 2830 kr/kg pris 283 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 310 kr/kg pris 31 kr
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Flatrökt Skinka

Flatrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Fondkokt Skinka

Fondkokt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Gourmetskinka Basturökt

Gourmetskinka Basturökt

Pärsons · 150 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gran Serrano 24 Månader

Gran Serrano 24 Månader

MONTE NEVADO · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 4391 kr/kg pris 439 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 370 kr/kg pris 26 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 250 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 310 kr/kg pris 78 kr
Jamón Serrano Gran Reserva

Jamón Serrano Gran Reserva

Coop · 80 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Kalkon

Kalkon

Pärsons · 360 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 168 kr/kg pris 61 kr
Kalkon Alspånsrökt

Kalkon Alspånsrökt

Ingelsta Kalkon · 110 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 307 kr/kg pris 34 kr
Kalkon Gourmet

Kalkon Gourmet

BRÖDERNAS · 90 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 410 kr/kg pris 37 kr
Kalkon Kokt Strimlad

Kalkon Kokt Strimlad

TULIP · 350 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 181 kr/kg pris 63 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 250 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 208 kr/kg pris 52 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Coop · 180 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 208 kr/kg pris 38 kr
Kalkonbröst

Kalkonbröst

Jakobsdals · 80 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Kalkonbröst Basturökt

Kalkonbröst Basturökt

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 3208 kr/kg pris 321 kr
Kalkonbröst Pastrami

Kalkonbröst Pastrami

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 3682 kr/kg pris 368 kr
Kalkonbröst Pastrami

Kalkonbröst Pastrami

Ingelsta Kalkon · 110 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 307 kr/kg pris 34 kr
Kokt Dackeskinka

Kokt Dackeskinka

Ludvig Sörensen · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 2830 kr/kg pris 283 kr
Kokt skinka Eko

Kokt skinka Eko

Smak av SVEA · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Kungskassler Alspånsrökt

Kungskassler Alspånsrökt

Gudruns · 500 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Kycklingfile Gourmetgrillad

Kycklingfile Gourmetgrillad

BRÖDERNAS · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 321 kr/kg pris 32 kr
Kycklingmortadella

Kycklingmortadella

Qibbla Halal · 200 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 109 kr/kg pris 22 kr
Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Lufttorkad Fläskkarré Coppa

Coop · 80 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Lufttorkat Nötinnanlår Bresaola

Lufttorkat Nötinnanlår Bresaola

Negroni · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 6142 kr/kg pris 614 kr
Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Coop · 250 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 390 kr/kg pris 97 kr
Mangalicaskinka

Mangalicaskinka

Monte Nevado · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 11348 kr/kg pris 1135 kr
Mortadella Kyckling Skivad

Mortadella Kyckling Skivad

Qibbla Halal · 200 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 109 kr/kg pris 22 kr
Prosciutto

Prosciutto

Coop · 80 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 378 kr/kg pris 30 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

TULIP · 140 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 146 kr/kg pris 21 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Zeta · 70 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 593 kr/kg pris 42 kr
Prosciutto Crudo Eko

Prosciutto Crudo Eko

Zeta · 70 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 971 kr/kg pris 68 kr
Prosciutto Crudo Extra

Prosciutto Crudo Extra

Negroni · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 3492 kr/kg pris 349 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Coop · 70 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 673 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Zeta · 70 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 771 kr/kg pris 54 kr
Prosciutto Di Parma

Prosciutto Di Parma

Slega · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 4959 kr/kg pris 496 kr
Rökt Emilskinka

Rökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Rökt Gourmetskinka

Rökt Gourmetskinka

Pärsons · 500 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 146 kr/kg pris 73 kr
Rökt Kalkon

Rökt Kalkon

Xtra · 300 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 155 kr/kg pris 47 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Coop · 270 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 161 kr/kg pris 44 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 78 kr/kg pris 24 kr
Rökt Skinka Strimlad

Rökt Skinka Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 122 kr/kg pris 22 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Serrano

Serrano

Coop · 80 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 461 kr/kg pris 37 kr
Serrano Oro 15 Månader

Serrano Oro 15 Månader

Jamones Segovia · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 3303 kr/kg pris 330 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

SVEA · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 232 kr/kg pris 23 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Coop · 110 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Xtra · 300 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Källarrökt

Skinka Källarrökt

Coop Stora Haninge

pris 330 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Engelmanns · 80 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 650 kr/kg pris 52 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 150 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 232 kr/kg pris 23 kr
Skinka Mild alspånsrökt Eko

Skinka Mild alspånsrökt Eko

Smak av SVEA · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 330 kr/kg pris 33 kr
Skinka Rökigaste

Skinka Rökigaste

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 150 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 183 kr/kg pris 27 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 232 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Rökt I Bit

Skinka Rökt I Bit

Coop · 350 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 144 kr/kg pris 50 kr
Skinka Samiskt Rökt

Skinka Samiskt Rökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 3777 kr/kg pris 378 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Strimlad Kalkon Alspånsrökt

Strimlad Kalkon Alspånsrökt

Ingelsta Kalkon · 200 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 217 kr/kg pris 43 kr
Välrökt Skinka

Välrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Haninge

jämförpris 279 kr/kg pris 29 kr
Tyck till