Primat

Fläskkött på Coop Stora Borås

55 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Scan · 2000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 103 kr/kg pris 206 kr
Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 800 g

Coop Stora Borås

jämförpris 115 kr/kg pris 92 kr
Blandfärs

Blandfärs

John's · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Blandfärs 70/30

Blandfärs 70/30

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 134 kr/kg pris 67 kr
Bruschetta Skinka

Bruschetta Skinka

Lulles · 100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 2357 kr/kg pris 236 kr
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 244 kr/kg pris 97 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläskfile

Fläskfile

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 198 kr/kg pris 99 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Stora Borås

jämförpris 124 kr/kg pris 81 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Scan · 1200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 103 kr/kg pris 124 kr
Fläskkarré Med Ben

Fläskkarré Med Ben

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 129 kr/kg pris 65 kr
Fläskkotlett Med Ben

Fläskkotlett Med Ben

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 111 kr/kg pris 56 kr
Fläsklägg Rimmad

Fläsklägg Rimmad

Dalsjöfors · 1200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 57 kr/kg pris 68 kr
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

nybergs deli · 1100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 60 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Stora Borås

jämförpris 105 kr/kg pris 100 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

nybergs deli · 1100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 94 kr/kg pris 103 kr
Grytbitar

Grytbitar

Coop · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 78 kr/kg pris 39 kr
Grytbitar Fläsk

Grytbitar Fläsk

Coop · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 73 kr/kg pris 73 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Borås

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kamben

Kamben

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Karré Med Ben Skivad

Karré Med Ben Skivad

Scan · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 108 kr/kg pris 108 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 900 g

Coop Stora Borås

jämförpris 131 kr/kg pris 118 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Borås

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Karré skivad benfri

Karré skivad benfri

Scan · 600 g

Coop Stora Borås

jämförpris 123 kr/kg pris 74 kr
Karré tunnskivad

Karré tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 132 kr/kg pris 66 kr
Karréstek Provencale

Karréstek Provencale

Sverige/Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 84 kr/kg pris 93 kr
Karréstek Toscana

Karréstek Toscana

Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 82 kr/kg pris 91 kr
Kebabkött

Kebabkött

Allmans · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 113 kr/kg pris 45 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Scan · 827 g

Coop Stora Borås

jämförpris 96 kr/kg pris 80 kr
Kotlett Med Ben

Kotlett Med Ben

Scan · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 900 g

Coop Stora Borås

jämförpris 119 kr/kg pris 107 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Stora Borås

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Borås

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Lägg Med Ben Rimmad

Lägg Med Ben Rimmad

Allmans · 1200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 57 kr/kg pris 68 kr
Lägg Rimmad Benfri

Lägg Rimmad Benfri

Allmans · 800 g

Coop Stora Borås

jämförpris 80 kr/kg pris 64 kr
Märgben

Märgben

Scan · 550 g

Coop Stora Borås

jämförpris 36 kr/kg pris 20 kr
Revben

Revben

Scan · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 79 kr/kg pris 79 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Borås

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Stora Borås

jämförpris 119 kr/kg pris 33 kr
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 118 kr/kg pris 118 kr
Schnitzel Krispy Tunnskivad

Schnitzel Krispy Tunnskivad

Kronfågel · 450 g

Coop Stora Borås

jämförpris 197 kr/kg pris 89 kr
Skinkstek

Skinkstek

Scan · 1117 g

Coop Stora Borås

jämförpris 91 kr/kg pris 101 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Scan · 1250 g

Coop Stora Borås

jämförpris 71 kr/kg pris 89 kr
Stekfläsk Skivor

Stekfläsk Skivor

Coop · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Tyck till