Primat

Såser & smaksättare på Coop Stora Borås

581 varor · sida 1 av 6 · Hela sortimentet · Butikssidan

Sås Creamy Ranch

Sås Creamy Ranch

Hellmann's · 245 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 122 kr/l pris 30 kr
Aioli

Aioli

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 250 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Aioli

Aioli

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 690 g

Coop Stora Borås

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Ajvar Relish Het

Ajvar Relish Het

Coop · 350 g

Coop Stora Borås

jämförpris 66 kr/kg pris 23 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 690 g

Coop Stora Borås

jämförpris 43 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Alioli

Alioli

Heinz · 220 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 100 kr/l pris 22 kr
Baba Ghanouj

Baba Ghanouj

Mezete · 180 g

Coop Stora Borås

jämförpris 197 kr/kg pris 35 kr
Barbecue Original

Barbecue Original

Felix · 335 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 95 kr/l pris 32 kr
Barbecuesås Classic

Barbecuesås Classic

Heinz · 480 g

Coop Stora Borås

jämförpris 62 kr/kg pris 30 kr
Barbecuesås Hickory & brown sugar

Barbecuesås Hickory & brown sugar

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stora Borås

jämförpris 97 kr/kg pris 50 kr
Barbecuesås Honey

Barbecuesås Honey

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stora Borås

jämförpris 99 kr/kg pris 51 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Sweet Baby Ray's · 510 g

Coop Stora Borås

jämförpris 99 kr/kg pris 51 kr
Barbecuesås Original

Barbecuesås Original

Johnny's · 315 g

Coop Stora Borås

jämförpris 113 kr/kg pris 35 kr
Barbecuesås Roasted garlic

Barbecuesås Roasted garlic

Santa Maria · 325 g

Coop Stora Borås

jämförpris 102 kr/kg pris 33 kr
Basilikapesto Vegansk Eko

Basilikapesto Vegansk Eko

Kung Markatta · 130 g

Coop Stora Borås

jämförpris 362 kr/kg pris 47 kr
Bean Salsa Original

Bean Salsa Original

GoGreen · 380 g

Coop Stora Borås

jämförpris 49 kr/kg pris 18 kr
Bearnaise

Bearnaise

RYDBERGS · 450 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 101 kr/l pris 45 kr
Bearnaise

Bearnaise

Johan Jureskog Selection · 230 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 127 kr/l pris 29 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 121 kr/l pris 30 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 440 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 91 kr/l pris 40 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 230 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 103 kr/l pris 24 kr
Bearnaise Vegan

Bearnaise Vegan

Farmers & Chefs · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 122 kr/kg pris 24 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 85 kr/kg pris 34 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Coop · 22 g

Coop Stora Borås

jämförpris 219 kr/kg pris 4,82 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Rydbergs · 250 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Lohmanders · 250 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 121 kr/l pris 30 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Felix · 335 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 97 kr/l pris 33 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 108 kr/l pris 27 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Eriks Såser · 230 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr Extrapris
Bearnaisesås Flaska

Bearnaisesås Flaska

Biggans · 480 g

Coop Stora Borås

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

Zeta · 500 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 72 kr/l pris 36 kr
Biscoff Spread Creamy

Biscoff Spread Creamy

Lotus · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 87 kr/kg pris 35 kr
Bolognese Vegetarisk

Bolognese Vegetarisk

Blå Band · 104 g

Coop Stora Borås

jämförpris 236 kr/kg pris 25 kr
Bredbart choko pålägg

Bredbart choko pålägg

Xtra · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Brunsås

Brunsås

COOP · 22 g

Coop Stora Borås

jämförpris 219 kr/kg pris 4,82 kr
Brunsås 3-pack

Brunsås 3-pack

Blå Band · 66 g

Coop Stora Borås

jämförpris 243 kr/kg pris 16 kr
Burger Cheese Cheddar

Burger Cheese Cheddar

Kavli · 230 g

Coop Stora Borås

jämförpris 177 kr/kg pris 41 kr
Burger Cheese Cheddar chili

Burger Cheese Cheddar chili

Kavli · 230 g

Coop Stora Borås

jämförpris 177 kr/kg pris 41 kr
Butter Chicken

Butter Chicken

Patak's · 450 g

Coop Stora Borås

jämförpris 87 kr/kg pris 39 kr
Béarnaisesås 3-pack

Béarnaisesås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Stora Borås

jämförpris 232 kr/kg pris 16 kr
Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Béarnaisesås Kryddig 3-pack

Blå Band · 63 g

Coop Stora Borås

jämförpris 255 kr/kg pris 16 kr
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda® · 500 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 76 kr/l pris 38 kr
Café de Parissås 3-pack

Café de Parissås 3-pack

Blå Band · 72 g

Coop Stora Borås

jämförpris 223 kr/kg pris 16 kr
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 102 kr/l pris 34 kr
Cheddar Dip Original

Cheddar Dip Original

Kavli · 185 g

Coop Stora Borås

jämförpris 169 kr/kg pris 31 kr
Chili Mayo

Chili Mayo

El Taco Truck · 200 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 113 kr/l pris 23 kr Extrapris
Chili Mayo paprika

Chili Mayo paprika

Blå Band · 300 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 87 kr/l pris 26 kr
Chilipasta Go-Chu-Jang

Chilipasta Go-Chu-Jang

Risberg · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 184 kr/kg pris 37 kr
Chilipaste Harissa

Chilipaste Harissa

Sevan · 380 g

Coop Stora Borås

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

Coop Stora Borås

jämförpris 58 kr/kg pris 33 kr
Chilisås

Chilisås

Coop · 480 g

Coop Stora Borås

jämförpris 49 kr/kg pris 24 kr
Chilisås

Chilisås

Lucullus · 700 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 82 kr/l pris 58 kr
Chilisås Classic

Chilisås Classic

Heinz · 330 g

Coop Stora Borås

jämförpris 85 kr/kg pris 28 kr
Chilisås classic

Chilisås classic

Heinz · 590 g

Coop Stora Borås

jämförpris 60 kr/kg pris 35 kr
Chilisås Eko

Chilisås Eko

Felix · 570 g

Coop Stora Borås

jämförpris 69 kr/kg pris 39 kr
Chilisås hot

Chilisås hot

Heinz · 330 g

Coop Stora Borås

jämförpris 79 kr/kg pris 26 kr
Chilisås Osötad

Chilisås Osötad

Felix · 550 g

Coop Stora Borås

jämförpris 66 kr/kg pris 36 kr
Chilisås Sriracha

Chilisås Sriracha

TWIN DRAGON · 510 g

Coop Stora Borås

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Chipotle Majo

Chipotle Majo

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 98 kr/kg pris 20 kr
Chokladmousse med crisp

Chokladmousse med crisp

Ekströms · 106 g

Coop Stora Borås

jämförpris 250 kr/kg pris 26 kr
Chokladsås

Chokladsås

ODENSE · 250 g

Coop Stora Borås

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Chunky Guacamole

Chunky Guacamole

Dole · 150 g

Coop Stora Borås

jämförpris 221 kr/kg pris 33 kr
Citron & dillsås 3-pack

Citron & dillsås 3-pack

Blå Band · 69 g

Coop Stora Borås

jämförpris 232 kr/kg pris 16 kr
Citron- & Dillsås För Lax

Citron- & Dillsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Stora Borås

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Citronjuice

Citronjuice

Xtra · 200 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 52 kr/l pris 10 kr
Citronjuice

Citronjuice

Coop · 200 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 55 kr/l pris 11 kr
Citronjuice Eko

Citronjuice Eko

Änglamark · 250 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 86 kr/l pris 22 kr
Citronmajonnäs

Citronmajonnäs

Coop · 260 g

Coop Stora Borås

jämförpris 69 kr/kg pris 18 kr
Citronsås För Lax

Citronsås För Lax

Abba · 250 g

Coop Stora Borås

jämförpris 110 kr/kg pris 27 kr
Citronsås För Lax Xl

Citronsås För Lax Xl

Abba · 375 g

Coop Stora Borås

jämförpris 105 kr/kg pris 39 kr
Classic Pizza & pinsasås

Classic Pizza & pinsasås

BOLLO · 160 g

Coop Stora Borås

jämförpris 118 kr/kg pris 19 kr
Coconut & Peanut

Coconut & Peanut

Patak's · 450 g

Coop Stora Borås

jämförpris 87 kr/kg pris 39 kr
Crispy Chilli In Oil

Crispy Chilli In Oil

Laoganma · 210 g

Coop Stora Borås

jämförpris 252 kr/kg pris 53 kr
Crème Kronärtskocka & soltorkad tomat

Crème Kronärtskocka & soltorkad tomat

Zeta · 130 g

Coop Stora Borås

jämförpris 281 kr/kg pris 37 kr
Crème Soltorkade tomater

Crème Soltorkade tomater

Zeta · 140 g

Coop Stora Borås

jämförpris 307 kr/kg pris 43 kr
Curryketchup

Curryketchup

Helmut Walch · 250 g

Coop Stora Borås

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Currypasta grön het

Currypasta grön het

Coop · 100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 185 kr/kg pris 18 kr
Currypasta Massaman

Currypasta Massaman

Coop · 100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 204 kr/kg pris 20 kr
Currypasta Panang

Currypasta Panang

Coop · 100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 160 kr/kg pris 16 kr
Currypasta Röd

Currypasta Röd

Santa Maria · 110 g

Coop Stora Borås

jämförpris 209 kr/kg pris 23 kr
Currypasta röd medium

Currypasta röd medium

Coop · 100 g

Coop Stora Borås

jämförpris 185 kr/kg pris 19 kr
Currypasta Tikka Masala

Currypasta Tikka Masala

Patak's · 165 g

Coop Stora Borås

jämförpris 203 kr/kg pris 34 kr
Currysås 3-pack

Currysås 3-pack

Blå Band · 90 g

Coop Stora Borås

jämförpris 178 kr/kg pris 16 kr
Dessertsås Choklad

Dessertsås Choklad

O'hoj · 350 g

Coop Stora Borås

jämförpris 104 kr/kg pris 36 kr
Dessertsås Karamel

Dessertsås Karamel

O'hoj · 350 g

Coop Stora Borås

jämförpris 104 kr/kg pris 36 kr
Dessertsås Mjölkchoklad

Dessertsås Mjölkchoklad

O'hoj · 300 g

Coop Stora Borås

jämförpris 121 kr/kg pris 36 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Grey Poupon · 215 g

Coop Stora Borås

jämförpris 130 kr/kg pris 28 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Xtra · 350 g

Coop Stora Borås

jämförpris 43 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Dijonsenap

Dijonsenap

Johnny's · 190 g

Coop Stora Borås

jämförpris 122 kr/kg pris 23 kr
Dijonsenap Eko

Dijonsenap Eko

Änglamark · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 170 kr/kg pris 34 kr
Dijonsenap Grovkornig

Dijonsenap Grovkornig

Grey Poupon · 210 g

Coop Stora Borås

jämförpris 139 kr/kg pris 29 kr
Dijonsenap Original

Dijonsenap Original

Maille · 215 g

Coop Stora Borås

jämförpris 133 kr/kg pris 29 kr
Dip Cheezy mild

Dip Cheezy mild

El Taco Truck · 250 g

Coop Stora Borås

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Dip Nacho Cheese

Dip Nacho Cheese

Santa Maria · 250 g

Coop Stora Borås

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Tyck till